DIMAYOR BB Big 8
Last Seen:
11/15/2019
W
L

Last 8 league games
1
21-1
Next: 
 
Last Seen:
11/15/2019
W
L

Last 8 league games
2
15-7
Next: 
 
Last Seen:
11/15/2019
W
L

Last 8 league games
3
14-8
Next: 
Press: CAMPEONES!!
Last Seen:
11/15/2019
W
L

Last 8 league games
4
12-10
Next: 
Press: Campeones de Copa!
Last Seen:
11/15/2019
W
L

Last 8 league games
5
10-12
Next: 
Press: ¡Victoria Thunderforce ha
Last Seen:
11/15/2019
W
L

Last 8 league games
6
10-12
Next: 
 
Last Seen:
11/15/2019
W
L

Last 8 league games
7
2-20
Next: 
 
Last Seen:
11/15/2019
W
L

Last 8 league games
8
1-21
Next: 
 
Season Schedule
08/17/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  C.D Leyenda  76 - 91
08/17/2019 18:30:00  Los Prisioneros  Seba Utd.  82 - 81
08/17/2019 18:30:00  Irukandji  Victoria Thunderforce  103 - 94
08/17/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  Raptors Valpo  88 - 99
08/20/2019 18:30:00  C.D Leyenda  Los Prisioneros  95 - 82
08/20/2019 18:30:00  Seba Utd.  Irukandji  89 - 116
08/20/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  San Felipe Rockets  81 - 101
08/20/2019 18:30:00  Raptors Valpo  Shohoku Spurs  106 - 59
08/24/2019 18:30:00  Irukandji  C.D Leyenda  84 - 71
08/24/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  Seba Utd.  110 - 72
08/24/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  Victoria Thunderforce  45 - 135
08/24/2019 18:30:00  Los Prisioneros  Raptors Valpo  74 - 93
08/27/2019 18:30:00  C.D Leyenda  San Felipe Rockets  30 - 110
08/27/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  Los Prisioneros  78 - 82
08/27/2019 18:30:00  Raptors Valpo  Irukandji  94 - 87
08/27/2019 18:30:00  Seba Utd.  Shohoku Spurs  65 - 81
08/31/2019 18:30:00  Raptors Valpo  Seba Utd.  80 - 30
08/31/2019 18:30:00  Irukandji  Shohoku Spurs  86 - 60
08/31/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  Los Prisioneros  71 - 93
08/31/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  C.D Leyenda  93 - 79
09/03/2019 18:30:00  C.D Leyenda  Raptors Valpo  56 - 89
09/03/2019 18:30:00  Seba Utd.  Victoria Thunderforce  72 - 101
09/03/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  San Felipe Rockets  52 - 124
09/03/2019 18:30:00  Los Prisioneros  Irukandji  105 - 124
09/07/2019 18:30:00  Seba Utd.  C.D Leyenda  60 - 83
09/07/2019 18:30:00  Raptors Valpo  Victoria Thunderforce  101 - 36
09/07/2019 18:30:00  Los Prisioneros  Shohoku Spurs  90 - 89
09/07/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  Irukandji  63 - 91
09/10/2019 18:30:00  Victoria`s Globetrotter  C.D Leyenda  55 - 100
09/10/2019 18:30:00  San Felipe Dunkers  Seba Utd.  108 - 67
09/10/2019 18:30:00  Marabunta  Victoria Thunderforce  89 - 120
09/10/2019 18:30:00  Conchalí Runners  Raptors Valpo  45 - 102
09/10/2019 18:30:00  Santiago Smogs  Shohoku Spurs  96 - 50
09/10/2019 18:30:00  The Fight Club  Los Prisioneros  88 - 100
09/10/2019 18:30:00  vagancias  Irukandji  95 - 53
09/10/2019 18:30:00  Mabase Team  San Felipe Rockets  73 - 113
09/14/2019 18:30:00  Seba Utd.  Victoria`s Globetrotter  54 - 104
09/14/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  San Felipe Dunkers  93 - 99
09/14/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  Conchalí Runners  79 - 67
09/14/2019 18:30:00  Los Prisioneros  Santiago Smogs  71 - 84
09/14/2019 18:30:00  Irukandji  The Fight Club  77 - 91
09/14/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  vagancias  94 - 117
09/14/2019 18:30:00  C.D Leyenda  Mabase Team  73 - 53
09/14/2019 18:30:00  Raptors Valpo  Marabunta  111 - 101
09/17/2019 18:30:00  Victoria`s Globetrotter  Victoria Thunderforce  100 - 112
09/17/2019 18:30:00  San Felipe Dunkers  Raptors Valpo  85 - 108
09/17/2019 18:30:00  Marabunta  Shohoku Spurs  99 - 52
09/17/2019 18:30:00  Conchalí Runners  Los Prisioneros  79 - 87
09/17/2019 18:30:00  Santiago Smogs  Irukandji  74 - 89
09/17/2019 18:30:00  The Fight Club  San Felipe Rockets  101 - 82
09/17/2019 18:30:00  vagancias  C.D Leyenda  82 - 61
09/17/2019 18:30:00  Mabase Team  Seba Utd.  94 - 77
09/21/2019 18:30:00  Raptors Valpo  Victoria`s Globetrotter  93 - 75
09/21/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  San Felipe Dunkers  74 - 90
09/21/2019 18:30:00  Los Prisioneros  Marabunta  70 - 88
