BuzzerBeater Forums

Shqipëria - I.1 > Fituesi i Superliges eshte

Fituesi i Superliges eshte

Set priority
Show messages by
This Post:
00
236124.1
Date: 02/17/2013 17:54:57
Overall Posts Rated:
3838
Pa shaka, postoje emrin e ekipit se do te fiton.

Nuk kam qen shume aktiv kete sezon edhe ekipin nuk e kam me form shum + enthusiasm te nalt. Ndoshta do te jam me aktiv kur rritet Eri. Por krejt e dim se kjo nuk dot ndodh asnjeher.

Ne fakt, kjo loje e ka hup kenaqesin se e ka pas sepse eshte nje komunitet i lodhte. Prap e fajsojme Erin.
Une nuk do te luaj ma mbas ketij sezonit.

Por me vjen mir se prej 8 ekipeve ne playoff. 5 ekipe e perfaqesojne Kosoven (Mitrovica, Trepca, Dardania, New Born, 17Shkurt). 2 ekipe Shqiperin edhe 1 ekip Italine. Ai ekipi se i perfaqeson Greket edhe Serbet eshte ne poziten #5.

URIME DITA E PAVERSIS SE KOSOVES. 5 Vjet Shtet. Me 17Shkurt, po e publikoj se nuk do te luaj me kete loje. Nuk do te shenoj asnje gje ne forum mbas keti postimi.

Se fitoj (nuk besoj se dot fitoj), do te kthena edhe nje her. E kam nje mesazh per ate Grekin ne ligen tone.

Poll:  Fituesi i Superliges eshte:

J Celtics
Dikush tjeter

This Post:
11
236124.2 in reply to 236124.1
Date: 02/20/2013 08:02:16
Overall Posts Rated:
156156
Sa per ate qe thua se lojae ka humbur knaqsin pajtohem me ty edhe gjithsesi ka qen eri cili duhet fajsuar. Gjithsesi edhe une do e le lojen arsya e vetme qe se kam lene deri me tani ka qene se kisha detyren e menaxherit te shqiprise.

Pra Eri tani e tutje mund te behesh menaxher I kombetares gjithsesi edhe kampion po te la trepca :p

Nje mesazh per te gjith nuk dua qe tua humbas kombetares nje lojtar si Zbardhim boletini qe e kam ne ekip pra nga mosaktiviteti im sdo te merte trening per ate arsye e kam futur ne shitje $1 shpresoj ta blej ndonje shqiptar...

Gjithsesi ketij mesaazhi po dashet edhe beni raport per reklam lojtari apodicka tjeter por sme intereson kete mesazh e kam postuar vetem qe eri te bindet se nuk jam bere ban por po e le lojen :*

This Post:
11
236124.3 in reply to 236124.2
Date: 02/20/2013 12:14:01
Overall Posts Rated:
2424
Loja ka humbur kenaqesine, fajin e ka eri, etj, etj... Te gjithe kane te drejte te nisin dhe te lene dicka, por nuk besoj se eshte e drejte te fajesoni dike per nje veprim qe une mendoj se eshte juaji personal dhe ska lidhje me cfare keni diskutuar me erin ne forum. Nese vertet e lini lojen per shkak te dikujt, atehere beni shume gabim. mund tua kisha cuar me bbmail dhe e di qe do me kishit kthyer pergjigje, por po jua them ketu qe pergjigjen ta marr perseri ketu... gjithmone nese ka dicka per te cilen duhet te pergjigjeni...!

Nuk e mbaj mend nese ju te dy keni qen pjese e lojes kur ndodhi ajo historia me Real 888, por nese keti qene, atehere do ta kuptoni pse ju them qe e keni gabim qe po largoheni se fajin e ka dikush!

ps: shpresoj qe pas ketij mesazhi te hapur te mos me fusni edhe mua te lista e justifikimeve per tu larguar nga loja!