BuzzerBeater Forums

Magyarország - III.2 > 20. szezon

20. szezon

Set priority
Show messages by
This Post:
00
217447.1
Date: 05/15/2012 15:55:41
Overall Posts Rated:
33
Hűűha 20.szezon is kezdetét vett a Bb-n.

Ezúton is köszönteném az újakat illetve a régieket egyaránt!
Nehéz szezon elébe nézünk. Úgy gondolom, hogy az idei szezon kiegyensúlyozottabb lesz,mint az előzőek voltak.
Idei szezonra is magas célokat tűzött ki a vezetőség,aminek eleget kell tennünk,mi szerint kupában 128 közé kerülés illetve a biztos PO hely, lehetőleg pálya előnnyel.
Jelenleg a csapat visszacsúszott az országos 91. helyig, ezt mindenképpen megszeretnénk tartani és, ha lehet feljebb is kúszni a listán.
Boldizsár Csurka(kezdő irányító) tavaly letette a névjegyét a nemzeti u 21-es válogatottban is. A cél továbbra is az, hogy felnőtt kerettagot neveljünk belőle, ez persze hosszú szezonok során érhető csak el, így továbbra is ő van a középpontban, köré szeretnénk építeni a csapatot.
Mindeninek sikeres szezont kívánok!

This Post:
00
217447.2 in reply to 217447.1
Date: 05/16/2012 14:42:37
Overall Posts Rated:
22
Sziasztok

Egyszer elidőztem már a III.-ban, de visszahívtak a IV.-be :). Jelenleg a célom a bennmaradás, nem is szaporítom tovább a szót, mindenkinek jó szezont kívánok.

Quaz
MyChaos

This Post:
00
217447.3 in reply to 217447.2
Date: 05/18/2012 11:54:25
Overall Posts Rated:
44
Én is üdvözölném elsősorban az új tagokat a csoportban!

Valóban jó szezon elé nézünk, mindkét konferenciában található 2-3 kiemelkedő csapat, nagy harc lesz a bajnokság, és főleg a playoff során.

Ami engem illet, ez ebben a csoportban a második szezonom, erre a szezonra úgy érzem sikerült egy ütőképesebb alakulatot összehozni. Igyekeztem minél olcsóbban jó játékosokat szerezni (többnyire 30 felettieket sikerült), de vigyáztam, egy bizonyos szint alatt ne álljanak a jelöltjeim. Az előző szezonhoz képest jelentős változás, hogy távozott pontgyárosunk, és a bajnokság MVP-je az észt Heikki Moora, akinek személyében rendelkeztünk egy elég jó támadó játékossal 2-es pozícióban. Helyére sikerült szerezni két elég jó dobóhátvédet, így a cseresor kialakítása is szerintem jól sikerült. A bajnokságban cél az otthoni veretlenség megtartása, és úgy érzem ezzel a csapattal lehet esélyem a konferencia első helyére. A playoffban pedig bármi megtörténhet. Ami a kupát illeti a 148. helyet kicsit karcsúnak tartom, remélem ebben a szezonban sikerül majd ezen jócskán javítani, a szereplést nézve pedig nem lehet konkrétat írni, hiszen erősen sorsolásfüggő meddig jutunk el.
El kell kerülni ebben a szezonban a kínos fiaskókat, hiszen sokat számíthat a végelszámolásnál (előző szezonban ha ezek elmaradtak volna konferencia elsőként zárhattam volna).

Minden csapatnak sikeres szezont kívánok!

David245

This Post:
00
217447.4 in reply to 217447.3
Date: 05/20/2012 05:02:36
Overall Posts Rated:
33
ó,jaj vereség az első meccsen:(
láthatólag még nem állt össze a csapat erre a szezonra.
kimi kc jóval 50% fölött tüzelt, ami nem csoda hazain. Három alsó poszton lévő játékosa dominált a festékben egész meccsen,sajnos kevés volt a mostani védekezésünk.
Sajnos a belsővédekezésünk nem olyan jó,mint a külső így szívhattunk 12-vel a nyitányon, ami azért para mert a következő hazai meccsen lesz 7000 nézőm..
Amúgy ez, hogy lehetséges? Mmint egy vereség és drasztikusan visszaesik a nézőszám?

From: Dravko

This Post:
00
217447.5 in reply to 217447.4
Date: 05/20/2012 15:15:42
Overall Posts Rated:
44
Szia.

Én is vereséggel kezdtem, de csak 8 pont. :) Leszünk még jobbak is.
Sajna az a rossz BB-ben, hogy a nézők az előző meccs alapján mennek ki a meccsre. Előző szezonban nekem is 2,5-3,5 ezer nézővel kevesebb jött ki vesztes meccs után, hiába idegenbe voltam és addig mondjuk 6meccset nyertem zsinorban. Talán licsit jobb lenne ha a forma és a helyezés alapján menne a nézőszám.

