BuzzerBeater Forums

Latvija - I.1 > 2 .kārta

2 .kārta

Set priority
Show messages by
This Post:
00
182736.1
Date: 04/24/2011 14:03:34
Overall Posts Rated:
9292
rtfg - Broken Roses
BK burbulis - Black Jedi
CLUB Purvs - BK REDWING
UGD - Bananu BK
Krasta Generals - Kopturs-A
Laachi - Sausiņi
BK Litriņš - Zemgale BK
BC RiBe - BC Sado pa mazo

ļooti ceru,ka atvainosiet par šo mazo neuzmanību....

AIZIET,VĪRI

Last edited by masterJoda at 04/24/2011 14:24:25

This Post:
00
182736.2 in reply to 182736.1
Date: 04/24/2011 14:19:02
Overall Posts Rated:
729729
kaut ka par maz:D:D:D

max. WR:5 Jumtu rauj nost…
This Post:
11
182736.3 in reply to 182736.2
Date: 04/24/2011 14:24:32
Overall Posts Rated:
1212
UGD -- Bananu BK
rtfg -- Broken Roses
BK burbulis -- Black Jedi
CLUB Purvs -- BK REDWING
Krasta Generals -- Kopturs-A
Laachi -- Sausiņi
BK Litriņš -- Zemgale BK
BC RiBe -- BC Sado pa mazo

This Post:
22
182736.4 in reply to 182736.3
Date: 04/24/2011 15:13:06
Overall Posts Rated:
9292
pirms vēl nav apkopotas pirmās kārtas sekmes,es laižu vaļā ar otro kārtu;

UGD - Banānu BK, Banānu BK + 11
Banāniem ir gan nauda gan vara,lai uzvarētu UGD. Savukārt manam vecajam kolēģim no UGd jādomā, kā lai paliek virslīgā, jo pagaidām izskatās, ka tieši viņš varētu būt reālākais kandidāts uz vakanto 8. vietu.

Rtfg - Broken Roses; BR +33
Domāju,ka RTFG atdos spēli,jo, manuprāt, izredzes uzvarēt izbraukumā ir diezgan zemas. + BR ir pastiprinājušās ar nesliktu čalīti.

BK burbulis - Black Jedi, BJ + 13
Iepriekšējā kārtā BJ nedaudz negaidīti uzvarēja Purvu, bet Burbulis atdeva cīņu, jo kausā nopietns pretinieks. Šajā spēlē viesiem būs labākais sastāvs, bet arī BJ laukumā nenāks "caureja".

CLUB Purvs - BK REDWING, Redwing + 11
Klubam ir labi garie, pretiniekam vēl jaudīgāki + ļooti nesūdīgi SF, kas spēlē uz apakšu ir baigais trumpis. Vēl jāmin arī Purva garo aizsardzība,kura laikam nav vēl uztrennēta.

Krasta Generals - Kopturs-A, Kopturs + 13
Abi rookiji. Lieku uz Kopturu, jo iespējams lielāks entuziasms. Plus vēl mājas spēle un BIedriņš sastāvā.

Laachi - Sausiņi, Sausiņi +1
Leģendārais duelis, otra krasta "El Clasico". Parasti šo pretinieku spēļu laikā mača pirmajā pusē viens no menedžēriem sūkstās un savus spēlētājsu sauc par Lohiem, sola izlikt tirgū, .ut.t. Pēc mača valda kapa klususms. Esmu par pārsteigumu un psiholoģisko teroru diskusijās :D :D :D :D

BK Litriņš - Zemgale BK, Litriņš + 11
hmmm Zemgalei pietrūkst jaudas garajā galā...un trauma arī nav nekāds cukurs :(

BC RiBe - BC Sado pa mazo, SPM +7
Būs grūti. Sado dos pa Ribes "sāļo", jeb spiedīs uz apakšu, kur principē ir pāris čaļi ar "Doktora Levina magnētiskajām saitēm"
Perimetrā trūkties dabūs Devēji...


Priekā!

Last edited by masterJoda at 04/24/2011 15:14:33

This Post:
11
182736.5 in reply to 182736.4
Date: 04/24/2011 15:41:28
Overall Posts Rated:
214214
cepums tev par komentāriem :D tā turpināt

patīkami, ka esmu tādu godu kā El Clasico izpelnījies :) bet nu laikam jau pelnīti, jo kapiņš būs ritīgs tajā spēlē :D

From: Malij
This Post:
22
182736.6 in reply to 182736.4
Date: 04/24/2011 18:09:41
Overall Posts Rated:
729729
UGD - Banānu BK 9
Kaut vai UGD pirmaja spele taupija pamatsastavu un cela savu entuziasmu,tomer neticu,ka viņi var pamaisit Bananiem izcinit majas uzvaru,pat bez pardota PF.Ceresim beidzot ieraudzit laukuma Bajaqicu.

