BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > Takımınız Hakkında Bilgiler

Takımınız Hakkında Bilgiler

Set priority
Show messages by
From: capali
This Post:
11
292557.1
Date: 02/20/2018 17:48:06
Overall Posts Rated:
13341334
Merhaba arkadaşlar, forumu birazcık hareketlendirmek için herkesin paylaşımda bulunabileceği bir konu oluşturmak istedim. Bu konu altında takımınız ile ilgili bu sezon ve gelecek sezonlarla ilgili planlarınızı, hedeflerinizi paylaşabilirsiniz.

1. Bu sezon hedefleriniz neler?
2. Antrenman veriyor musunuz, veriyorsanız oyuncularınızı getirmeyi hedeflediğiniz nokta nedir?
3. Gelecek birkaç sezon hakkında ne gibi planlarınız var?
4. ... (Kendiniz de sorular ekleyip, cevaplayabilirsiniz. Benim aklıma gelenler şuan için bunlar) :)

This Post:
22
292557.2 in reply to 292557.1
Date: 02/20/2018 17:54:44
Overall Posts Rated:
13341334
Ben başlayayım.

1. Bu sezon için hedefim TBL veya kupa şampiyonluğu. Uzun yıllardır bu oyunu oynuyorum. Çoğu sezonu fazla param olmasına rağmen antrenman vermeyi sevdiğim için 2-3. lig arasında geçirdim. Bir sürü oyuncu yetiştirip sattım. İlk kez büyük bir başarı için bir kadro oluşturdum ve en az bir kez büyük bir kupa alıp, BEİ'ye katılıp Türkiye'yi temsil etmek istiyorum.

2. Bu sezona kadar 28-29 yaşındaki oyuncularıma antrenman veriyordum. İkisi de Türk milli takımına girdi. Yaşlandıkları için artık antrenman vermeyi kestim ve kondisyon/serbest atış antrenmanlarına odaklandım. Üst düzey oyuncuların 1-2 kondisyonu ve serbest atışı olması kabul edilemez bir şey :)

3. Önümüzdeki birkaç sezon lig ve kupada şampiyonluk için yarışıp ardından tüm oyuncularımı satmayı planlıyorum. 2-3 adet Türk genç uzun draft edip veya transfer edip onları farklı bir şekilde yetiştirmek istiyorum. Farklı taktiklerde oynamaları amacıyla, hem kendi takımım hem de milli takım için transfer listesinde benzeri bulunmayan oyuncular yetiştirmeyi düşünüyorum.

This Post:
00
292557.3 in reply to 292557.2
Date: 02/21/2018 04:54:05
Overall Posts Rated:
2525
hocam sen ve bir kaç arkadaş dışında forumu canlı tutmaya çalışan kimse yok bu yüzden size teşekkür etmek istedim eminim ki pek çok arkadaşımız forumu okumasına rağmen çeşitli sebeplerle mesaj yazmıyor.ben de uzun yıllardır U21 e oyuncu yetiştiriyorum bu sezon ilk kez II.lige çıktım galiba çıktığım gibi de düşeceğim.Zor bir lige düştüm.Amacımız biraz daha bu ligde kalabilmek ve oyuncu yetiştirmeye devam etmek.
Kupa da şahsım adına çok verimli bir sezon oldu iyi kura ile son 8 e kaldım.Bence iyi bir sonuç takımım adına

From: emre15

This Post:
00
292557.4 in reply to 292557.1
Date: 02/21/2018 13:00:11
DevrimSpor
III.14
Overall Posts Rated:
44
Hocam önceden 8ve 20.sezon arası oynuyordum.bu sezon tekrar başladım .Bu sezon kadromu yapılandirip ekonominin iyileştirip gelecek sezon 3.lige çıkmayı hedefliyorum.Şuan elimde antrenman verebileçeğim potansiyelli biri var sayılmaz.Forumu hareketlendirmeye çalıştığınız için teşekkür ederim.Milli takım ve bireysel takımımızda başarılar hocam.

This Post:
00
292557.5 in reply to 292557.4
Date: 02/21/2018 13:09:25
Overall Posts Rated:
13341334
Salonu da geliştirmeyi unutmayın, oyundaki en önemli gelir kaynağı :)

This Post:
00
292557.6 in reply to 292557.5
Date: 02/21/2018 14:58:17
Overall Posts Rated:
287287
Güzel bir konuya değinmişsin hocam. Hazır bende draft yetiştirip pusuya yatmısken 2-3 kelam edeyim. Tbl'ye çıktıktan sonra finansal yönden şampiyonluk kadrosunu oluşturamazdım . Tekrardan bi yapılanmaya gitmem lazımdı . Bütün oyuncularımı sattım . Yetiştirebileceğim oyuncular aldım . İlk sezon boyunca full uzaktan şut antrenmanı vereceğim içinde 5 tane 18 lik genç aldım . 3 tanesini satıp sermayeye dönüştürebilirim belki diye bi zar attım onlarda . 2 tanesi de umarım ilerde benim tbl'yi kazanacak kadromun yıldızları olacaklar. Bu sezon ve diğer sezon 3.lige kadar düşeceğim. Bir de drafttan beklentim büyük . 5 6 sezon önce bi draftımı yaklaşık 4m'ye satmıştım. 3.ligin de draftını katarsak önümüzdeki 3 sezon drafttan iyi birşeyler çekerim umarım. Hepinize başarılar zevkli sezonlarımız olsun ..

