BuzzerBeater Forums

Hellas - III.11 > Season 19 part II

Season 19 part II

Set priority
Show messages by
This Post:
00
215134.1
Date: 04/27/2012 11:50:57
Aris b.c.t
II.3
Overall Posts Rated:
649649
TO BE CONTINUED...

This Post:
00
215134.2 in reply to 215134.1
Date: 04/27/2012 11:58:55
Aris b.c.t
II.3
Overall Posts Rated:
649649
και μην τρελαθουμε κιολας....στελιο ο παικτης σου ανετα παιζει στην IV τουλαχιστον της ελλαδας και ανεβαζει και ομαδα μονος ή τουλαχιστον με την βοηθεια ενος σεντερ στην ΙΙΙ κατηγορια...

This Post:
00
215134.3 in reply to 215134.2
Date: 04/27/2012 12:13:05
Overall Posts Rated:
10001000
και μην τρελαθουμε κιολας....στελιο ο παικτης σου ανετα παιζει στην IV τουλαχιστον της ελλαδας και ανεβαζει και ομαδα μονος ή τουλαχιστον με την βοηθεια ενος σεντερ στην ΙΙΙ κατηγορια...


άμα πέσω δλδ προτείνεις να τον κρατήσω ε?

χαχαχαχαχαχα

τέσπα.άμα μείνει θα δούμε τι θα τον κάνω.άμα φύγει πάντως,δεν τον προπονώ άλλο!

χαχαχαχαχα

σοβαρά τώρα,αν είχα καταφέρει να έχω στη θέση του ένα 4άρι φτηνό κι ένα 2άρι φτηνό,άλλη σεζόν εντελώς θα είχα κάνει.απο μισθούς μία η άλλη θα ήτανε.απλά θα έπρεπε να με φτάσουν τα λεφτά για τις αγορές τους.

πάντως χτύπημα δεν έχει πάρει κανείς από τους 3 που πουλάω και λήγουν απόψε.ούτε ένας έτσι για το γαμώτο.μάλλνο έπρεπε να τους βγάλω πάνω στην λήξη μπας και βρεθεί κάνας απελπισμένος.

This Post:
00
215134.4 in reply to 215134.3
Date: 04/27/2012 12:31:49
Overall Posts Rated:
5555
Στελιο μην απελπιζεσαι μπορει να πουληθουν.
Αυριο εχουμε κρισιμους αγωνες. Αντε να δουμε τις εκπληξεις θα μας επιφυλαξει και η αυριανη μερα.


This Post:
00
215134.5 in reply to 215134.4
Date: 04/27/2012 12:40:36
Overall Posts Rated:
10001000
Στελιο μην απελπιζεσαι μπορει να πουληθουν.
Αυριο εχουμε κρισιμους αγωνες. Αντε να δουμε τις εκπληξεις θα μας επιφυλαξει και η αυριανη μερα.



εγώ δίνω ματσάρα αύριο!

χαχαχαχα

τηλεοπτικό ματσάκι με Πάπα!

χαχαχαχαχα

οιτάω να δω πως θα προπονήσω πάλι.είναι και η εθνική στη μέση που προχωράει.

για μπάσιμο πάει η δουλειά πάντως που μπορεί να δώσει σκιλ απ στον Κουλού.
πολύ δυσκολεύτηκα πάντως με τις προπονήσεις.σου βγαίνει η ψυχή με τις παλιοκαταστάσεις δλδ όταν προπονούνται εκτός θέσης,αφού τους θέλεις και στη θέση τους να παίξουν στα πολύ δύσκολα ματς.

άντε του χρόνου να έρθει η ώρα της προπόνησης στον άσο να ηρεμήσω επιτέλους κι εγώ.

