BuzzerBeater Forums

Hellas - III.15 > ΚΑΛΗ 26η ΣΕΖΟΝ.

ΚΑΛΗ 26η ΣΕΖΟΝ.

Set priority
Show messages by
This Post:
00
252844.10 in reply to 252844.8
Date: 12/28/2013 15:25:34
Fataoules
II.3
Overall Posts Rated:
1111
hypersonic:
shmera ithela na exoume ena dynato match,alla de mou ekanes th xarh,afou eixes ektos tous prwtoklasatous sou,profanws gia tous dikous sou logous(pithanon logw ths klhrwshs sou sto kipelo,pou molis eida.na xairesai ton mpemph sou!!


Βλέποντας το roster της ομάδας σου Taz, και τους μισθούς των παικτών σου, πιστεύω πως ακόμα και τους βασικούς μου να έβαζα, πάλι θα έχανα. Όχι με τόσο μεγάλη διαφορά, αλλά το αποτέλεσμα το ίδιο θα ήταν. Πράγματι, για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά δεν είχα καλή κλήρωση στο Κύπελλο. Κληρώθηκα με δύσκολη ομάδα για τα κυβικά μου και προτίμησα να δώσω μεγαλύτερη σημασία στο ματς της Πέμπτης από το σημερινό.
Μάλιστα είμα αυτή τη στιγμή από της πιο φθηνές ομάδες σε μισθούς παικτών, σε αντίθεση με εσένα που είσαι ο "πιο πλούσιος" και σου φεύγουν πολλά χρήματα στους παίκτες σου.
Εμείς από την πλευρά μας θα κοιτάξουμε να μαζέψουμε χρήματα και να εκμεταλλευτούμε το bonus της ανόδου και τον ενθουσιασμό του κόσμου μας. Για πόσο θα αντέξουμε δεν ξέρω. Προς το παρόν παραμένουμε ως έχουμε και ίσως κάνουμε 1-2 μεταγραφές στην πορεία του Πρωταθλήματος.

Alonia:
Καλησπέρα και χρόνια πολλά και από εμένα. Να ευχηθώ καλή σεζόν σε όλους και προ πάντων να να χαρείτε το παιχνίδι.
Όσο για εμένα είμαι παλιοσειρά στο παιχνίδι, για την ακρίβεια παίζω από την 3η σεζόν (7 χρόνια!) με πολλές διακοπές λόγω δουλειάς, λόγω οικογένειας (έγινα και εγώ μπαμπάς πρόσφατα, να μας ζήσουν Fataoulas) και άλλων υποχρεώσεων.


Φίλε μου είσαι πράγματι παλιοσειρά όπως κι άλλοι στην κατηγορία μας. Εμείς είμαστε φρέσκοι και ελπίζω να παραμείνουμε στο ΒΒ, και να φτάσουμε τα χρόνια σου.
Να μας ζήσουν τα μωρά !!!!!!!!

This Post:
00
252844.11 in reply to 252844.9
Date: 12/28/2013 15:41:02
Blue Parrot
III.15
Overall Posts Rated:
292292
Second Team:
Blue Parrot II
...σήμερα έφαγα μεγάλη ήττα και στο χαλαρό από τον αντίπαλο. Τολμάω να πω πως είναι από τα μεγάλα φαβορί για άνοδο. Εγώ οριακά ελπίζω να σωθώ. Έχω γερασμένο ρόστερ και μικρό γήπεδο. Θέλω για την 26η σεζόν να δουλέψω πάνω στο δεύτερο. Τώρα όσο για τις κλίκες εν μέρη έχετε δίκιο. Αλλά όταν είναι μερικοί παλιοί που μιλάνε συνέχεια σε φόρους και ομοσπονδίες αρχίζουν να αλληλοβοηθιούνται. Τέλος πάντων...hypersonic αν είσαι εσύ ο εκλεκτός να έχεις και εμένα στα υπ όψην. Είπα και πιο πάνω πως είναι υποψήφιος στην Εθνική Νέων Κύπρου. Είπα να μπω σιγά-σιγά στο ανάλογο κλίμα μιας και οι πιθανότητες είναι περισσότερες, νομίζω ακόμα ένας από Ιταλία είναι υποψήφιος, και είναι μια χώρα με 24 ενεργούς παίχτες. Πάντα είχα μια αδυναμία στο νησί, ιστορία, εξαιρετικοί και φιλόξενοι ανθρώποι κλπ.
( Αν σου είναι εύκολο, hypersonic, μπορείς να γράφεις Ελληνικά; ).

Never stop...
This Post:
00
252844.12 in reply to 252844.8
Date: 12/28/2013 18:01:21
Blue Parrot
III.15
Overall Posts Rated:
292292
Second Team:
Blue Parrot II
...και κάτι ακόμα... Η super ομάδα σου από που πήρε το όνομά της; Εγώ έχω όνομα manager ( The Aussie... ) που σημαίνει ο Αυστραλός. Ξέρεις εκεί γεννήθηκα και η οικογένειά μου είναι στην Μελβούρνη. Βέβαια είμαι από μικρός στο Ελλάντα! Η Ταζμανία είναι ένα κλικ πιο κάτω...