This Post:
00
292557.7 in reply to 292557.6
Date: 02/21/2018 15:24:14
Zultanit
III.9
Overall Posts Rated:
6767
1)geçen sezon hedef küme düşmemekti birazda şansın yardımıyla playoff yaptım. bu sezon hedef yine playoff yapabilmek. şu ana kadar takım beklediğimden çok daha iyi gidiyor bakalım allstardan sonra neler olacak.

2)dört tane oyuncuma antrenman vermeye çalışıyorum. fransız olan birazcık daha iç antrenman alırsa yeterli maaşının çok şişmesini istemiyorum. yerlilerde ise 25 yaşında olan hemen hemen istediğim tarzda bir oyuncu haline geldi. 22'nin pasa ihtiyacı, 19 yaşında olanın ise daha önünde çok yol var. umarım sakatlık ve faul problemlerinden uzak durabilirim. gerçi benim işler belli olmaz sıkılıp bir anda hepsini satabilirimde :)

3)2.ligde kalıcı olmaya çalışıcam. kısa vadede tbl'ye çıkmak gibi hedefim yok ha denk gelir playofflarda her şey tam istediğim gibi gider o zaman da hayır demeyiz tabiki :) oraya çıktın mı çok yaşlı olmayan sağlam bir kadro ve iyi bir bütçe gerekli aksi takdirde tutunmak çok zor bence.

hocam forumu canlı tutmak adına elinizden geleni yapıyorsunuz ayrıca forumlardaki sorulara hemen yanıt vermeye çalışıyorsunuz. çabalarınız için teşekkürler.

From: arda

This Post:
00
292557.8 in reply to 292557.1
Date: 02/22/2018 00:48:47
galatasaray suns
II.3
Overall Posts Rated:
271271
Second Team:
galatasaray suns II
Madem çabamız biraz hareketlenmek biz de biseyler karalayalım.

Oyunu çok uzun süredir oynayanlardanim bende. Tbl de kalabilmek çıkmaktan daha zormuş öncelikle bunu idare ettirmeye çalışıyorum 3. Gelişim buraya.

Amacım uzun yıllar burada kalabilmek hem rekabet hem de gelir acısından önemli olduğunu düşünüyorum.

Beni oyunda tutan şey başarıdan ziyade oyuncu geliştirebilmek olduğu ve tbl de tutunma parolasıyla oynadigim için kupayı en azından şimdilik arka planda tutuyorum. 2 oyuncu geliştirmeye çalışıyorum ve bu gerek lig gerek kupada supriz yenilgilere sebep olabiliyor tabiki. Bu sene bunu fazlasıyla hissettim.

Ekonomiyi tam güçlendirmeden başarıya ulaşmak kolay değil bunu sürekli kılabilirseniz başarılı olursunuz benim görüşüm.

Şampiyon olmak isteyenisteyenlere saygımız sonsuz bizim şimdilik oralara çıkabilecek durumumuz yok)

Last edited by arda at 02/22/2018 00:49:03

This Post:
00
292557.9 in reply to 292557.8
Date: 03/06/2018 08:25:53
Overall Posts Rated:
99
BB deki 3. sezonum. Bu döneme kadar sadece salona odaklandım. Alt ve üst tribünü biraz daha arttırdıktan sonra salon yatırımına son vermeyi düşünüyorum.(Mevcut kapasite:23550)

İlk hedefim salondu onu da büyük ölçüde tamamladım. İkinci hedefim takımın kasasını doldurmak. İleride kuracağım takım için büyük bir bütçeye ihtiyacım var. Bu amaca yönelik kaynaklarım oyuncu yetiştirme , al-sat (ticaret) ve haftalık gelirim ($ 140 000 civarı net gelir) . Ticaret işinden pek umduğumu bulamadım. Aslında kaynaklarımdaki en büyük pay oyuncu yetiştirmeden elde ettiğim kazançlar. Oyuncu yetiştirme sürelerim 1 sezon civarı oluyor. En optimum sürenin 1-1.5 sezon civarı olduğunu düşünüyorum. Bu sirkülasyonu sağlamak biraz zahmetli iş.

Takım olarak şuan bir hedefim yok. 4. lig benim için en ideal lig olduğu inancındayım. Uzun bir süremi bu ligde geçirmeyi planlıyorum.

Büyük ölçüdeki en büyük hedefim BEİ şampiyonluğu. Aslında yukarıda saydıklarım hepsi bu hedefime yönelik:)

Ayrıca BB'deki tecrübeli hocalarımdan her türlü öneri ve tavsiyelere açığım.

This Post:
11
292557.10 in reply to 292557.9
Date: 03/06/2018 08:30:15
Overall Posts Rated:
13341334
Salonda 20 bin civarı soft cap var hocam. Fiyatları ne kadar dusursen de maçlara gelen sayısı 20 bini çok az geçiyor. Daha fazla salonu geliştirmene gerek yok, boşuna olur. 18 yaş ucuza superstar edo potansiyelli 5-6 oyuncu alıp çift pozisyon antrenmanlar verip 1-1.5 sezon sonra iyi fiyatlara satabilirsin. Zaten bunun gibi bir şey yapiyorsundur :)

This Post:
00
292557.11 in reply to 292557.10
Date: 03/06/2018 09:01:17
Overall Posts Rated:
99
İçeriden şut ve içeriden defans antrenmanını tek mevkide veriyorum. Bu antrenman düzeninden şimdilik memnunum. Bence oyuncu değerini katlayan diğer şey ise milli takımda oynaması:) Bu yüzden milli takım ihtimali fazla olan oyunculara antrenman veriyorum.