BuzzerBeater Forums

Poland - IV.4 > Sezon 33

Sezon 33

Set priority
Show messages by
From: dab29
This Post:
00
274894.1
Date: 11/10/2015 12:52:33 PM
Polonia Bytom II
IV.8
Overall Posts Rated:
3131
J.W. za chwilę krótki opis tego co się spodziewam w naszej lidze;)
Zacznę od "Czerwonych".
Z ich grupy najwięcej należy spodziewać się po Dragon balls, którzy od dwóch sezonów plasują się na czołowych miejscach swojej grupy. Ich pech polega na tym że zawsze trafiają na zwycięzce naszej ligi. W tym sezonie o ile ich manager znajdzie w drużynie to brakujące coś wyrastają na faworyta rozgrywek.
Kolejną drużyną z tej grupy która może trochę namieszać będzie Hell Monsters, którzy jeżeli jeszcze wzmocnią skład mogą zagrozić Dragon balls. Reszta drużyn nie obrażając nikogo wygląda mi na tło dla tej dwójki. Znicz Kłobuck, jeszcze troszkę będzie musiał poczekać na swój czas.
Co do naszej grupy, wydaje mi się że ton grze powinny nadawać te same drużyny co ostatnio. Najsilniej wygląda New Criticizm, ciekawie wygląda Glonojad. W składzie troszkę namieszał ptg sokół łancut i wydaje mi się że te drużyny będą nadawać ton rozgrywkom w naszej grupie. Reszta wygląda mi na tło.
Oczywiście wszystko może zmienić się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. nie wiem jak zasobne są portfele managerów, dobre transfery potrafią zdziałać wiele.
Co do mojej drużyny to na celu mam dalszy trening moich zawodników który zmierza w dobrym kierunku. Wzmocnień na razie nie przewiduję, raczej potrzebuję zmiany trenera bo ten zjada mi prawie 70tys. dochodów. Niestety na dziś dzień trener tej klasy to ok.1 mln wydany na niego. Jak uda się jeszcze rozbudować troszkę halę to będzie git. Drugim celem dla mnie to awans do play off nie ważne z którego miejsca byle wejść do finałowej czwórki naszej ligi. Trzeci to nie odpuścić w tym sezonie pucharów. Każda kasa przyda się i piechotą nie chodzi.

Czekam na Wasze komentarze i opinie. Powodzenia w nowym sezonie:) Niech wygra najlepszy:)



Last edited by dab29 at 11/10/2015 1:12:53 PM

From: kaciutek

This Post:
00
274894.2 in reply to 274894.1
Date: 11/10/2015 2:44:56 PM
Overall Posts Rated:
00
Mój cel to dostać się do play-off. Póżniej to wyjdzie w praniu. Tak jak piszesz zobaczę co moli nie którzy nowi gracze pokażą.
Naszej grupie liczy się Polonia, Gloonojad New Criticizm i ja innego scenariusza nie ma, ale zawsze mogą być niespodzianki.
W drugiej grupie to Faworytów jest 3 Dragon Balls, Hell Monters i Znicz i to oni się będą liczyć. Faworytem do wygrania ligi i awansu do 3 ligi obstawiam DRAGON BALLS. Jak znajdą się pieniądze to rozbudowę hale, a trenera narazie zostaje ten co jest.

Powodzenia i sukcesów wszystkim życzę.

This Post:
00
274894.3 in reply to 274894.2
Date: 11/10/2015 3:23:15 PM
Overall Posts Rated:
00
Pytanie z innej beczki oprócz buzzera jakie gracie menadżery? mnie możecie znaleźć w hattricku

From: dab29

This Post:
00
274894.4 in reply to 274894.3
Date: 11/10/2015 3:27:23 PM
Polonia Bytom II
IV.8
Overall Posts Rated:
3131
Kiedys gralem w hattricka, mialem niezly sklad juz ale potem olalem to. Od ok.10 lat gram w managerzone. Kiesys tylko na hokeju, teraz tylko na pilce. Głównie trenuję młodych

From: kaciutek

This Post:
00
274894.5 in reply to 274894.4
Date: 11/10/2015 3:30:42 PM
Overall Posts Rated:
00
Mój sukces to była 6 liga.Jeszcze grałem w hokeja ale dałem sobie spokój hokeyarena 4 liga coś takiego to było nieźle mi szło. Managerzone też grałem, ale nie długo bardziej mnie wciągnął hattrick bo to już gram od studiów pewnie z 8 lat już będzie

Last edited by kaciutek at 11/10/2015 3:35:00 PM

From: dab29

This Post:
00
274894.6 in reply to 274894.5
Date: 11/11/2015 10:59:03 AM
Polonia Bytom II
IV.8
Overall Posts Rated:
3131
Hokeyarena też grałem jak to powstawało. W Managerzone byłem dość mocno zaangażowany. Od zwykłego RA, przez głównego redaktora The Zone do ewenementu, grając głównie w hokeja byłem MA na piłce. Na dalszych znaczkach haha zaważył brak znajomości angielskiego.

