BuzzerBeater Forums

BB Latvija > European Championship U21 (S46)

European Championship U21 (S46)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
299749.1
Date: 05/14/2019 03:58:07
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Hello friends.
Before we start, I want to thank you once again for the selection for the Latvian selector.
It is certain that this season is waiting for me a lot of work.
The real objective result for this mandate will be to retain the third seeding.
All above it should be considered a great success.
First of all, we have to do a lot of things.
The player's base does not exist, and it will be my first task.
This generation that needs to play the European championship is bad.
A large number of players do not have a sufficient number of skills, and there is almost no player that meets my standards.
So that the focus will be on the generations 46 and 45, I saw that he has a player with excellent initial skills, and if we find a satisfactory number of members to be trained for these four upcoming seasons, it is certain that this generation would be competitive for medals, but it is a long process .

As for this generation, we are in Group C
The group is very difficult.
The absolute favorite of the group is Germany.
Latvia, Russia and Portugal will fight for the next stage, while Switzerland, Austria, Iceland and Wales will fight to break plans.

The first match at the European Championship in Bosnia and Herzegovina is played next Monday against the national team of Iceland.
I expect you to chat.

Until then, I will make a player base, and make a list of players for the upcoming season :)

Latvia <3

This Post:
11
299749.3 in reply to 299749.1
Date: 05/20/2019 14:17:34
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Šodien mēs spēlējām pirmo spēli Eiropas čempionātā Bosnijā un Hercegovinā pret Islandes nacionālo komandu 113-82.
Mēs reģistrējām pārliecinošu uzvaru.
Mēs spīdzinājām līdz pusei no pirmā ceturkšņa, mēs uzbruka viss uzbrukumā, bet aizstāvībā mēs neko nevarējām aizstāvēt.
Un pēc pirmā ceturkšņa tas bija 23-16
No šī brīža mēs vadījām spēli un pusperiodā mums bija 14 punktu atšķirība (55-41).
Trešajā ceturksnī mēs spēlējām nikni un trešā ceturkšņa beigās, kad mums bija +29, mēs salauzām salu.
Ceturtajā ceturksnī bija rezerves, un Kipra samazināja starpību, par galīgo 113-82 mūsu komandai.

Bremeris ar 21, Linskog 16 un Gutans 15 punkti bija mūsu komandas visefektīvākie.

Mūsu grupā Krievijā, Portugālē un Vācijā bija arī pārliecinošas uzvaras.

Nākamā kārta ir pret Kipras pārstāvību.

Galu galā viņš lūgs visiem vadītājiem sekot līdzi spēlētāja formai, it īpaši tad, ja topošās svarīgākās sacensības ir top.
Sveicieni no manis līdz nākamajai spēlei.

Latvija <3

Last edited by Stefan97 at 05/20/2019 14:17:55

This Post:
00
299749.5 in reply to 299749.4
Date: 05/20/2019 14:32:22
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Spēlēt pret Austriju.
Es tos nomainīju ar Cymru un Velsa :D

This Post:
00
299749.6 in reply to 299749.5
Date: 05/27/2019 14:26:08
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Zaudēt ziņas no Bosnijas un Hercegovinas.
Eiropas čempionāta otro kvalifikācijas spēli mēs spēlējam pret Austrijas nacionālo komandu un reģistrējām sakāvi ar lielāku piepūli 88-76.
Slikta forma kopā ar šo nabadzīgo paaudzi ar pārāk daudz neatbildētiem brīvajiem metieniem ir novedusi pie tā, it īpaši mūsu labākā iekštelpu spēlētāja sliktā forma.

Man nav pārāk daudz vēlēšanās analizēt spēli, pirmās 15 minūtes bija neapmierinoša, mēs nevarējām aizstāvēt Austriju ar 15 punktu priekšrocību.
Trešajā ceturksnī, kuru mēs beidzot zaudējām, pārņēma vadību vairākas reizes, neizmantojot iespēju pāriet uz augstāku priekšrocību, un pēc tam Austrija atkal sagrāva mūs, un pēdējo 12 minūšu laikā mēs izmantojām 12 punktus.

