BuzzerBeater Forums

Poland - I.1 > Sezon 45

Sezon 45

Set priority
Show messages by
This Post:
11
297799.54 in reply to 297799.53
Date: 05/04/2019 14:48:37
Młoty Stargard
PLK
Overall Posts Rated:
832832
@piotrek90s
@Kot Behemot

dzięki!
i dziękuję kolejnym ewentualnym gratulującym
przypominam też ze B3 to nie tylko sukces mój ale też polskiej społeczności BB

a u nas wszystko naprawdę staje się nudne
gdyby co sezon wygrywał kto inny coś by sie działo, pewnie tez na forum, a tak to tylko przyczyniam sie do szybszego zwijania społeczności
co gorsze mnie to wygrywanie w lidze mniej cieszy, a staram sie wygrywac głównie ze względu na kasę bo ta bardzo potrzebna na B3, wygrana w lidze to w sumie jakieś dodatkowe 1,5mln zysków w czasie sezonu
moze jakieś "cegiełki" zacznę sprzedawać tym co się chca bić o misia i w zamian będe walkę o MP odpuszczał?
niech ktoś coś wymysli albo obieca ze mnie zleje za sezon, bo w sumie wyniki ankiety wygladaja niepokojaco, juz bardzo nieliczni chca walczyć a wielu zaznaczyło ze "im zwisa i olewają"

niby co sezon ktoś PP wygrywa, ale widzę ze to wielkiego poruszenia nie powoduje, nawet nikt gratowi nie pogratulował (ja gratuluję!)

p.s. do tych co życza wygranych w B3 - sie nie przyzwyczajajcie
sezon temu to była niespodzianka, a teraz dosłownie cud (mecz półfinałowy) tam za wiele zalezy od przypadku i nie da sie przewagi hali wywalczyć na czym bazuję w lidze, niestety moze sie juz nigdy nie udać, ale będe próbował!


Last edited by darkonza at 05/05/2019 03:09:13

This Post:
11
297799.55 in reply to 297799.54
Date: 05/04/2019 16:49:48
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
39903990
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Przyłączam się do gratulacji! Jeżeli chodzi o sam finał to, to nie był jeszcze mój cel w tym sezonie. Znalazłem się tutaj trochę przypadkowo bo tak naprawdę nie sądziłem że przejdę Debeściaków. Ten dzisiejszy mecz miał być papierkiem lakmusowym na co mnie stać w ewentualnym trzecim meczu. Papierek pokazał że to jeszcze nie pora:) Za to w kolejnym już będzie czas na mocny atak, także podtuninguje jeszcze lekko swoich i mam nadzieję nie będzie nudno:D PS. Mam tylko pecha że trafiłem na Młoty, które już nie tylko seryjnie zdobywają PLK ale też B3 przejeżdżając się po drużynach z pensjami powyżej 1mln