BuzzerBeater Forums

Hellas - I.1 > Σεζόν 29 - Η αλήθεια μίας στιγμής

Σεζόν 29 - Η αλήθεια μίας στιγμής (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
265728.1
Date: 12/30/2014 15:51:05
Overall Posts Rated:
11571157
Συνεχίζουμε εδώ την φλυαρία μας

Ο Marinάκης χτυπάει πάντα δυο φορές
This Post:
00
265728.3 in reply to 265728.2
Date: 12/30/2014 16:00:04
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
IV.20
Overall Posts Rated:
10761076
Ο Κοτίδης είναι τρομερά περήφανος που επιτεύχθηκε ο στόχος των 1000 ποστ!!!!!!! (party)

This Post:
00
265728.5 in reply to 265728.4
Date: 12/30/2014 17:03:05
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
IV.20
Overall Posts Rated:
10761076
καταρχην εισαι πολυ πονηρος [ }:>] κατα δευτερον η σημερινη δυνατη οφειλεται σε μια δικη σου πιθανη δυνατη που σε συνδοιασμο με διπλομαντεμα που το πετυχες θα με εστελνες στα ταρταρα να σε κυνηγαω ματαια... κατα τριτον με τη σημερινη νικη μου εφυγε ο εφιαλτης του απευθειας υποβιβασμου, οποτε και αν εχανα απο τον Σπαρτιατη το Σαββατο με χαλαρη σεκεμέ καντάρ. μεσα σε ολα αυτα βαλε και την αγνοια μου για τον κανουριο Λουξεμβουργιο που πηρες και εδεσε το γλυκο...οσον αφορα τον ενθουσιασμο τον διαχειριζομαι αριστα μετα τις αρκετες χαλαρες που ειχα βαλε οποτε ειχα παραπανησιο..αλλωστε για αυτο εχει την δυνατη για να την βαζουμε και να μην την τσιγκουνεβομαστε!


Προς Ταπούτο....Δεν σε βρίσκω.... :/

χαχαχαχαχ!!Και ο Κοτίδης το ίδιο λέει..... :)

Αν έχανες δεν με έφτανες!Αυτό είναι αλήθεια!!Αλλά νομίζω ήταν δύσκολο να χάσεις,εκτός και αν έπαιζα δυνατή εναντίον χαλαρής!

Γενικά εγώ δεν είμαι φαν των δυνατών!!Έχω παίξει μόνο μια φορά όταν ήμουν νιούμπης σε ένα κύπελλο!Ποτέ ξανά από τότε!!Είμαι λίγο τσιγγούνης,όχι σαν εσένα!! :D

Τώρα για το ματς,έχεις καλύτερη ομάδα με μεγαλύτερο budget!!Χαλαρή αποκλειόταν να παίξεις,άρα ήξερα ότι έχω ελάχιστες ελπίδες!Αν βάραγα δυνατή,έπρεπε να είμαι σίγουρος ότι το παίρνω 100%!Άρα δεν μπορούσα να την ρίξω!Έτσι προτίμησα να έρθω χαλαρά και να μην κάψω και παίχτες!Ο ακριβότερος μου παίχτης έπαιξε μόνο 11 λεπτά αν είδες!

Όπως και να έχει,φαίνεται ότι παρέμεινες στην κατηγορία και οφείλω να σου δώσω συγχαρητήρια!!! (y)

This Post:
00
265728.6 in reply to 265728.5
Date: 12/30/2014 17:19:52
Aris b.c.t
II.3
Overall Posts Rated:
649649
ακομα εχω ενα ματς κανονικης διαρκειας και ισως τρια ματς πλει αουτ...το συστημα ομως παλι εδρασε τραυματησε δυο παικτες του Σπαρτιατη +1 που ειχε και ακομα δεν εγιανε συνολο τρεις...οχι σαν αλλους που δεν τους ετυχε κανενας τραυματισμος πρωτοκλασατου παικτη σε ολη τη χρονια...
παντως στο σημερινο ματς ηταν σχεδον σιγουρο οτι δεν θα επαιζες δυνατα γιατι ειχες ενα ακομα ματς ντερμπυ με τον OBC χωρις να σου εχει περισσεψει ενθουσιασμος..
παντως απο το σαββατο και μετα εγινε ντορος για το ματς του ματσα με τον Δον χωρις κανενα νοημα νομιζω εκ των αποτελεσματων...

