BuzzerBeater Forums

BB Srbija > U21 - Sezona 46.

U21 - Sezona 46.

Set priority
Show messages by
From: Dzi-Dzi
This Post:
44
299861.1
Date: 05/20/2019 04:26:13
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
120120
Second Team:
Distopija
Pozdrav nacijo!

Hvala svima koji su glasali za mene i na ukazanom poverenju, još jedan mandat za mene. Koliko je interesovanje opalo za mladu reprezentaciju pokazuje i činjenica da osim mene gotovo niko nije imao želju da se kandiduje za izbore (Johnny možda zapravo i jeste). Na prošlim izborima 59 glasova, a na ovim 17. Te i ne čudi što su nadolazeće generacije igrača sve lošije po kvalitetu.
Osipa se i stručni štab, te bih zamolio sve koji su iole malo zainteresovani da pomognu i da budu skauti za reprezentaciju, da se jave meni. Potrebna su nam dva skauta za rad sa centrima.
No da ne bude da samo kukam, trenutna generacija koja će nastupati na Evropskom prvenstvu u BiH je sjajna. Napokon imamo na svim pozicijama fine igrače koji će nadam se imati šta da kažu i pokažu.
Međutim kao što već možda znate nismo imali sreće sa žrebom i ova sjajna generacija će morati da se bori za plasman u nokaut fazu protiv velikana kao što su Francuska i Španija. Još jedan protivnik vredan pomena je Bugarska, koja nas čeka u poslednjem kolu i to može biti problematičan meč jer nas čeka posle Francuske i Španije.
Ja verujem u ove momke i ukoliko nas forma posluži moći ćemo da se "pobijemo" sa Francuzima i Špancima.

Prvi meč igramo protiv Moldavije od 18:40 po našem vremenu, i to će biti standardan termin za svaki ponedeljak.

SRBIJA - MOLDAVIJA 18:40h

IDEMOOOOOOOO!!!

From: Dzi-Dzi
This Post:
11
299861.2 in reply to 299861.1
Date: 06/03/2019 11:23:56
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
120120
Second Team:
Distopija
Fin početak za mladu reprezentaciju Srbije. Iz dva kola imamo dve pobede i zauzimamo drugu poziciju iza Francuske. Protivnici su bili Moldavija i Jermenija koje su ujedno i dve najslabije reprezentacije u grupi. Sada nam slede malčice ozbiljniji dueli protiv Crne Gore i Rumunije, a potom i odlučujući sa Francuskom, Španijom i Bugarskom. Upravo te tri reprezentacije imaju maksimalan skor kao i mi, i koš razlika nas deli.

Moram da zamolim sve menadžere da povedu računa o formi svojih igrača, to će biti jako bitan detalj u narednim utakmicama.

Duel sa komšijama Crnogorcima možete pratiti direktno na malim ekranima od 18:40.
Vidimo se!

From: Dzi-Dzi
This Post:
22
299861.3 in reply to 299861.2
Date: 06/17/2019 11:35:26
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
120120
Second Team:
Distopija
Pozdrav drustvo!

Nakon prva cetiri kola Evropskog prvenstva nasa reprezentacija ima maksimalan ucinak od 4 pobede i 0 poraza. Za sada se moze reci da sve ide po planu. Preziveli smo crunch (tie na ct) od strane reprezentacije Rumunije, i slavili u tom duelu 89-78. Mozda teze nego ocekivano, ali s druge strane uslovno receno slabije reprezentacije ce gledati da upravo nama zakinu neku pobedu.
Ono sto sada sledi su tri kljucne utakmice koje sam najavljivao i na pocetku sezone. Danas igramo sa trenutno najuspesnijom reprezentacijom turnira, Francuskom. Nakon toga nam slede dueli sa Spanijom i Bugarskom.
Na prvi pogled deluje mi da selekcija Francuske gotovo i da nema slabu tacku. Odbrane su im utegnute, a napad zasnivaju na spoljnim igracima. Mi cemo probati da ih iznenadimo u skladu sa nasim mogucnostima.

Francuska - Srbija, 18:40.
Vidimo se na chatu

From: Dzi-Dzi
This Post:
00
299861.4 in reply to 299861.3
Date: 06/18/2019 03:22:26
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
120120
Second Team:
Distopija
Tezak poraz za nasu selekciju 61-90. Moja procena je bila da cemo tesko do pobede protiv njih, te sam odlucio da ih “pustimo“, tj. da ne trosimo entuzijazam na ovom mecu. Sve i da smo zapeli i pobedili ih, imaju bolju kos razliku i pitanje je da li bi uspeli da zabelezimo dve pobede protiv Spanije i Bugarske. Videcemo da li ce se moja logika ispostaviti kao ispravna. Sada nam je pod moranjem pobeda nad Spanijom, koja se mucila sa Bugarskom do poslednje cetvrtine i onda rutinski privela utakmicu kraju u svoju korist.

This Post:
00
299861.5 in reply to 299861.4
Date: 06/18/2019 05:01:07
Overall Posts Rated:
590590
Uaaaa,selektor!

From: Dzi-Dzi
This Post:
44
299861.6 in reply to 299861.5
Date: 06/26/2019 03:46:31
Svemirski Kosarkasi
II.3
Overall Posts Rated:
120120
Second Team:
Distopija
Velika i jako bitna pobeda za Srbiju! Savladana je reprezentacija Španije i to prilično rutinski 88-72.
Najveća pobeda i za mene lično od kad sam postao selektor. Treba uzeti u obzir da su oni vrlo visoko plasirani, pozicija 8. Znao sam da će ovaj meč biti ključan kada sam video žreb i od početka takmičenja sam se spremao za njega. Iskreno sam verovao da smo približnog kvaliteta, a ako ne i jači igrački od njih. Vrlo bitan faktor u ovoj pobedi je odlična forma naših centara, a generalno zadovoljavajuća i ostatka tima, dok je njihova forma bila možda i najlošija od početka takmičenja. Tako da bih se zahvalio svim menadžerima na tome što su vodili računa o formi svojih igrača, još jednom je pokazano koliko je to bitno.
Sa optimizmom dočekujem i sledeći meč protiv selekcije Bugarske, koja se muški borila protiv Španije i Francuske, ali je poklekla oba puta. To ćemo probati da iskoristimo i ako Francuzi ne budu podbacili protiv Španaca, drugo mesto u slučaju pobede nad Bugarskom je zagarantovano. Time bi bio i ispunjen cilj sa početka prvenstva.

Zahvalio bih se i saradnicima iz stručnog štaba na korisnim savetima oko pripreme meča.

IDEMOOOOOOO DALJEEEEEEE!!!