Dzień 9 (Sobota 14 Wrzesień 2019) : Występy za pośrednictwem http://www.buzzer-manager.comWyniki kolejkiSquadra Potenza 85 -
Flobots BDG 97Gobliny 87 -
Nike Club 128Pronout Jasło 72 -
Bulls 2015 93KUKS Dubois 73 -
KS Pawłów 101Warsaw Fighters 89 -
Orzeł Cesarski Poznań 112FC Żywiec 104 - H-Town Rockets 89
Polonia Bytom II 91 -
Bądkowo 93Anwil Yelonki 64 -
WNR Amator 109Najlepsze drużynowe osiągnięcia kolejkiPunkty : 128 : Nike Club
Zbiórki : 59 : WNR Amator, KS Pawłów
Asysty : 28 : Orzeł Cesarski Poznań
Przechwyty : 11 : Bulls 2015
Zablokowane rzuty : 13 : WNR Amator
Najlepsze indywidualne osiągnięcia kolejkiPunkty : 42 : C. Lamant (FC Żywiec)
Zbiórki : 18 : H. Osila (Warsaw Fighters)
Asysty : 11 : R. Przewoźniak (Orzeł Cesarski Poznań)
Przechwyty : 5 : M. Rachański (Orzeł Cesarski Poznań)
Zablokowane rzuty : 5 : M. Rachański (Orzeł Cesarski Poznań)
Najlepsza piątka kolejkiPoint Guard : A. Brétes (Flobots BDG) (24 Punkty, 5 Zbiórki, 4 Asysty, 2 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 27
Shooting Guard : F. Jażdżewski (WNR Amator) (24 Punkty, 3 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 26
Small Forward : C. Lamant (FC Żywiec) (42 Punkty, 6 Zbiórki, 5 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Power Forward : J. Iverson (Bądkowo) (28 Punkty, 11 Zbiórki, 4 Asysty, 1 Przechwyty, 3 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 35
Center : M. Rachański (Orzeł Cesarski Poznań) (17 Punkty, 11 Zbiórki, 4 Asysty, 5 Przechwyty, 5 Zablokowane rzuty), Z. Gogolja (Squadra Potenza) (24 Punkty, 14 Zbiórki, 3 Asysty, 1 Przechwyty, 2 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 36
MVP kolejkiC. Lamant (FC Żywiec) (42 Punkty, 6 Zbiórki, 5 Asysty, 1 Przechwyty, 1 Zablokowane rzuty) : Efektywność : 39
Najsłabszy występ kolejkiS. Rogošic (Anwil Yelonki) (0 Punkty, 2 Zbiórki, 4 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty)R. Frediani (Squadra Potenza) (3 Punkty, 0 Zbiórki, 0 Asysty, 0 Przechwyty, 0 Zablokowane rzuty) : Efektywność : -4
Wszystkie rodzaje statystykZawodnik, który zapomniał zdjąć rękawic zimowych : B. Jacak (KUKS Dubois) : 6 Straty
Zawodnik dostrzeżony przez sędziego : J. Kuba (Bądkowo), G. Zelik (Polonia Bytom II), V. Kudrna (Gobliny), M. Aliyev (Pronout Jasło), T. Çakil (Squadra Potenza) : 6 Faule
Iron man : C. Lamant (FC Żywiec), T. Siejka (Flobots BDG), B. Jacak (KUKS Dubois), A. Uzes (Polonia Bytom II), B. Uhrenholt (Pronout Jasło), Z. Kieta (Orzeł Cesarski Poznań), M. Rachański (Orzeł Cesarski Poznań), D. Hrycyk (H-Town Rockets), T. Lichota (H-Town Rockets) : 48 Minuty
Snajper : C. Lamant (FC Żywiec) : 10 3 punkty
Najlepszy zawodnik : R. Przewoźniak (Orzeł Cesarski Poznań) : Ocena : 17.0
Najsłabszy zawodnik : S. Dzikov (Anwil Yelonki) : Ocena : 1.5