BuzzerBeater Forums

Polska - V.8 > Sezon 24

Sezon 24

Set priority
Show messages by
This Post:
11
243319.1
Date: 06/11/2013 02:38:46
Overall Posts Rated:
55
Witam

Jak przygotowania do nowego sezonu? Draft udany? Widzę że mamy przyjemność grać razem w lidze to dlaczego nie rozruszać tego forum?

Na początek Tarnów - czyli można powiedzieć rywal zza płota dla Bochni :D Dla mnie może być ciężko gdyż z nową drużyną, niepoukładanym składem i brakami finansowymi nie mam za wielkiego pola manewru żeby przebić Wasze staty ale cos wymyśle ;)

A jak Wasze nastawienie?

This Post:
00
243319.2 in reply to 243319.1
Date: 06/25/2013 08:03:22
Overall Posts Rated:
00
witam, dzieki za PM-ke, moze uda sie rozruszac forum ligowe, bo z tego co widze nawet czesc sie regularnie loguje.

Jesli chodzi o mnie, to wrocilem do grania jakos w polowie zeszlego sezonu i praktycznie zaczalem od nowa. Draft srednio udany, ale w sumie nie inwestowalem w niego za bardzo, wiec nie ma co sie dziwic. Udalo mi sie wyciagnac nie najgorszego allstara SF, ktorego chce potrenowac, sprzedalem tez centra za 50k.

W biezacym sezonie nie licze na wiele, chce sie skupic na treningu i ustawiac zawodnikow pod katem treningu nawet kosztem wygranych. W konferencji mam 2-3 druzyny, ktore sa sporo mocniejsze, wiec i tak szanse na awans mam zerowe. Teraz niestety moj najlepszy grajek zlapal kontuzje na 2 tygodnie i jakos bede sobie musial radzic bez niego.

This Post:
00
243319.3 in reply to 243319.2
Date: 06/27/2013 19:39:33
Overall Posts Rated:
55
Nie ma za co:) Gramy w tej lidze to można też uczestniczyć w dyskusjach poza boiskiem:) Dobrze że jesteś.

Ja mogę powiedzieć że draft ostatni mi się udał - skończyłem na ostatnim miejscu więc miałem okazję wylosować w miarę dobrych grajków - SG i PF. I jak sam mówisz trening i sprzedajemy. Niestety też mam młoda drużynę, a zespoły tu w naszej V.8 są mocniejsze więc trzeba się postarać. A awans to nawet nie myślę, utrzymanie to w miarę realny cel. Ale Tomson nie martw się ze mną grasz dopiero 20.07 więc chyba zdąży się wykurować :D

I w sobotę następna kolejka. U Ciebie szybkie żółwie, ja Xperiamus. Skład mam w już mniej więcej wyklarowany, zawodników kilku kupiłem i poustawiałem ale jednak nie uważam że będzie to łatwy mecz. A Ty?

This Post:
00
243319.4 in reply to 243319.3
Date: 06/29/2013 05:18:41
Overall Posts Rated:
00
Ja juz ustawilem sklad i taktyke na mecz, zobaczymy. Ale z zolwiami nie mam zadnych szans, gram na wyjezdzie i jeszcze biorac pod uwage kontuzje centra, to pozostaje mi liczyc na jak najnizszy wymiar kary.
Ale jedno mnie cieszy w tym sezonie - czwartoligowiec odpuscil mi mecz w 1 rundzie pucharu, a teraz dostaje po kolei boty, dzieki czemu mam jeden dodatkowy mecz u siebie w tygodniu i finansowo nie wyglada to zle:D

This Post:
00
243319.5 in reply to 243319.4
Date: 06/29/2013 07:21:27
Overall Posts Rated:
55
No żółwie raczej są jedną z najlepszych jak nie najlepszą drużyną w lidze więc może być ciężko. Ja na pewno szans wielkich nie mam porównując jego poziom a mój... Za to dziś ciekaw jestem mojego meczu, bo punkty zawsze się przydadzą więc chciałbym wygrać. Ale w PP za to widzę ładnie Ci się układa:) Mój przeciwnik niestety był zbyt mocny więc całkowicie odpuściłem. Może w następnym sezonie jak trochę kasy wpadnie i wzmocnie skład to powalczę.

This Post:
00
243319.6 in reply to 243319.5
Date: 07/07/2013 03:21:03
Overall Posts Rated:
55
Wow wygranej z Zaklikowem nie spodziewałem się na pewno! Sądziłem że dostane baty jak nie wiem a tu jednak wypaliło i kolejne pkt na moim koncie :) Tomson widzę że Ty też równo jedziesz:) No i jeszcze PP masz to kasa wpadnie choć podejrzewam że o wygraną będzie ciężko :P