BuzzerBeater Forums

Poland - IV.48 > Sezon 46

Sezon 46

Set priority
Show messages by
From: Kobson9

This Post:
00
300119.5 in reply to 300119.4
Date: 07/20/2019 04:59:56
Overall Posts Rated:
33
Trener główny to pewnie około 50k pensji, młodzieży to około 25k, obiekty oprócz kosztów rozbudowy też coś kosztują w przeciągu tygodnia czy się mylę ? Na mecze widzę że przychodzi Ci około 7k ludzi. Budżet się spina, idzie coś odłożyć ? Pytam, bo sam chciałbym zainwestować w trening młodziutkich graczy. Póki co mam trenera tylko na poziomie 3. Z własnego doświadczenia doradziłbyś najpierw odłożyć hajs na lepszego trenera czy rozbudowywać obiekty ?

From: Soszek

This Post:
00
300119.6 in reply to 300119.5
Date: 07/21/2019 17:55:10
Silesian Ghouls
II.1
Overall Posts Rated:
3030
Przesadzasz, ja trenuję moją przyszłą gwiazdę zespołu i posiadam trenera 5, który zarabiał na początku 35, teraz 39k. młodzieży miałem 5 do dzisiaj, bo go zwolniłem z racji tego, że przechodzę na trening 3 graczy dla samych Centrów. za każdy stopień jakiegokolwiek budynku płaci się 5k tygodniowo, więc płaci sporo. Ale to nie same minusy, założę się, że dużo zwraca mu się w gadżetach klubowych z racji tego, że lokalni kibice chętniej wspierają wydraftowane przez siebie gwiazdy (większy hajs z gadżetów klubowych, które z tego co pamiętam zależą też od pensji danego gracza)

Najlepiej finansowo to w ogóle nie trenować, albo kupić 6 młodych i dbać o to żeby każdy miał 48 minut (każdy gra jeden pełny mecz) i powiedzmy lecisz Podkoszowe dla C/PF, albo Jeden na jednego SF/PF. Jeśli kupiłbyś w miare fajnych graczy od razu po drafcie z potencjałem Supergwiazda+ i byś ich tak 2 sezony potrenował, to możesz nieźle na tym wyjść