Atkal, mēs atgriezāmies spēlē, kas ieradās -3, bet atkal mēs nokavējām vairākus secīgus squats un galu galā atkal pārliecinot sakāvi.

Es esmu ļoti vīlies, es cerēju, ka neviena cita vieta, bet es uzskatu, ka mēs varētu cīnīties par 3, un es nedomāju, ka mēs būtu daudz slikti.

Es pateicos visiem vadītājiem, kuri rūpējas par spēlētāja formu un kuri apmāca spēlētājus.
Mēs ceram, ka nākotnē šādas paaudzes nebūs.
Līdz nākamajai pirmdienai sveicieni ...

Latvija <3

This Post:
00
299749.8 in reply to 299749.7
Date: 06/03/2019 14:28:22
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Šodien mēs spēlējām Eiropas čempionāta trešās kvalifikācijas kārtas spēles un reģistrējām uzvaru pret Šveices pārstāvniecību 92-76 ar lielāku piepūli.
Atšķirībā no pagājušās pirmdienas un spēles pret Austriju, viss bija daudz labāks tagad, lai gan Swazilniki mēģināja grūtāk.
Uzvarētāja jautājums tika nokārtots otrajā ceturksnī, un šis triumfs varētu būt pārliecinošāks, ka 4/4 spēlēs nebija rezerves.
Austrija spēlēja vēl vienu lielisku spēli pret Portugāli un noveda pie 4/4, bet galu galā zaudēja aptuveni 10 atšķirības ... Tas liecina, ka ir piemērota daudz atbilstošāka apmācība, un skalu grafiks ir augstāks par algu līmeni.
Nākamajā spēlē mēs spēlējam ar Velsas pārstāvniecību.
Es ceru, ka tas būs labāk nekā iepriekšējās divās spēlēs.
Labdien uz nākamo pirmdienu :)

Latvija <3

This Post:
22
299749.9 in reply to 299749.8
Date: 06/10/2019 14:24:24
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Šodien mēs spēlējām vēl vienu Eiropas čempionāta kvalifikāciju pret Velsas komandu.
Mēs uzvarējām ar 100-40.
Mēs dominējām no spēles sākuma līdz beigām.
Tas ir neticami, kādas lietas notiek šajā sezonā, no sliktās formas, ka katru kārtu pasliktinās, divus spēlētājus no pirmajiem pieciem spēlētājiem ievainoja.
Es godīgi nevaru gaidīt, lai pabeigtu šo sezonu un redzētu, kā mūsu 18 un 19 gadus vecie spēlētāji progresē :)
Sveiki no manis līdz nākamajai pirmdienai.

Latvia <3

This Post:
00
299749.10 in reply to 299749.9
Date: 07/16/2019 06:11:05
KK GLASINAC SOKOLAC
III.4
Overall Posts Rated:
160160
Es neesmu dzirdējis no spēles pret Velsa.
Pret Krieviju mēs zaudējām 14 punktus un viss pēc tam tika gaidīts.

20 gadu spēlētāji ir sliktāki nekā iepriekšējā paaudze, kas bija slikta.
Tagad es saprotu, Wertola
Tāpēc ir gandrīz droši, ka mēs sagaidām kritumu pirms nākamā Eiropas čempionāta, es ceru, ka mēs joprojām būsim 4 cepures.

Es esmu uzaicinājis vairākus spēlētājus 19 gadu vecumā, un es esmu apmierināts ar viņu progresu un sadarbību ar vadītājiem, un es ceru, ka tas būs notiks nākamajā sezonā, un ka pirms nākamās Eiropas čempionāta mēs beidzot būsim laba komanda.

Arī spēlētāji no 18 gadu vecuma līdz šim ir attīstījušies, vairāki ar 10+ prasmēm ir vairāk.

Draudzīgā spēle pret Portugāli bija ļoti laba.
Lai gan mēs zaudējām 6 punktu atšķirības.
Portugālē visi spēlētāji bija 20 gadus veci.
Kamēr mūsu komandā bija 5 spēlētāji ar 19 gadiem.
Un bez Zilaucis, kas ir piecu formu veidā, tas ir lielisks rezultāts

Last edited by Stefan97 at 07/16/2019 06:20:18