BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.28 > Βραβεια Σεζον 12

Βραβεια Σεζον 12

Set priority
Show messages by
This Post:
00
147650.1
Date: 06/22/2010 05:13:40
Overall Posts Rated:
136136
Διοργανώνεται διαγωνισμός στον ομιλο μας...ψηφίστε τον καλύτερο προπονητή , την καλύτερη ομάδα,τον mvp, την ευχαριστη εκπληξη και τη δυσαρεστη εκπληξη. Δε μπορειτε να ψηφισετε παικτη σας την ομαδα σας ουτε τον εαυτο σας...Η ψηφοφορια ξεκιναει απο τωρα και θα διαρκεσει μεχρι το δευετερο ματς των τελικων (αμεσως μετα το τελος)

Εκλεψα την ιδεα απο τον παλιο μου ομιλο ΙΙΙ, οπου το θεμα ειχε τρελη επιτυχια

περιμενω

Last edited by Pikaso (U.A.E. U21 NT Coach) at 06/22/2010 05:13:54

Aris kai den eimai kala
This Post:
00
147650.2 in reply to 147650.1
Date: 06/22/2010 10:16:19
Green Devils B.C
II.2
Overall Posts Rated:
9898
Second Team:
Red Devils B.C
Epitrepete na psifisoun apo alli katigoria? Gia na sas ta psalw :

Kalitero roster omadas : Aris London. Nomizw oti einai makran h kaliteri omada tou omilou

Kaliteros Paiktis (MVP) politalantos kyrios Erik!! (9577829) Tha ton ithela poli stin omada mou san Back-up kai vasiko gia kypello! Deite pontous, ribs, assist kai skefteite oti epe3e opou tou zitise o proponitis tou!

Kaliteros Proponitis: Tha psifiza ton Estel alla o apokleismos tou stous 4 de mou to epitrepei. Opote tha psifisw ton filo Pikaso pou thewrw oti tha anevei kiolas...

Euxaristi kai dysaresti ekpli3i de tha psifisw giati de sas parakolouthisa toooso poli!!!

Ante, kalous telikous paides!

I love this game!
From: Estel13
This Post:
00
147650.3 in reply to 147650.1
Date: 06/23/2010 17:52:39
Overall Posts Rated:
44
duskola erwthmata...htan mia polu duskolh sezon me polles kales omades...o kaluteros proponhths tha einai opoios anebei an kai o pikaso exei roster poli pio anwtero apo to diko mas...mvp tha pw ton Anastasios Kampotsakis (11498393) tou hliou exeretikos paixths kai me polles prooptikes anodou apla exei parei apo to xerh thn omada tou hliou.dusaresth ekplhxh tha pw ton VAOK perimena pio polla apo omada pou paizei apo thn 2 sezon asxeta an den asxolhte an kai den mporw na mhn kraxw kai ton hlio ligo epeidh edwse ta paixnidia ston pantokratora me timhma to pleonekthma edras..auta apo mena anupomonw gia thn 3 sezon mou sto paixnidh...!!!kalu tuxh se olousssss

This Post:
00
147650.4 in reply to 147650.3
Date: 06/24/2010 06:00:37
Overall Posts Rated:
136136
Ας πω και εγω την αποψη μου.

Καλυτερο προπονητη, θα βαλω τον προπονητη mouloxtoss που μονο μουλοχτος δεν ειναι μιας και εχει κανει τρομερη δουλεια με την ομαδα του και με τα συστηματα.

Καλυτερη ομαδα, σιγουρα ο Ηλιος. Με εχει εκλπηξει και πιστευω πως ειναι παρα πολυ δυνατος για τα δεδομενα της τεταρτης κατηγοριας.

MVP: Δυστυχως δεν μπορω να ψηφισω δικο μου παιχτη, αλλιως η ψηφος μου θα ηταν σιγουρα για τον θεο και κολωνα της ομαδας μου Dotan Bachar (2677403), οπωτε Knud-Erik Knudsen και για μενα.

Ευχαριστη εκπληξη για μενα ηταν οι Αλιγατορες, πραγματικα δεν τους περιμενα τοσο δυνατους, και η αληθεια ειναι οτι το πρωτο μου ματς στην κατηγορια που συνδυαστηκε με ηττα απο τους Αλιγατορες με ξενισε καπως και δεν το περιμενα με τιποτα. Αυτος ηταν και ο λογος που μεσα στην χρονια αλλαξα τοσο πολυ τον κορμο της ομαδας και εγιναν μεταγραφες και αλλαγη σε πολλα συστηματα. Για μενα κανει παρα πολυ καλη δουλεια και σιγουρα ενας πολυ ισχυρος αντιπαλος.

Δυσαρεστη εκπληξη για μενα ηταν οι Neapoli Daemons. Οχι για καποιο αγωνιστικο λογο παρα μονο γιατι προσπαθησαν με ανεντιμα μεσα να δυναμοσουν και να μας ποιασουν κοροιδα. Και τετοια πραγματα δεν εχουν χωρο στο παιχνιδι, οταν ολοι προσπαθουμε να το κραταμε καθαρο. Ελπιζω να εχει λυθει το θεμα ωστε να μην επανελθω.


Aris kai den eimai kala