Dzień 15 (Wtorek 8 Październik 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiPolonia Bytom II 76 -
Flobots BDG 93Anwil Yelonki 111 -
Nike Club 125Squadra Potenza 95 -
Bulls 2015 116Gobliny 73 -
KS Pawłów 95Pronout Jasło 59 -
Orzeł Cesarski Poznań 86KUKS Dubois 73 -
H-Town Rockets 94Warsaw Fighters 105 -
Bądkowo 117FC Żywiec 98 -
WNR Amator 100Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 123 : Nike Club
Zbiórki : 59 : WNR Amator
Asysty : 31 : Bądkowo
Przechwyty : 8 : Flobots BDG, Orzeł Cesarski Poznań, H-Town Rockets
Zablokowane rzuty : 11 : Bulls 2015
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 50 : T. Rubak (Flobots BDG)
Zbiórki : 26 : L. Rodríguez (KS Pawłów), C. Grippo (Nike Club)
Asysty : 15 : A. Ercan (Nike Club)
Przechwyty : 5 : B. Barcelos (H-Town Rockets)
Zablokowane rzuty : 5 : F. François (Bulls 2015)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : B. Barcelos (H-Town Rockets) (20 Punkty, 9 Zbiórki, 5 Asysty, 5 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 28
Shooting Guard : M. Sosnierz (WNR Amator) (4 Punkty, 7 Zbiórki, 12 Asysty, 0 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty), E. Lamanna (Anwil Yelonki) (13 Punkty, 0 Zbiórki, 8 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 19
Small Forward : M. Chianese (Warsaw Fighters) (31 Punkty, 8 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 28
Power Forward : J. Iverson (Bądkowo) (30 Punkty, 20 Zbiórki, 5 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
Center : L. Rodríguez (KS Pawłów) (9 Punkty, 26 Zbiórki, 11 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 42
MVP kolejkiJ. Iverson (Bądkowo) (30 Punkty, 20 Zbiórki, 5 Asysty, 0 Przechwyty, 4 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 48
Najsłabszy występ kolejkiB. Mampol (WNR Amator) (2 Punkty, 1 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -8
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : L. Tucker (Squadra Potenza) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : C. Reeder (FC Żywiec), J. Kuba (Bądkowo), M. Aliyev (Pronout Jasło), K. Mun Nee (Pronout Jasło), M. Novaković (Anwil Yelonki), K. Mulewski (H-Town Rockets), L. Tucker (Squadra Potenza) : 6 Faule
Iron man : T. Siejka (Flobots BDG), A. Uzes (Polonia Bytom II), M. Kapaksiz (Pronout Jasło), S. Rogošic (Anwil Yelonki), E. Lamanna (Anwil Yelonki), M. Rachański (Orzeł Cesarski Poznań), M. Chianese (Warsaw Fighters), T. Çakil (Squadra Potenza) : 48 Minuty
Snajper : T. Rubak (Flobots BDG) : 6 3 punkty
Najlepszy zawodnik : R. Przewoźniak (Orzeł Cesarski Poznań) : Ocena : 17.5
Najsłabszy zawodnik : A. Tsamaris (Pronout Jasło) : Ocena : 3.5