BuzzerBeater Forums

Hellas - II.1 > ΣΕΖΟΝ 25

ΣΕΖΟΝ 25

Set priority
Show messages by
From: Shanks
This Post:
00
247604.1
Date: 09/16/2013 19:00:30
Overall Posts Rated:
99
Γεια σας απο εμενα ειμαι ο Κωστας Καλη σεζον να εχουμε διχως τραυματισμους και καυγαδες!! Απο εμενα ενα εχω να πω ειστε ολοι γατακια.. :P :P Θελω να σπασουμε ρεκορ στα ποστ!! ;)

Y.Γ. Ξανθη απιστευτο Παουερ Φοργουορντ αν ειχα διαθεσιμα χρηματα θα τον χτηπουσα ανετα!!

Last edited by Shanks at 09/16/2013 19:06:53

From: kavala44

This Post:
00
247604.2 in reply to 247604.1
Date: 09/17/2013 04:08:15
xorafa-4-
III.9
Overall Posts Rated:
9797
Γάτες με πέταλα ήμαστε όχι γατάκια!!!
Καλώς την Παοκάρα στον όμιλο μας...
Πάλι με τον Ξάνθη παρέα,πως δεν ήρθε ο Φέντα να ανεβάσουμε κατακορυφα το φόρουμ:)))

Καλή σεζόν παίδες...

From: MpiRoy

This Post:
00
247604.3 in reply to 247604.2
Date: 09/17/2013 04:25:12
Xanthi Crocodiles
II.4
Overall Posts Rated:
2323
Χαρετω και εγω με την σειρα μου.Σε δυσκολο ομιλο επεσα μου φαινεται αλλα αν ειναι να εχουμε κινηση στο φορουμ χαλαλι,θα το διασκεδασουμε!Ιδιαιτερους χαιρετισμους φυσικα στον Χοραφα λογω της παλαιοτερης κοινης νας πορειας,και καλη τυχη σε ολα τα υπολοιπα παιδια!

From: Shanks
This Post:
11
247604.4 in reply to 247604.3
Date: 09/17/2013 07:32:47
Overall Posts Rated:
99
Σαν επιτιμο μελος της II.1 θα κανω την αρχη και θα ξεκινησω με μια περιγραφη των αγωνων που ερχονται το Σαββατο να μας βαλουν φωτια!! Λοιπον: Τα 1-2 ειναι οπως στον Οπαπ


ΜΕΓΑΛΟΙ 8

1) Peristerians VS Κ.Α.Ε. ΠΑΟΚ : Τι καλυτερο ξεκινημα απο το να παιζεις με την ομαδα που πηγε στον τελικο την σεζον 24 βλεπω μια ομαδα υπερτουμπανο και εναν παικτη που ψηφηστηκε mvp την σεζον 24 μαλιστα κανονικα δεν πρεπει να δωσω προγνωστικα για αυτο ματσ και θα το τηρησω εχω τραυματια εναν πολυ καλο παικτη και αυτη ηταν η τελευταια κουβεντα.. Peristerians Εχω να χασω στην εδρα μου παραπανω απο μια σεζον ετοιμασου για μεγαλο ματσ μπορει και στο τελος να κανεις νιαου :P

2) Aspra Homata VS monarxes : Εδω εχουμε την ομαδα Aspra Homata που δειχνει οτι εχει ενα μικρο ροστερ αλλα δυνατα κομματια απο την αλλη πλευρα οι monarxes εχουν ενα παρα πολυ καλο συνολο και αρκετους παικτες που για εμενα παιζει σημαντικο ρολο και εχει και την εδρα με το μερος του.. Αυτο που εχω να πω στους κυριους monarxes ειναι οτι το καταλαβα οτι εχει παππουδες παικτες και μεσο ορο ηλικιας πανω απο 30 αλλα ειναι δυνατον 13 σεζον στην II.1 καποιος σε εχει καταραστει :P Δινω προβαδισμα στον παππου του ομιλου Aspra Homata VS monarxes (2)