Rtfg - Broken Roses 6
Savstarpejo speļu vesture man nav iepricinojoša 2-12,pie tam viņa notiks BR majas,bet nav lielaka kardinajuma,ka pieveikt tadu lielisko komandu.BR nespeles Cergelis un Stana,za to debites Virsliga jauns izlases speletais Kolmanis.Viss ir pret rtfg,bet nevaru es tak likt uz savas komandas zaudejumu.Ka teica Bajars:"Uzvara,vai nave!":D:D:D

BK burbulis - Black Jedi 9
Burbulim labi izskatas garais gals,bet pec Miklas pirkšanas BJ viņš nav sliktak,plus vel majas laukums,uzvaru atdodu masteram. Ka teica Juraj Miklas(mans vardabralis,vakar svinejam Jura dienu:D):"Nav tadas miklas,kuru es neatminetu.Burbulis ari nebus..."

CLUB Purvs - BK REDWING 9
Ļoti patika man Purvs pagajošsezon(lidz pardošanai).It ka ari tie lideri palika(Šulmanis un Cajita),bet neredzu es pagaidam to komandu.Redwing uzvara.

Krasta Generals - Kopturs-A 15
KG pirmaja karta uztaisija galveno sensaciju.Bet divas reizes pec kartas-tas butu par traku.Tad jau,ka istam virietim vajadzes preceties-kļut par LV čempioniem:D

Laachi - Sausiņi 6
Man ari patik parsteigumi un Sausiņi,ka komanda un es piekritu ,ka bus spraiga ciņa,bet uzvaru atdodu tomer pagajoša sezona finalistam.

BK Litriņš - Zemgale BK 9
Es jau vienreiz apdegos likot pret Zemgali,bet tomer atkartošu to,atdodot uzvaru pieredzejusiem Litriņa bukiem.

BC RiBe - BC Sado pa mazo 20
Domaju SpM ir ļoti nikns pec sava zaudejuma.Un šeit jau nekas nepalidzes Ribe,ne labakais Virsligas punktu guvejs Lars Eschmarke,ne Bronka,pat Lebrons Džeimss - ne.Labak atdod speli,kaut vai speletaji traumeti nebus:D:D:D

max. WR:5 Jumtu rauj nost…
This Post:
33
182736.7 in reply to 182736.3
Date: 04/25/2011 08:12:47
Overall Posts Rated:
325325
UGD -- Bananu BK +5
Banānus tikko pameta PF, kā arī SF notraumēts, bet ticu, ka savā laukumā varētu arī izcelt uzvaru.

rtfg -- Broken Roses +10
Kārtējā tikšanās ar RTFG. Savā laukumā nedrīkst atļauties zaudēt. Jācer, ka Kolmanis jau rīt pierādīs, ka ir to 4,5milj vērts :)

BK burbulis -- Black Jedi +10
mūsu 8nieka klasika.. abi sapirkuši niknus garos un gatavi cīņai. Gan jau, ka Masters gribēs atspēlēties par to, ka pagāšsezon palika piektais un savā laukumā uzvarēs. Būs arī pirmā iespēja ievērtēt jauno Burbuļa sastāvu.

CLUB Purvs -- BK REDWING +15
ar 4 spēlētājiem tā nav spēlēšana.. Purvam ātri kko jāpērk, vai arī pēc kāda laika atjēgsies, ka jau jācīnās par palikšanu VL.

Krasta Generals -- Kopturs-A +8
Divu jaunpienācēju duelis. Lieku uz mājas komandu, tb Biedriņu. Bet nu nebrīnīšos, ja Ģenerāļi sagādās vēl vienu pārsteigumu :)

Laachi -- Sausiņi +5
haha, "El Clasico"... njaa, egolava nervi tiks kārtīgi pakutināti :D Zakšs jau vesels, bet turpinās traumu sērija - Knutinš spēli skatīsies no tribīnēm.. savā laukumā Sausiņš var pacīnīties :)

BK Litriņš -- Zemgale BK +5
Litriņa dīvainās uzbrukuma taktikas liek man prognozēt par labu zemgalei, par spīti visai Chang Yuka traumai.