This Post:
00
274894.7 in reply to 274894.6
Date: 11/11/2015 3:11:14 PM
Overall Posts Rated:
1010
Witam wszystkich w nowym sezonie , planuje w tym sezonie podjąć próbę awansu do wyższej ligi , co nie będzie łatwe ale myślę że mam szansę to osiągnąć , wzmocniłem skład o trzech zawodników , może pensja reszty składu nie powala , ale zawszę opierałem się na budowie drużyny w której jeden zawodnik może grać na kilku pozycjach , w zależności od tego jaką strategię przyjmę , dlatego też moi zawodnicy mają dość niskie pensje gdyż rozwijam ich obwodowe i podkoszowe umiejętności w taki sposób żeby nie podbijać ich pensji . Ogólnie zdziwiłem się że dla jednego z nowo kupionych zawodników pensja spadła z prawie 50000 do 42000 , nie wiem co to spowodowało ale jest to w miarę korzystne dla mojego zespołu .

This Post:
00
274894.8 in reply to 274894.7
Date: 11/11/2015 5:03:48 PM
Glonojad Bydgoszcz
III.3
Overall Posts Rated:
2121
nie ma co szaleć, kupiłem jednego dość młodego grajka, reszta składu bez zmian. muszę podreperować finanse, rozbudować halę, może przyszłościowo zmienić trenera. oczywiście w trakcie gry założenia mogą się zmienić, ale poki co, to mam nadzieję na spokojną pierwszą czwórkę i tyle, zobaczymy co wyjdzie w praniu.
u niebieskich Polonia, ptg, New Criticism, ja i może ktoś jeszcze dołączy.
u czerwonych na pewno Dragon i Hell, wydają się być na tym etapie poza zasięgiem.
powodzenia!

This Post:
00
274894.9 in reply to 274894.8
Date: 11/16/2015 12:26:02 PM
Overall Posts Rated:
00
Witam wszystkich osobiście chciałbym powiedzieć że życzę powodzenia wszystkim w tym sezonie i żeby się wam udało w jakimś stopniu osiągnąć założone cele. Moim jest próba powalczenia o chociażby utrzymanie się w tej lidze gdyż dopiero dostałem się do ligi i nie mam jeszcze przygotowanego składu.
Życzę wszystkim powodzenia.

From: emillo
This Post:
00
274894.10 in reply to 274894.1
Date: 11/17/2015 4:53:23 PM
Overall Posts Rated:
00
Witam serdecznie. Dziś założyłem drużynę i dopiero poznaję grę, myślę że raczej spadnę z ligi choć to dopiero początek sezonu.
No ale nie sądzę że od razu zbuduję team który mógłby nawiązać z wami walkę. Więc będę cierpliwy a sukcesy przyjdą z czasem.
Powodzenia

From: emillo

This Post:
00
274894.11 in reply to 274894.10
Date: 11/23/2015 6:46:48 AM
Overall Posts Rated:
00
Trener drużyny wydawał się być ostatnio czymś bardzo zmartwiony,
wezwałem więc couch-a na pogaduchy. Zdradził mi iż obawia się o swoją posadę, drużyna przegrywa mecz za meczem, że tak naprawdę w drużynie nie ma materiału do trenowania. Sami amatorzy i kelnerzy. Uspokoiłem treneiro i zapewniłem że nie straci posady gdyż nie ma do tego podstawy. Rozliczać się będziemy w innym terminie ;-) Dziś prezes stanął niemalże na głowie aby pozyskać do drużyny ciekawych grajków. Budżet nasz nie jest zbyt imponujący więc trzeba było się natrudzić aby wyłowić coś ciekawego. Udało się nabyć aż siedmiu 19-to latków którzy zdaniem zarządu mają przed sobą przyszłość.
Nie liczymy na cudy jednak po cichu że młodzież ta zaprezentuje nam wolę walki i ciekawszą koszykówkę niż oglądaliśmy do tej pory.

Last edited by emillo at 11/23/2015 6:48:25 AM