This Post:
00
215134.6 in reply to 215134.5
Date: 04/27/2012 17:22:02
Overall Posts Rated:
5555
Ρε Στέλιο πηγά να δω τον παίκτη το κορεάτη τον σουτινγκ αν τον πούλησες..και τι είδα. πάσα: αδέξιος?
Καλα τόσο κήρυγμα μου έκανες για την πασα στους σουτέρ και εσυ πέρσι πήρες κάποιον έστω για αναπληρωματικό με πάσα αδέξιος?
:)

Last edited by BetTravel at 04/27/2012 18:43:07

This Post:
00
215134.7 in reply to 215134.6
Date: 04/28/2012 09:41:45
Overall Posts Rated:
10001000
Ρε Στέλιο πηγά να δω τον παίκτη το κορεάτη τον σουτινγκ αν τον πούλησες..και τι είδα. πάσα: αδέξιος?
Καλα τόσο κήρυγμα μου έκανες για την πασα στους σουτέρ και εσυ πέρσι πήρες κάποιον έστω για αναπληρωματικό με πάσα αδέξιος?
:)



χαχαχαχαχα

άλλο το ένα,κι άλλο το άλλο.μην ξαναπω γιατί τον αγόρασα.και ο Κακλαμανάκος επίσης υστερεί σε αυτό το κομμάτι.αλλά ο Σιδηρό και ο Κουλού θα βελτιωθούν σπό προπονήσεις.
συνολικά όμως άμα με δεις θα διαπιστώσεις ότι φέτος δεν βγάζω άσχημη αποτελεσματικότητα.11 παίκτες έχω.πόσοι νομίζεις ότι υστερούν?2/11!
΄
βασικά εγώ κάθε χρόνο προσπαθώ να βελτιώσω αδυναμίες μου.
πρόπερσι είχα πρόβλημα με τις άμυνες.
πέρσι είχα πρόβλημα με την πάσα.
φέτος έχω με τα ριμπάουντς.
σιγά σιγά φτιάχνεται το πράγμα.δεν μπορείς όλα μαζί να τα αλλάξεις όταν έχεις έναν κορμό.
ειδικά όταν δεν έχεις λεφτά όπως εγώ.

αυτό που με ανησυχεί(αν δεν υποβιβαστώ δλδ) είναι το μακρινό μέλλον.
θα ανοίξω κουβέντα για μακροπρόθεσμο σχεδιασμό σύντομα.

με προβληματίζει που όλοι οι σπυδαίοι παίζουν κοίτα μέσα στα πολύ σημαντικά ματς.γιατί συμβαίνει αυτό?

και κατ'επέκταση,εγώ τι θα ήθελα να παίζω αν έφτανα ψηλά?πρέπει να αποφασίσω από τώρα ή όχι?

στο χατρίκ πχ έχω αποφασίσει ενώ είμαι στη ντελυεταία κατηγορία.εδώ όμως μπορεί να γίνει αυτό κι αν ναι πότε?

This Post:
00
215134.8 in reply to 215134.7
Date: 04/28/2012 14:19:39
Overall Posts Rated:
10001000
την έκανα πάλι την βλακεία μου και έχασα το 48+ στον Τζόκοβιτς.
ειρωνεία ότι πήρε 47.

αλλά αυτό το ένα λεπτό μειώνει ένε αρκετά το μερίδιο προπόνησης που είναι να πάρει.

αν δεν κατέβαζα 9,και κατέβαζα 8,τότε δεν θα την είχα πατήσει λογικά.

η αυστηρή πειλογή από την λίστα βάθους,δεν με βοήθησε τελικά.


κατά τα άλλα οριστικά παίζω στα μπαράζ.το είχα σίγουρο δλδ,αλλά στο τσατ διαπίστωσα ότι υπήρχε περίπτωση να βγω 5ος.

αντίπαλος μου ο φίλος Παντελής.

δεν μου αρέσει που θα παίξω μπαράζ,ακόμα κι αν σωθώ.

αλλά με μόλις 8 νίκες,δεν γίνεται να τα αποφύγει κανείς.

θα τα πούμε πάλι.τώρα αρχίζουν τα ζόρια για όλους.

This Post:
00
215134.9 in reply to 215134.1
Date: 04/28/2012 14:40:13
Overall Posts Rated:
10001000
έχω βρει μια παικτούρα για την ρακέτα που ίσως αντέχω και τον μισθό του ενόψη της νέας περιόδου.
από αυτούς που ερωτεύεσαι με μια ματιά.

αλλά για να τον πάρω,πρέπει να πουληθούν τα άλλα τα παλτά για να ελπίζω.
γιατί λεφτά δεν έχω.

μακάρι να φύγουν λοιπόν και να μπορέσω να τον πάρω.