BC RiBe -- BC Sado pa mazo +15
Vienīgais, kas iegāž Ribi ir zema līmeņa garie un ''pacietīgās'' uzbrukuma taktikas. Domāju Spamz šoreiz iztiks bez pārsteigumiem.

p.s. haha, prognozēju par labu visām mājas komandām.. es gan esmu neoriģināls :D

Last edited by Mod-Turix at 04/25/2011 08:14:54

From: tomats
This Post:
00
182736.8 in reply to 182736.1
Date: 04/25/2011 09:04:23
Overall Posts Rated:
4343
tfg - Broken Roses +13
BK burbulis - Black Jedi +12
CLUB Purvs - BK REDWING +1
UGD - Bananu BK +14
Krasta Generals - Kopturs-A +15
Laachi - Sausiņi +26
BK Litriņš - Zemgale BK +21
BC RiBe - BC Sado pa mazo +2

This Post:
33
182736.9 in reply to 182736.8
Date: 04/25/2011 13:29:16
Overall Posts Rated:
1818
rtfg - Broken Roses +15
šoreiz nebūs! varbūt atbildes spēlē?
BK burbulis - Black Jedi +1
burbulim milzīgas ambīcijas, tāpēc prognozēju minimālu viņa uzvaru
CLUB Purvs - BK REDWING +3
Purvs jau sācis izžūt, pagaidīsim pirmās lietavas un tad jau aizies.
UGD - Bananu BK +4
Sastāvu notaupīja pirmajā spēle, tad jau džeki būs atpūtušies un gatavi pirmajai istajai cīņai.
Krasta Generals - Kopturs-A +15
biedriņš, biedriņš, biedriņš, biedriņš. uzvaras atslēga šinī spēlē
Laachi - Sausiņi +8
Domāju lāči šosezo kapāsies pa nopietno
BK Litriņš - Zemgale BK +26
Redzot, ka kausa pretinieks taupās un zinot savas rezerves un to, ka 2vus zaķus ar vienu šāvienu nenošaušu, šaušu uz to zaķi kas tuvāk :D
BC RiBe - BC Sado pa mazo +12
Ja nebūs TIE tad viss būs pārlieciņoši un skaisti, bet ja tomēr SPM izdomās krāt entuziasmu, tad nevar zināt, kā spēle beigsies.

From: jexer

This Post:
22
182736.10 in reply to 182736.8
Date: 04/25/2011 13:34:17
Overall Posts Rated:
1313
UGD - Banānu BK 7
UGD bus gruts macs, pielauju iespeju ka loti daudz izteiks tiesi 2 ceturdala, kas ari noteiks uzvaretaju, es sliecos uz bananiem.
Rtfg - Broken Roses 11
Pie idejas ka abi spele vienadi, BR tomēr ir labaki- dotaja bridi.
BK burbulis - Black Jedi 11
Šī nav mana nedēļa, joprojām kauss, bet uz so speli vismaz nedaudz pirma maina tiks, tapec ceru ka nebus tik traki ka pret BR
CLUB Purvs - BK REDWING 6
bus saspringti, bet purvs vel isti nece nsas uzvaret taka pagaidam sparniem, gaidisim kad purvs sapirksies
Krasta Generals - Kopturs-A 15
KG entuziasms drosvien ipasi labs, tapec kopturs nevajadzetu but grutibam
Laachi - Sausiņi 5
nu te nu daduz ko komentet nav, vienkarsi liekas ka ta bus, nezinu kapec
BK Litriņš - Zemgale BK 1
tomer uzticesos litrina spekiem, zemgale ir pastiprinajusies, bet tas iss vel nav pieslipets
BC RiBe - BC Sado pa mazo 14
bez komentariem, vel jaizprot ribe, pec ieprieksejas reizas viedoklis mainijas, precizi runat par vina spelem varetu pussezona vai nedaudz atrak

From: Rinkons
This Post:
00
182736.11 in reply to 182736.9
Date: 04/25/2011 13:45:11
Overall Posts Rated:
1111
rtfg - Broken Roses +14
BK burbulis - Black Jedi +4
CLUB Purvs - BK REDWING +7
UGD - Bananu BK +11
Krasta Generals - Kopturs-A +2
Laachi - Sausiņi +1
BK Litriņš - Zemgale BK +12
BC RiBe - BC Sado pa mazo +20