3) Kentauroi Cholargou VS Lukos : Και οι δυο ομαδες κατεχουν παικτες με 5 γομαρια το ματσακι αυτο θα εξελιχθει σε derby. Κατα την αποψη μου οι λυκοι θα βγαλουν τα δοντια τους στους κενταυρους αφου παιζουν εντος εδρας και φημες λενε οτι θα μαζευτουν στην Folia των λυκων μια αγελη γυρω στις 10.000 οι κενταυροι θα χεστουν πανω τους ειναι δυνατοι οξυθυμοι αλλα λιγοι.. Αιμα θα χυθει στην Folia και τελικα νικητης Kentauroi Cholargou VS Lukos (2)

4) Panathinaikos (GR) VS Inuvik Club : Ο παναθηναικος ειναι και αυτος ενας νεος manager που παιζει μολις απο την σεζον 19 απιστευτο κατορθωμα καιρος να κατεβεις κατηγορια φιλε :P Ο inuvik εχει πολυ πιο ολοκληρωμενο ροστερ και το απεδειξε την σεζον 24 που εφτασε στα play off εχει και το προβαδισμα εδρας τι αλλο θελει ευκολη νικη του πιστευω θα διασκεδασει με τις cheerleaders το βραδυ του Σαββατου.. Ο panathinaikos (Gr) βλεπω να γινεται σαν τον παναθηναικο στο ποδοσφαιρο χαχαχα κανε νιαου και εσυ :P Αρα Panathinaikos (GR) VS Inuvik Club (2)

ΥΠΕΡΟΧΟΙ 8

1) Xanthi Crocodiles VS xorafa-4- : Τι να πρωτοπω για αυτο το ματσ δυο ομαδες με τεραστια ιστορια και οι δυο εχουν παιξει Α1 εχουν ενα μεγαλο bugdet δυο ομαδες που χρειαζονται τον σεβασμο ολων μας.. Συμφωνα με μια ματια αν πουληθει ο PF της xanthis τοτε το ματσ θα κυλησει υπερ του χοραφα αλλα επειδη δεν νομιζω να πουληθει λογω οικονομικης κρισης που υπαρχει ακομα και στο buzzerbeater θα εχουμε ενα derby που το κανει derby η εδρα αλλα και παλι με τα σημερινα δεδομενα η ξανθη ειναι το φαβορι για την νικη.. Xanthi Crocodiles VS xorafa-4- (1) To μονο που θα μας παρηγορησει και τους δυο xorafa ειναι η νικη του Παοκ απο τον Πλατανια :)

2) ΠΑΟΚ ΚΑΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ VS drum kitrinos : Ενταξει και μονο με το ονομα Παοκ καις καρδιες πρεπει να κερδισεις :P Ενα πολυ καλο ματσ βλεπω εδω περα πολυ ενδιαφερον θα κριθει στον ποντο.. Aν πουληθει βεβαια ο παικτης του ΠΑΟΚ τοτε το εργο του drum kitrinos θα ειναι παρα πολυ ευκολο.. Η εδρα θα παρει φωτια φημες λενε oti sthn swan kitrina arena θα βρισκονται και μερικοι μαυροφορεμενοι με τον δικεφαλο πανω τους συνδεσμιτες που θα δωσουν θαρρος στην ομαδα του ΠΑΟΚ.. ΠΑΟΚ ΚΑΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ VS drum kitrinos (1) επειδη μ αρεσει να παιζω με τις πιθανοτητες και πρεπει ενας παοκτσης να κερδισει στην 1η αγωνιστικη :)

3) S H A R K S VS Skulltrailers : Βλεπεις ονομα S H A R K S βλεπεις ανεβηκαν απο ΙΙΙ.3 λες θα δεις μια πολυ καλη ομαδα αλλα καρχαριες θελετε επειγοντως μεταγραφες οπωσδηποτε.. το εργο των skulltrailers ειναι πολυ ευκολο πιστευω και με αρκετα μεγαλη διαφορα ποντων.. Αρα S H A R K S VS Skulltrailers (2)