09/21/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  Santiago Smogs  75 - 84
09/21/2019 18:30:00  C.D Leyenda  The Fight Club  81 - 93
09/21/2019 18:30:00  Seba Utd.  vagancias  44 - 117
09/21/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  Mabase Team  113 - 91
09/21/2019 18:30:00  Irukandji  Conchalí Runners  99 - 124
09/24/2019 18:30:00  Victoria`s Globetrotter  Shohoku Spurs  71 - 52
09/24/2019 18:30:00  San Felipe Dunkers  Los Prisioneros  98 - 86
09/24/2019 18:30:00  Marabunta  Irukandji  89 - 95
09/24/2019 18:30:00  Conchalí Runners  San Felipe Rockets  98 - 110
09/24/2019 18:30:00  Santiago Smogs  C.D Leyenda  56 - 86
09/24/2019 18:30:00  vagancias  Victoria Thunderforce  109 - 51
09/24/2019 18:30:00  Mabase Team  Raptors Valpo  59 - 108
09/24/2019 18:30:00  The Fight Club  Seba Utd.  96 - 49
09/28/2019 18:30:00  Irukandji  San Felipe Dunkers  89 - 112
09/28/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  Marabunta  36 - 96
09/28/2019 18:30:00  C.D Leyenda  Conchalí Runners  94 - 76
09/28/2019 18:30:00  Seba Utd.  Santiago Smogs  71 - 91
09/28/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  The Fight Club  96 - 106
09/28/2019 18:30:00  Raptors Valpo  vagancias  94 - 102
09/28/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  Mabase Team  92 - 102
09/28/2019 18:30:00  Los Prisioneros  Victoria`s Globetrotter  83 - 97
10/05/2019 18:30:00  Victoria`s Globetrotter  Irukandji  79 - 100
10/05/2019 18:30:00  San Felipe Dunkers  San Felipe Rockets  68 - 101
10/05/2019 18:30:00  Marabunta  C.D Leyenda  63 - 80
10/05/2019 18:30:00  Conchalí Runners  Seba Utd.  82 - 71
10/05/2019 18:30:00  The Fight Club  Raptors Valpo  75 - 93
10/05/2019 18:30:00  Mabase Team  Los Prisioneros  75 - 97
10/05/2019 18:30:00  Santiago Smogs  Victoria Thunderforce  97 - 117
10/05/2019 18:30:00  vagancias  Shohoku Spurs  115 - 81
10/08/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  Victoria`s Globetrotter  91 - 76
10/08/2019 18:30:00  Seba Utd.  Marabunta  53 - 101
10/08/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  Conchalí Runners  96 - 112
10/08/2019 18:30:00  Raptors Valpo  Santiago Smogs  101 - 86
10/08/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  The Fight Club  73 - 107
10/08/2019 18:30:00  Los Prisioneros  vagancias  80 - 106
10/08/2019 18:30:00  Irukandji  Mabase Team  108 - 89
10/08/2019 18:30:00  C.D Leyenda  San Felipe Dunkers  91 - 73
10/12/2019 18:30:00  C.D Leyenda  Shohoku Spurs  109 - 78
10/12/2019 18:30:00  Seba Utd.  Los Prisioneros  61 - 73
10/12/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  Irukandji  110 - 113
10/12/2019 18:30:00  Raptors Valpo  San Felipe Rockets  85 - 73
10/15/2019 18:30:00  Los Prisioneros  C.D Leyenda  46 - 104
10/15/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  Victoria Thunderforce  108 - 95
10/15/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  Raptors Valpo  62 - 105
10/15/2019 18:30:00  Irukandji  Seba Utd.  102 - 61
10/19/2019 18:30:00  C.D Leyenda  Irukandji  73 - 72
10/19/2019 18:30:00  Seba Utd.  San Felipe Rockets  64 - 100
10/19/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  Shohoku Spurs  117 - 69
10/19/2019 18:30:00  Raptors Valpo  Los Prisioneros  103 - 71
10/22/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  C.D Leyenda  86 - 95
10/22/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  Seba Utd.  56 - 76
10/22/2019 18:30:00  Los Prisioneros  Victoria Thunderforce  115 - 114
10/22/2019 18:30:00  Irukandji  Raptors Valpo  82 - 95
10/26/2019 18:30:00  Seba Utd.  Raptors Valpo  68 - 114
10/26/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  Irukandji  87 - 113
10/26/2019 18:30:00  Los Prisioneros  San Felipe Rockets  77 - 102
10/26/2019 18:30:00  C.D Leyenda  Victoria Thunderforce  76 - 90
10/29/2019 18:30:00  Raptors Valpo  C.D Leyenda  86 - 60
10/29/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  Seba Utd.  82 - 59
10/29/2019 18:30:00  San Felipe Rockets  Shohoku Spurs  92 - 82
10/29/2019 18:30:00  Irukandji  Los Prisioneros  97 - 76
11/02/2019 18:30:00  C.D Leyenda  Seba Utd.  104 - 51
11/02/2019 18:30:00  Victoria Thunderforce  Raptors Valpo  69 - 88
11/02/2019 18:30:00  Irukandji  San Felipe Rockets  103 - 72
11/02/2019 18:30:00  Shohoku Spurs  Los Prisioneros  94 - 108
Advertisement