Last edited by The Aussie at 12/28/2013 18:02:52

Never stop...
This Post:
00
252844.13 in reply to 252844.12
Date: 12/29/2013 03:07:05
Overall Posts Rated:
2020
kalhmeres se olous,kala ekanes fataoula kai edwses pio megalh bash sto kipello giati afth th stigmh,to xreiazesai perissotero.les gia atyxia sthn klirwsh-sth persinh season apoklistika ap ton prwtathlith elladas :P hehe,pantws ontws einaui dyskolh h klirwsh sou kathws o antipalos exei kaloutsiko roster,kai tha prepei na ta dwseis ola!!prospathise loipon bres tis adynamies tou,paixtes tou epirepis sta faoul klp.kai ola mporoun na ginoun.file mou australian,egw an kai de gennithika ekei,exw ipikoothta australezikh mias kai oi dikoi mou htan ekei panw apo 30 xronia,kai emenan sth melbournh,enw eixan epixeirhsh sto sydney.to onoma ths omadas proerxete ap ton taz,opou mikroteros ki egw eixa megalh trella me afton(twra pia exoume gerasei.. :(.wps ksexasa ta ellhnika molis twra mou rthe sto mualo...,sygxwreste me palikaria,ap to epomeno tha ta grafw ellhnika sigoura!!apla twra ksipnisa kai irtha sth doulia mou kai opws katalabainete eimai akomh kapws...tis kalhmeres mou!!

This Post:
00
252844.14 in reply to 252844.13
Date: 12/29/2013 03:33:09
Overall Posts Rated:
33
Χρονια πολλα σε ολους και απο μενα. Το ονομα μου ειναι Γιωργος και ευχομαι σε ολους μας καλη χρονια με υγεια πανω απο ολα!! Καλη επιτυχια στους υποψηφιους για την U21, θα τους στηριξουμε και οτι χρειαστουν θα ειμαστε κοντα τους.
ΚΑΛΗ ΣΑΙΖΟΝ 26!

This Post:
00
252844.15 in reply to 252844.14
Date: 12/30/2013 15:58:27
Overall Posts Rated:
1111
Χρονια πολλα με υγεία και καλή χρονιά να έχουμε!!
Όσον αφορα το παιχνίδι ήλπιζα να ανέβαινα κατηγορία στην προηγούμενη σεζόν αλλά δεν κατάφερα ούτε καν να μπω στα πλει οφ.Ίσως υποτίμησα τις υπόλοιπες ομάδες κι έπαιζα πιο χαλαρα απο οτι θα πρεπε.
Αυτη τη σεζόν και πάλι δεν ξεκίνησα καλα.Έχω πολυ υψηλούς μισθούς και χρειάζομαι μια καλή πορεία τόσο στο πρωτάθλημα όσο και στο κύπελλο για να μπορέσω να ανταποκριθω.Οψόμεθα..
Εύχομαι σε όλους καλή σεζον!!

This Post:
00
252844.16 in reply to 252844.15
Date: 12/31/2013 03:53:49
Overall Posts Rated:
2020
Θελω να ευχαριστησω οσους με ψηφισαν απ το πρωταθλημα μας,να ειστε καλα παιδια.Για αλλη μια φορα αποδειχτηκε αυτο που κλασσικα γινετε σχεδον παντα..ισως και αυτος να ειναι ενας απ τους λογους που η ομαδα μας,παντα δε θα μπορει να "σηκωσει κεφαλι" και να κανει το βημα παραπανω.Αν θα ενδιαφερεστε παντως,οπως μου στειλατε καποιοι,την επομενη φορα μπορουμε να κανουμε κατι οργανωμενο και πολυ πιο δυνατο,για να μπουμε στη τελικη "στο ματι" καποιων.. :).Αυστραλεζε,συγχαρητηρια πολλα για την εκλογη σου,μπραβο,τουλαχιστον εκλεχτηκε καποιος απ το "team" μας.Εχεις να δεις διαφορα,και μια αλλη διασταση του παιχνιδιου τωρα,οπως εγω παλιοτερα με την under 21 jamaica.Οτιδηποτε βοηθεια χρειαστεις ειμαι προθυμος.ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους,και πανω απ ολα με υγεια!!

This Post:
00
252844.17 in reply to 252844.16
Date: 12/31/2013 05:22:43
Blue Parrot
III.15
Overall Posts Rated:
292292
Second Team:
Blue Parrot II
Κρίμα ρε φίλε. 2 ψήφους μπορούσες να πάρεις από φίλους μου αλλά τα ρεμάλια δεν μπήκαν αυτό το διάστημα. Πάντως από ότι είδα πάλι δεν σωζόταν η κατάσταση. Θα προσπαθήσω να προσεγγίσω τον Meteoritis μήπως και αλληλοβοηθούμε. Εγώ ήδη έπιασα δουλειά και προσπαθώ να οργανωθώ. Οι προτάσεις και οι κριτικές σας ευπρόσδεκτες.

Never stop...
This Post:
00
252844.18 in reply to 252844.17
Date: 01/01/2014 12:19:25
Blue Parrot
III.15
Overall Posts Rated:
292292
Second Team:
Blue Parrot II
Καλη χρονιά σε όλους...ελπίζω να σςα μπήκε ΚΑΛΑ . Τώρα για σχόλια της αγωνιστικής που πέρασε βαριέμαι να κάνω. Θα το κάνουμε πιστεύω στην επόμενη αγωνιστική. Να περνάτε καλά...

Never stop...
This Post:
00
252844.19 in reply to 252844.18
Date: 01/01/2014 12:26:41
Overall Posts Rated:
2020
καλη χρονια και απο μενα!!Πανω απ ολα με υγεια,χαρα και ευτυχια!!Xρονια πολλα!!

This Post:
00
252844.20 in reply to 252844.18
Date: 01/02/2014 04:48:28
Overall Posts Rated:
1111
Όσον αφορά τα σχόλια της αγωνιστικής που πέρασε, τί να πω?
Βλέπω την αξιολόγηση του αγώνα με τον Indestructable και αδυνατώ να κατανοήσω πως προήλθαν οι 20+ πόντοι εις βάρος μου....

Advertisement