BuzzerBeater Forums

Magyarország - IV.7 > IV.7.

IV.7.

Set priority
Show messages by
This Post:
00
261870.13 in reply to 261870.12
Date: 09/22/2014 14:24:07
Overall Posts Rated:
33
De sajnos csak az én csapatomon keresztül vezet az út így sajnos szenvedned kell majd bocsi!
És ne aggódj én is terveztem igazolni jó játékosokat! :D

De azért S.S.!

This Post:
00
261870.14 in reply to 261870.13
Date: 09/22/2014 15:09:05
Overall Posts Rated:
44
... annál értékesebb lesz az esetleges feljutás :P :D
Bár mint írtam korábban is nem lefutott semmi.

This Post:
11
261870.15 in reply to 261870.14
Date: 09/29/2014 03:22:48
Overall Posts Rated:
44
No, a hétvégén lezárult az alapszakasz, jöjjön egy kis értékelés és egy kis előretekintés.
22/0-al sikerült lehoznom az alapszakaszt, amivel teljesen elégedett vagyok, de persze ez csalóka, mert a mezőny 95%-a nem állította komoly kihívás elé a csapatom, gyakori volt a nagy különbségű siker. Plusz, jöttek-mentek csapatok, így az edzésre oda tudtam figyelni, az összes játékosom be tudtam vetni, ha kellett pedig pihentettem néhányukat, a MK-ra koncentrálhattam teljes fegyverzettel.
Ami a keretet illeti a szezon eleji igazolásaim közül Stievano és Roussakis játékosaimtól többet vártam volna, így hamar el is passzoltam őket, a nagy reményekkel szerződtetett Erős sajnos nem váltotta be a reményeim, alig-alig fejlődött, ezért ő is távozhatott. Spreeuwenberg teljesítményével elégedett voltam, de nem engedhettem meg magamnak hogy ekkora fizuval sérülten eltartsam, ő is elhagyta csapatunkat. A legjobb igazolásomnak a grúz centert, Irakli Giorgadze-t tartom a CajaPamesából, ponterős, sok lepattanót szedő játékost tudtam elhozni, Narimannal a csoport legjobb belső párosát alkotva.
A rájátszás előtt még 2 ember érkezett Leonid Shumenko és Guillermo Santos személyében külső posztokra.
A kupát illetően volt magasabb osztályú csapat,akit elbúcsúztattam, de a kiesés sem volt csúfos, 2 osztállyal feljebb játszó ellenféltől hazai parketten szenvedtem 6 pontos vereséget.
És kicsit előretekintve... döntőbe várom a csapatom, nem lebecsülve a nyugati konferenciában PO-helyre kerülteket, a Texas Tigers állíthat keményebb feladat elé, az elődöntőben. Míg Keleten egyértelműbb a helyzet, a Budapest Hawks-ot várom a döntőbe, remélem az esetleges döntő izgalmas csatákat hoz majd. A várható rivális igazolt egy remek litván játékost is, nagyon erős külső posztokon (elég a válogatott IR-re gondolni), de belső posztokon azért akadnak hiányosságaik. Én pedig úgy érzem gyengepontom lehet az IR és a BD pozíció, a palánkok alatt viszont teljes mértékben uralni készülöm a terepet, ami sokat számíthat a végelszámolásnál. Nagy csatát várok, bajnoki címmel és feljutással kombinálva. :)
Sok szerencsét minden PO-csapatnak!
Győzzön a jobb csapat!


This Post:
00
261870.16 in reply to 261870.15
Date: 09/29/2014 08:49:49
Overall Posts Rated:
33
No, akkor a holnapi nappal elkezdődik a Buzzerbeater karrierem 10. rájátszása!
20-2-vel végeztem ami sajnos kicsit rossz mert én is befejezhettem volna 22-0-val a szezont, aminek örülök hogy a csapat a két vereség ellenére is kegyelmet nem ismerően játszott! De sajnos ennek kell örülni meg annak hogy a MK-ban szépen vitték a csapatott előre a fiúk, örültem mikor sorra ejtették ki a csapatokat de hát egy erősebb kerettel felálló csapatott nehéz meg verni bárkinek!
Mint a kollégának úgy nekem is voltak forma és teljesítmény hiányaim de én negatívumot nem akarok kiemelni mert változtatni már úgy se lehet rajta abból kéne bajnok csapatot össze rakni ami van. van 2 irányítom, 4 dobóhátvédem és 3 centerem ezeket kell úgy pályára küldenem hogy a végén 2-0-ás Döntővel jussanak feljebb! Én keletről a Sapa:fehérvárt várom a csoport döntőbe a nagy döntőbe pedig a Texast vagy a Sopront de ezt hogy ki legyen az ellenfelünk döntsék el ők a pályán!
Nos akkor a csapatomat 9 játékos alkotja mint a társam elmondta van egy Guatemalai válogatott irányítom aki a szezon legjobb gólpassz adója, egy Fülöp-szigeteki dobóhátvédem aki ontja a pontokat és a tripla vonalon kívülről is el lát a gyűrűig, és igen van egy Litván dobóhátvédem aki majd nagy valószínűséggel bedobót játszik majd én róla is csak azt tudom mondani hogy mindegy hol van a pályán onnan is veszélyes, és akkor a csapatunk két magas emberrel is el van látva egy amerikai centerrel aki erőcsatárt fog játszani és egy francia centerrel aki a saját posztján rombolja az ellenfelek önbizalmát. Aki a magas embereimet gyengének gondolja annak szólok hogy a PO-ban is kapnak edzést és most őket edzem tehát a MÉG ALACSONY fizetés senkit ne tévesszen meg és remélem a döntőre igen is bajnok csapat lesz ebből a társaságból!