From: Starbury

This Post:
00
217447.6 in reply to 217447.5
Date: 05/27/2012 05:28:57
Overall Posts Rated:
33
látom igazoltál.
nem rossz keret bent maradásra elég lesz,simán.
3000 nézővel kevesebb jött az első hazain.. úgyhogy tavaly 64 között vtam kupába, és po-t is jatszottam..nem értem, hogy miért ilyen kevés a néző.
a másik kérdésem: miért játszik 45 perceket a bedobóm? állítok neki cserét, a többiek padoznak is csak ő nem,ennek mi az oka?

From: Dravko

This Post:
00
217447.7 in reply to 217447.6
Date: 05/31/2012 14:22:17
Overall Posts Rated:
44
Hali.

Jahh jó volt az összerakott csapatom, csak az a problem hogy a heti pénzügyi mérleg -nagyon nagyon kevés volt. El kellett adnom párat hogy rendbejöjjek. Remélem ez is elég lesz egyenlőre. Nekem se jönnek a nézők.

A bedobód azért játszik sokat, mert gondolom az edzőre bízod a cserék használatát, ő meg a szoros meccseken a posztra beállított jobb embereket játszatja a győzelem miatt. A kezdőd meg 20ezer feletti a cseréd meg 4ezer körüli, így sokkal inkább a kezdő játszik. A forma és az erőnlét is befolyásoló tényező lehet.

Sok sikert a kupába neked is!

This Post:
00
217447.8 in reply to 217447.7
Date: 06/09/2012 16:22:02
Overall Posts Rated:
44
Ezzel a körrel túl vagyunk a bajnokság első szakaszán, letudtuk a konferencián belüli első kört. Ki hogyan értékeli a szezon eddigi részét?
Az én alakulatom úgy érzem jól teljesít, aminek külön örülök, az előző szezonbeli jó támadójáték mellett végre a védekezésünk is jobb lett, nem kapunk annyira sok pontot. A csapatomban még 1 személyi változás lesz,Kraljic távozása és Le Tallec érkezése után Nagy távozik és az ő helyére jön majd egy külső posztra alkalmas játékos. Ami a bajnokságot illeti titkon bíztam benne, hogy sikerül megleckéztetni a Sittesek csapatát, ám ez végül egy szoros mérkőzésen nem sikerült. Remélem a nyugati "túra" szintén eredményesen zárul, de a "piros" konferenciában is találhatók bőven erős csapatok, akiket nehéz lesz legyőzni, de a lehetetlen nem létezik. :) A kupában eddig minden a papírforma szerint alakul, most jöhet egy nehezebb menet, de remélem ezen az akadályon is sikerül teljes kerettel kiállva túllépni.

Sok sikert mindenkinek a továbbiakban!

This Post:
00
217447.9 in reply to 217447.8
Date: 06/11/2012 15:05:33
Overall Posts Rated:
33
Haló!

Gratu az eddigiekhez, szépen menetelsz eddig:)
Sokkal erősebb kereted van,mint az előző szezonban,biztos meg lesz az eredménye( konferenciadöntő biztos)
Tudsz valakit edzeni idén? Ahogy néztem már nincsenek fejlődő korban a játékosaid.

Vereséggel nyitottam, ismét Kimi Kc ellen, de úgy gondolom, hogy az eredmény reálisan tükrözte a két csapat játékos állományát,azóta viszont 6 győzelem zsinorban,ami nem rossz. Külön meglepetés volt számomra,hogy Darazsak csapatát 57 ponton tudtuk tartani. Kupában meg szeretnénk ismételni a tavalyi bravúros szereplésünket, remélhetőleg sikerül is báár nehéz meccsek várnak a fiúkra. Bajnokságban a konferenciadöntő a cél,remélhetőleg pálya előnnyel vághatunk neki a playoff küzdelmeinek..de az még nagyon messze van. Fiatalokat továbbra is edzeni kell, hogy a következő szezonokra még inkább belehessen őket illeszteni a rotációba (csak így lehet kupában és bajnokságban is eredményes a csapat)
Bevételekkel leszek gondban,hamarosan,ha nem jönnek a nézők(nem tudom,hogy miért) ugyanis jól teljesítünk,jegy árakat változtattam hátha..

Ne haljon el a fórum!
Üdv,
Starbury

This Post:
00
217447.10 in reply to 217447.9
Date: 06/11/2012 16:35:04
Overall Posts Rated:
44
Látom te is jól teljesítesz ebben az idényben, grat hozzá! Kimi kc kemény dió lenne, szinte bármelyikünknek nehéz dolga lenne a belső emberei ellen.
Nekem jelenleg nincs edzett játékosom, de következő szezonban lehet megreszkírozom egyet. Korábban válogatottságig kiedzettem egy svájci centert (Ivan Previtali).
Ami a nézőgondjaid illeti, valóban jó eredményeid vannak, de lehet drága a belépő. Én is jól állok mégsincs teltház a 6100-as csarnokomban, így most én is jegyármódosítást hajtottam végre.
Reméljük meghozza a hatást, mindkettőnknél! :)

Csatlakozom, ne haljon ki a fórum!

D.

This Post:
00
217447.11 in reply to 217447.10
Date: 06/14/2012 14:24:31
Overall Posts Rated:
44
Tovább száguld a soproni gyors!