This Post:
22
265728.8 in reply to 265728.6
Date: 12/30/2014 17:31:18
OLYMPIAKOS PIRAEUS LEGEND
IV.20
Overall Posts Rated:
10761076
ακομα εχω ενα ματς κανονικης διαρκειας και ισως τρια ματς πλει αουτ...το συστημα ομως παλι εδρασε τραυματησε δυο παικτες του Σπαρτιατη +1 που ειχε και ακομα δεν εγιανε συνολο τρεις...οχι σαν αλλους που δεν τους ετυχε κανενας τραυματισμος πρωτοκλασατου παικτη σε ολη τη χρονια...


Αν αναφέρεσαι σε μένα,σκάω ένα σκασμό λεφτά για γιατρό!!Όχι πως αυτό σε εξασφαλίζει βέβαια!!Και μην προσπαθείς να με γκαντεμιάσεις!!! :)

παντως στο σημερινο ματς ηταν σχεδον σιγουρο οτι δεν θα επαιζες δυνατα γιατι ειχες ενα ακομα ματς ντερμπυ με τον OBC χωρις να σου εχει περισσεψει ενθουσιασμος..


Πριν είπες ότι φοβήθηκες την δυνατή μου!Για αυτό έπαιξες!Όντως πάντως,ήταν δύσκολο να παίξω δυνατή σήμερα!

παντως απο το σαββατο και μετα εγινε ντορος για το ματς του ματσα με τον Δον χωρις κανενα νοημα νομιζω εκ των αποτελεσματων...


Είμαι εντελώς αντίθετης γνώμης σε αυτό το θέμα!!Για μένα και για όλα τα παιδιά που συμμετείχαν,πολύ καλώς έγινε αυτή η συζητηση και θα συνεχιστεί!!

Για μένα δεν έχει καμία σημασία το αποτέλεσμα,αλλά το γεγονός!!!Και το στήσιμο του ματς,και το unfair,αλλά και η μετέπειτα συμπεριφορά και η προσπάθεια υποτίμησης της νοημοσύνης τόσων πολλών ατόμων!Όπως επίσης και προκλητικότατη κατά την γνώμη μου επίθεση!


From: tapoutos 7

To: manu
This Post:
00
265728.10 in reply to 265728.7
Date: 12/31/2014 01:43:36
Aris b.c.t
II.3
Overall Posts Rated:
649649
πιστευεις ρε μανο οτι υπαρχει περιπτωση τελευταια αγωνιστικη να χασει ο Δον απο τον ICI? Και ο ολυμπιακος απο οτι φαινεται δεν θα παρει παικτες και θα αποδεχτει το μοιραιο οποτε ο Αλεξανδρος θα κανει εναν υγιεινο περιπατο...προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ο ματσας και να κατεβαζε ομαδα παλι θα εχανε απο τον πληρη Δον...απο αυτην την αποψη λεω οτι τσαμπα εγινε τοσος ντορος...

This Post:
00
265728.11 in reply to 265728.8
Date: 12/31/2014 01:53:38
Aris b.c.t
II.3
Overall Posts Rated:
649649
καταρχην να ξεκαθαρισω κατι..εισαι εξαιρετικο παιδι ο οποιος εδωσες εναν διαφορετικο τονο στο φορουμ και σε πολλες περιπτωσεις μας εκανες να σκασουμε ενα χαμογελο..προσωπικα ομως δεν μου αρεσε που ολη την σεζον ενω και οι δυο μας ειμασταν με το κεφαλι πατημενο κατω (γιατι τα ιδια σκατα ειμασταν), οταν συνειδητοποιησες οτι μπορεις να αντιστρεψεις την κατασταση και να σωθεις αρχισες να πετας σποντες για αδικαιολογητες χαλαρες (μαλλον προς εμενα), για περιεργα μην κατεβασματα ομαδων, για μελλοντικα παιχνιδια (δικα μου) οτι ο αντιπαλος δεν θα κατεβει και γενικοτερα οτι ολη η Α1 συνομωτει για να σε ριξει, ενω δεν ηταν ετσι. Στην περιπτωση μας (εννοω και την δικη μου) ισχυει η παροιμια οτι το μεγαλο ψαρι τρωει το μικρο. τα ειχε γραψει ο μαμουδιαρης στην αρχη της σεζον στα power rankings) οποτε επρεπε να επιβιωσουμε με τον καλυτερο για εμας τροπο.
καλη μας επιτυχια στα πλει οφ αν και εγω φαινεται να ειμαι ο κερδισμενος της ολης φασης στον κοκκινο ομιλο :)