BuzzerBeater Forums

BB România > BB-App

BB-App

Set priority
Show messages by
From: rr

To: Otis
This Post:
00
314916.18 in reply to 314916.17
Date: 07/01/2022 05:38:36
Pandurii Targu Jiu
II.3
Overall Posts Rated:
99
Second Team:
Pandurii Targu Jiu II
Dilema principiala e daca faci anumite componente din joc mai simple sau nu. Ca altfel ristinsa fsci jocul prea usor. Acum 12 sezoane cand am deblocat partea financiara recunosc ca nu onfaceam fara ajutorul, curiozitatwa si spiritul de observatie al lui edward.

Iar in egala masura in loc sa share parte din informatie cu alti doritori, puteam sa alegem chiori in tara orbilor. Descoperirra fiind cum sa fsci in 6 sezoane ce altii fac in 10. Eu am tot postat aici filozofia de joc, nu a mea, ci meta oentru echipele care au ajuns la varf si au peins aceste detalii lasate pe forum de catre altii si mai experimentati. Dar repet, zona asta adcunsa pare a fi esentiala pt unii, prin asocierea cestui joc cu poker, reguli simple si mult efort pe cum iti vinzi mana, decat jocuri simple gen septica. Tot cu carti. Samd.


Don't tease us. Drop the meta.

From: Polux
This Post:
00
314916.19 in reply to 314916.18
Date: 07/02/2022 13:14:17
Pheonix Galati
II.1
Overall Posts Rated:
1515
Second Team:
Alpha Tauri BC
Am instalat aplicația. Prima impresie e dezamăgitoare.
Meniul home nu pare foarte gândit. Meciul trecut viitor sunt ok, dar calendarul trebuie sa fie mai vizual nu sa dau click pe fiecare zi sa vad ce se întâmpla.

My office doar numere. Iar trainingul trebuie sa fie mai vizual.
Rooster cu show player details e ok.
Standings e ok.
Schedule e confuz, selectia de culori nu e grozava.

Setarile de meci sunt greoaie. Daca nu iti stii jucatrii super intim e greu sa lista, as fi vrut sa am access la lista jucatorilor cand fac alegerile de meci. Pentru mine aspectul asta de setare de meci e cel mai important ca sa pot sa o fac rapid.

In rest, este un start bun, sper ca lucrurile sa evolueze spre bine si focusul viitor sa nu fie doar pe dezoltarea aplicatiei.

Last edited by Polux at 07/02/2022 16:32:35