Dzień 7 (Sobota 30 Marzec 2024) : Występy za pośrednictwem https://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiRKS Rydla 117 -
Anwil Włocławek.. 121MKLS Odolanovia 92 - Legion W-wa 89
Walczaki FC 92 -
BASKET LECH POZNAŃ 110Ciamajdy 111 - Piast AstaBud Głubczyn 96
Saneik 101 - Basket Człuchów 68
Stokersi 23 -
Tired Turtles 105KS Zamostem 77 -
Ździrki 92Matrix Mighty Dunkers 99 -
Stary Żmigród Nets 108Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 121 : Anwil Włocławek..
Zbiórki : 62 : Stary Żmigród Nets
Asysty : 32 : Tired Turtles
Przechwyty : 14 : Tired Turtles
Zablokowane rzuty : 9 : Tired Turtles
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 46 : A. Piłatowski (MKLS Odolanovia)
Zbiórki : 18 : E. Dabranavicius (Stary Żmigród Nets)
Asysty : 9 : D. Borsci (Anwil Włocławek..), U. Harabi (Walczaki FC), T. Kemilä (Saneik), T. Radziszewski (Ździrki)
Przechwyty : 4 : S. Ricafuente (Tired Turtles), F. Mastai (Tired Turtles)
Zablokowane rzuty : 3 : T. Otterspeer (RKS Rydla), N. Koïta (Tired Turtles)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : D. Borsci (Anwil Włocławek..) (37 Punkty, 7 Zbiórki, 9 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 42
Shooting Guard : V. Cikanas (RKS Rydla) (39 Punkty, 7 Zbiórki, 2 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 40
Small Forward : V. Rogovas (BASKET LECH POZNAŃ) (36 Punkty, 7 Zbiórki, 6 Asysty, 0 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Power Forward : Y. Postnov (Anwil Włocławek..) (28 Punkty, 15 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 41
Center : M. Ziaja (Walczaki FC) (25 Punkty, 7 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 26
MVP kolejkiD. Borsci (Anwil Włocławek..) (37 Punkty, 7 Zbiórki, 9 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 42
Najsłabszy występ kolejkiC. Hofstätter (Stokersi) (0 Punkty, 10 Zbiórki, 0 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -13
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : H. Ghadban (Basket Człuchów), C. Hofstätter (Stokersi) : 7 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : J. Molera (RKS Rydla), A. Šiker (Saneik), K. Garstecki (Stary Żmigród Nets), S. Hulecki (Matrix Mighty Dunkers) : 6 Faule
Iron man : V. Rogovas (BASKET LECH POZNAŃ), A. Lima (BASKET LECH POZNAŃ), O. Gofmanas (Basket Człuchów), G. Gudelmann (Basket Człuchów), J. Carreras (Basket Człuchów), H. Ghadban (Basket Człuchów), M. Aldini (Basket Człuchów), C. Hofstätter (Stokersi), A. Cosca (Stokersi), E. Meria (Tired Turtles), I. Capobianco (Stokersi), C. Schretter (Stokersi), H. Boczek (Stokersi), D. Rzeźnicki (Matrix Mighty Dunkers) : 48 Minuty
Snajper : V. Cikanas (RKS Rydla) : 7 3 punkty
Najlepszy zawodnik : C. Florian (Legion W-wa), F. Mastai (Tired Turtles) : Ocena : 20.0
Najsłabszy zawodnik : C. Hofstätter (Stokersi) : Ocena : 4.5