BuzzerBeater Forums

Lietuva - IV.19 > 13 sezonas

13 sezonas

Set priority
Show messages by
This Post:
00
152786.1
Date: 07/27/2010 03:56:01
Overall Posts Rated:
00
Sveiki ;D gavau tik pries kelias dienas komanda pas jus ;D ziuriu botikas buvo cystas outsideris cia ....
Nusimato man iskritimas, kai perzvelgiau visas musu grupes komandas, tikrai savo komandos nera sansu man istraukti is dugno.
Siandieninese rungtynese pamatysiu savo team'o lygi ir kas lyderis pas mane yra. Jau matau, kad Perloja patvarkys mane per priekine linija ;D graudu, kad nieko negaliu padaryti dbr ;D

P.S. Sekmes visiems 8 turo rungtynese...

From: Vycccka
This Post:
00
152786.2 in reply to 152786.1
Date: 01/08/2011 04:44:36
BC Laisve
II.1
Overall Posts Rated:
44
Vel antra syki is eiles finale esu ir vel apmaudziau pralosiau 3 taskais pirmasias. greiciausia serija jau palaidota. Entuziazmo turim lygiai, jis irgi pirmas picino. Tai neturiu jokio papildomo bonuso, net formos pas ji pagerejo, kas buvo mano privalumas ir del ko tikejaus 1 paimt isvykoje...Gaila, neturejau laiko kada anksciau prisest ir turimus litus investuot i viena kita geresni zaideja. Teks vel Iv lygoj kabarotis ir su Wiassat kovot :D ir nervint zmogu, kai visa seza gerai varo, ekipa surenka belenkokia, o atkrintamosiose tenka krist nuo manes :D Reiks turbut pakeist visiskai ekipa, atsibodo man tie patys zaidejai, vien jaunius reiks pasilikt ir nauja visiskai susirinkt.