Last edited by Shanks at 09/17/2013 07:33:40

From: Shanks
This Post:
00
247604.5 in reply to 247604.4
Date: 09/17/2013 07:37:42
Overall Posts Rated:
99
4) Famous B.C VS PAOKavalas : Εδω εχουμε και εναν ακομα παοκτση με ενα παρα πολυ καλο και στημενο ροστερ εχει παικτες φωτια και σε συνδιασμο με την εδρα θα του φερει την νικη.. Ετσι θα ειναι η δευτερη ομαδα Παοκτσηδων που θα κερδισει ετσι να συνεχισεις.. Η famous Αυτο που μπορω να πω ειναι οτι θα προβαλλουν μια μικρη αντισταση..Φημες λενε οτι στο Kavala Coloseum θα παρεβρεθει η Αννα Πρελεβιτς και θα καθησει στην σουιτα διπλα στον Nikoskav μανατζερ της ομαδας PAOKavalas αντε τυχερε σου εφεξε παλι εχει κατι μπουτακια για μαμ :P Famous B.C VS PAOKavalas (2)

From: kouklos

This Post:
11
247604.6 in reply to 247604.5
Date: 09/17/2013 08:29:08
ΠΑΟΚ ΚΑΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
IV.6
Overall Posts Rated:
663663
να καλησπερισω και εγω με την σειρα μου τον ξανθιωτη ,εναν μαναντζερ που την πορεια του την ειχα προδιαγραψει ,ένας πολυ ικανός μάνατζερ,επίσης να Καλως ορίσω τα παιδια που ανέβηκαν απο την 3η κατηγορία ,νιωθω ειλικρινά πολυ άτυχος που βρίσκομαι σε ενα τέτοιο ομιλο πολυ δύσκολο που ματωνεις οικονομικά για να τερματίσεις 7μος ...καλη σεζόν...

Message deleted
This Post:
00
247604.8 in reply to 247604.6
Date: 09/17/2013 11:51:13
S H A R K S
III.12
Overall Posts Rated:
1212
Καλώς σας βρήκα και καλή σεζόν να έχουμε

From: Shanks
This Post:
00
247604.9 in reply to 247604.8
Date: 09/21/2013 05:59:19
Overall Posts Rated:
99
Λογω καλοπερασης των παικτων μου οι καθαριστριες δεν προλαβαν να καθαρισουν το Παλατακι προβλεπονται πολλες βουτιες και αρκετοι τραυματισμοι.. Σε 5:30 ωρες ξεκιναν οι αγωνες καλη πρωτη αγωνιστικη απο εμενα λοιπον... :)

From: bu1n0u7

This Post:
00
247604.10 in reply to 247604.9
Date: 09/21/2013 13:01:59
Overall Posts Rated:
99
Καλησπέρα και απο εμένα, παρατήρησα ότι είμαι ο πιο αδύναμος του ομίλου και έτσι θα παραμείνω μιας και έχω σκοπό να ρίξω ότι λεφτά έχω στο γήπεδο. Δεν είχα σκοπό να ανέβω κατηγορία, απλά μου έκατσε η όλη φάση και είπα να μην πω όχι στο μπόνους ανόδου και στα μεγαλύτερα οικονμομικά οφέλη!
Θα κοιτάξω να χτυπήσω όσο περισσότερα παιχνίδια κυπέλλου μπορέσω και μετά βλέπουμε.
Χαίρομαι πάντως που έπεσα σε ένα ενεργό φόρουμ, οπότε πιστεύω να τα λέμε απο'δω μέσα.
Όσο για τα προγνωστικά του φίλου μας πιο πάνω θα συμφωνίσω απόλυτα μιας και η διαφορά δυναμηκότητας του αντιπάλου σε σχέση με εμένα είναι πάρα πολύ μεγάλη...

Καλή σεζόν παιδιά, φιλικά Χρήστος

From: Shanks
This Post:
00
247604.11 in reply to 247604.10
Date: 09/21/2013 13:12:13
Overall Posts Rated:
99
Για ακομη εναν αγωνα το buzzerbeater απεδειξε πως ειναι σκατα!! Του εχω τραυματισει τον καλυτερο σεντερ και παιρνει το ματς στην τριτη περιοδο τον εχω στο +9 στην τεταρτη με εχει στο +16 και με τραυματισμενο παικτη παρακαλω.. Ακομα στο τελος στο 00:10 κανει ο παικτης μου επιθετικο φαουλ το 8ο εκεινης της περιοδου και δεν παει σε βολες η αντιπαλη ομαδα.. Αρχιζω και πιστευω πως κατι παιζετε αναλογα με τον καιρο που παιζει ενας μανατζερ αλλιως δεν μπορω να το εξηγησω.. Καλη συνεχεια εγω ξενερωσα!!!