ακόμα κι δεν μου μείνουν λεφτά για άλλες κινήσεις(αν φύγει ο Λουνγκ και ο Ακόβα,θα χρειάζομαι ένα 2άρι),θα τον πάρω άμα μπορέσω.

μιλάμε για περίπτωση που λες χαλάλι όσα χαλάσω για πάρτη σου.

βέβαια στην 2 πάιζει μόνο σαν εργαλείο(αν παίζει κι έτσι),αλλά αν κάνει για εδώ,θα κάνει κι εκεί.

και για εδώ έχει αδυναμία κάπου,αλλά είναι τόσο καλά προπονημένος,που τον ερωτεύεσαι πραγματικά.

μακάρι να τον πάρω....

This Post:
22
215134.10 in reply to 215134.8
Date: 04/28/2012 14:52:46
Aris b.c.t
II.3
Overall Posts Rated:
649649
δυστυχως εδω που φτασαμε δυο καλα παιδια με ενεργη συμμετοχη στο φορουμ θα παιξουν μεταξυ τους στα πλει αουτ...καλα παιδια ειναι φυσικα και ο γιαννης και ο ατσαλακωτος...στελιος εναντιον παντελη λοιπον με πλεονεκτημα εδρας για τον στελιο και ο χαμενος χανεται στα ταρταρα της IV ...Ο στελιος ισως ειχε αποοφυγει αυτη τη διαδικασια αν εινε αποφασισει να παιξει κανονικα εναντιον του Ορεστη και κερδιζε εκεινο το ματς...Πληρωσε λοιπον την συνεχομενη προπονηση πολλων παικτων του σε θεσεις που δεν ηταν η κανονικη τους θεση...Πληρωσε τις δυνατες διαθεσεις που εφαγε σε πολλα παιχνιδια...Πληρωσε την ελλειψη ενος βασικου ψηλου...Πληρωσε ακριβα το πιο ακριβο πολυτελειας που δεν μπορεσε μεχρι και τωρα να πουλησει...Αν με ακουγε και τον εβαζε στις ωρες που του ειπα και στην τιμη που του ελεγα θα ειχε φυγει τωρα και θα επαιρνε ενα ψηλο εστω 32χρονο για να καλυψει το κενο...Παντως μεχρι και σημερα ειναι υποδειγμα προπονητη-προεδρου που δεν πουλαει τα παιδια-παικτες του...Θα μπορουσε να πουλησει εστω τον κακλαμανακο να τα κονομησει και να σωθει τουλαχιστον...Τωρα παει στα πλει αουτ, κερδισε την μια προπονηση που ηθελε (χαχαχαχαχα) αλλα τρεμει το φυλλοκαρδι του μη τυχον και γκελαρει (βρε λες???-προσωπικα δεν νομιζω) και με ελλειψη ενος ψηλου...Απο την αλλη ο παντελης διαθετει μια πολυ καλη ομαδα που ενισχυθηκε με τον ψηλο αλλα πρεπει να σπασει εδρα (κομματακι δυσκολο), τον ενθουσιασμο του στελιου και οτι πλεον ολοι οι παικτες του στελιου θα παιξουν στη θεση τους,φανταζομαι...Ο Παντελης οπως και τα περισσοτερα παιδια του κοκκινου ομιλου ειναι ατυχα γιατι εχουν να αντιμετωπισουν δυσκολοτερες ομαδες σε διπλους αγωνες...Μεγαλος τυχερος ο τζοκερ ο πετρελαιας (μπρους γουιλις) ο οποιος θα παιξει με τον ατσαλακωτο με πλεονεκτημα εδρας και τον οποιο θα κερδισει...εκτος και αν ο δεινοσαυρος REX του ατσαλακωτου εχει αλλη αποψη...
Κοντος ψαλμος αλληλουια!!!!

This Post:
00
215134.11 in reply to 215134.10
Date: 04/28/2012 16:36:57
Overall Posts Rated:
5555
Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα..έτσι πως τα κατάφερα καλά να πάθω..υποτίμησα τους Πρόξενους και έχασα την 6η θέση.
Τελοσπάντων η σειρά των αγώνων με τον Στέλιο θα είναι συναρπαστική και ελπίζω να μην έχουμε κανεναν τραυματισμό.
Στέλιο δεν χρειάζεται να πάρεις παίκτη..μια χαρά είσαι και ετσι :)