BuzzerBeater Forums

Latvija - III.14 > atvadas..

atvadas..

Set priority
Show messages by
From: spacejam

To: reps
This Post:
00
103187.16 in reply to 103187.15
Date: 08/01/2009 19:49:12
Overall Posts Rated:
11
es vienmēr esmu zinājis, ka, ja mani džeki spēlē bez traumām, uzvaras neizpaliks.. vēl vienu labu 2. nr. , tad spēšu konkurēt vēl sīvāk ;)

This Post:
00
103187.17 in reply to 103187.14
Date: 08/01/2009 20:00:41
Overall Posts Rated:
44
Taka vins ir speletajs, nevis komanda, tad sis variants bija daudz labaks vinam...atraka izaugsme.vina gados tas ir galvenais, jo prieksa ir vel paris treninu sezonas kuras vinam ir jauztrenejas cik vien iespejams. tgd esmu nopircis vienu SG kurs ka planots bija galvenais metejs komanda un izvilka man sodien uzvaru.. vel planoju uzcelt arenu un nopirkt jaunu trenejamo C...

starpcitu..sodiens spele diezgan interesanta izversas..speleju pret Elektro..vini sezona ir uzvarejusi tikai 1. kausa kartu un neveinu speli vairs...taka uzliku izmegjinat to princetion uzbrukuma strategjiju(nezinadams ko vina iisti dara) un vel dazas lietas samainidams.. speles pirmajas divas minutes rez bija 2:18 (!) ..man par sliktu..ligas pedeja komanda mani vnk lika visos raditajos visu pirmo ceturtdalju...biju kartigi sabijies, bet 4/4 vidu mans jaunais SG mani stabili ''izruchija'' .

Prieks par labu pirkumu un par labu Pakalpina speli.