És még bármi lesz a PO-ban szeretném elmondani hogy ebben a csoportban remek emberek (edzők, trénerek) dolgoznak azon hogy a csapataik feljebb és feljebb jussanak és kívánom mindenkinek hogy ilyen elszántsággal érjétek el a céljaitokat! 3-4 embert ismerek a csoportból és szerintem kitűnő emberek, trénerek akiknek fantasztikus csapataik vannak és ha lehetne egy csoportos All-star csapatott össze állítani szerintem megvernénk bármelyik csoportot a 4. ligából, nem azért mert milyen jók vagyunk hogy ilyen-olyan játékosaink vannak hanem ha ilyenre kerülne sor akkor össze tudnánk fogni és igenis nyernénk!

Keller Ákos! :D

This Post:
00
261870.17 in reply to 261870.16
Date: 09/30/2014 01:41:17
Overall Posts Rated:
44
Köszi, neked is sok szerencsét, remélem a szezon közben elkerülő sérüléshullám a PO_ban sem talál meg. Az mindenesetre átírná alaposan a forgatókönyvet...
A centerposzt itt is fejlesztés alatt áll, Nariman még mindig szépen fejlődik... ;)

This Post:
00
261870.18 in reply to 261870.17
Date: 09/30/2014 09:19:35
Overall Posts Rated:
33
nyilván nem véletlen U-20-as válogatott! Bármi lesz ennek a döntőnek a vége azt mindenki tudni fogja hogy itt nagy játékosok játszottak 2 nagy csapat legnagyobbjai 2 válogatottal és megannyi kiegészítő sztárral!

This Post:
00
261870.19 in reply to 261870.18
Date: 09/30/2014 16:01:50
Overall Posts Rated:
44
Valóban, kevés csoport mondhatja el magáról egyáltalán azt is hogy van válogatott játékosa, nem hogy 2 is!!!

This Post:
00
261870.20 in reply to 261870.19
Date: 09/30/2014 16:59:08
Overall Posts Rated:
33
Azt hiszem a igazad van ezt talán a 1. osztály mondhatja el hogy sok válogatott van a csoportban! És akkor ahogy számítani lehetett rá a csoport döntők össze jöttek! :D Ne haragudj a kérdésért azért láttad hogy nálam is volt 19 lep., oké hogy nem 21 de azért komoly szám szerintem! És a kedvedért direkt nem a litván bedobómra játszottam a helyzeteket hanem a dobóhátvédemre, de ne aggódj te mind kettőből kaphatsz ha kérsz :D csak szólj és elintézem :D! és persze az irányítom kihagyhatatlan mint nálad a grúz magas emberek! :D

This Post:
00
261870.21 in reply to 261870.20
Date: 09/30/2014 17:27:40
Overall Posts Rated:
44
Sajnos ez a forduló nem állított minket komoly feladat elé, nekem talán-talán a következő meccs már komolyabb lesz, de a döntő az ami tényleg kétesélyes lesz.
Valóban a rangadókon kihagyhatatlanok a grúz centereim, nagyon jó párost alkotnak, rengeteg pont és lepattanót szereznek, meg vagyok velük nagyon elégedve.
Csak abban reménykedem nem köp bele a levesbe 1 vagy ne adj Isten több sérülés, nem lehetne pótolni az esetleges kieső ember(eke)t...
u.i.: Utolsó meccsünkön idehaza 58:30 arányban lehoztam a lepattanócsatát és a 24 támadólepattanó is nagyon-nagyon soknak számít, ebben bízom majd most is. :)

This Post:
00
261870.22 in reply to 261870.21
Date: 10/01/2014 09:30:16
Overall Posts Rated:
33
Akkor más játszott nálam es ne aggódj LESZ EZ MÉG ROSSZABB

This Post:
00
261870.23 in reply to 261870.22
Date: 10/02/2014 08:17:56
Overall Posts Rated:
00
Üdv.
Olvasom itt a hozzászólásokat és egy kicsit lenézőnek látom a dolgokat bár lehet hogy csak nekem esik le a dolog így.
Én ezt a játékot már a 12.dik szezon óta játszom csak volt egy kis kihagyás,mert se időm se idegrendszerem nem volt akkor ehhez a játékhoz. Az elöző csapatommal III.dik osztályig jutottam és alap rájátszási tag voltam, volt egy osztrák és egy angol válogatott játékosom és ezeket azért mondtam el MERT egyatalan nem nagy szám az hogy nektek van válogatott játekosotok MERT egy guetamala is játékosrol van szó ahol mindössze 5 db aktiv felhasználó van igy aztan óda bevesznek mindenkit akinek a skilljei elér egy elfogadhatót. A másik játékos meg egy Grúz játékos ahol 146 aktív Felhasználó van dettó úgyan az a felállás mint guetamalaban. A másik dolog ahogy elnézem a kereteket hosszabb távon egy csapat se egy atomerős csapat. Tele vagytok 33+ játékosokkal de rengeteg 35+ os van akiknek a skilljei már csak romlani fognak a keret meg túl szűk mindkettőtöknek így aztán nem csoda hogy romba megy minden 1-2 sérülésnél. Bárki fog feljutni kétlem hogy hosszabb távon megfog ragadni a magasabb osztályban. Ez a mostani osztály valóban nem egy fogas osztály de higyjétek el nekem egy komolyabb IV. osztályban gyenge lenne a keretetek. Az én csapatomba is bele lehet kötni de az enyém méég jócskán építkezés alatt van szóval az enyémet majd 1-2 szezon múlva lehet értékelni. Még egyszer sajnalom nem akartam belegázolni senkibe csak nem tetszett a stílus amit képviseltetek ne haragudjatok.
U.I: Elnézést a helyesírási hibákért csak telefonról írtam.

Advertisement