BuzzerBeater Forums

Türkiye - TBL > 14. Sezon

14. Sezon

Set priority
Show messages by
This Post:
11
160019.1
Date: 10/08/2010 10:50:04
Overall Posts Rated:
152152
Niye kimsenin aklına yeni sezon için başlık açmak gelmiyor? herşeyi devletten beklemeyin arkadaşlar.:)

kimse beni adam yerine koyup ezeli rakip olarak seçmemiş. aslında bu bir bakıma iyi çünkü böylece hiçkimse benim maça özel bir anlam ve önem atfedip fazla asılmayacak demektir. bu vesileyle bu sezon da kümede kalabilirim belki.:)

Herkese keyifli, eğlenceli ve sakatsız bir sezon dilerken, ilk kez yükselenlere "hoşgeldiniz" kıdemlilere de "nerede kalmıştık?" diyorum.:)

İşte ilk hafta maçları:

Layhar - RealMaden-SK = mevcut kadrolara bakınca favori Layhar.

indiana pacerizers - Bagkur Idmanyurdu = son transferimin neler yapacağı merak konusu. Mugiwara maçındaki gibi oynamasını umut ederek kendime %50,1 şans veriyorum.:)

SchweyeSchweye MiyaMiya - kırkısrak eagles = Eren mevara'ya "hoşgeldin, nerede kalmıştık?" der.:)

xXLoneStarStateXx - FlareX UnieX = Çağrı da AleXia LezQui hocama güzel bir hoşgeldin partisi verir diye düşünüyorum.:)

Uludağ Wolfs - SİMYASPOR = 2 Serkan'ın maçında Selim Süha'nın sakatlığı ibreyi %50,1 SİMYASPOR'a çeviriyor ama SİMYASPOR'un pivotu maçtan önce satılırsa işler değişir tabi.:)

KANaryagucu - BC Dingo = Ahmet nedense bu sezon kadroya takviye yapma ihtiyacı hissetmedi. Son kupa şampiyonumuz karşısında işi zor görünüyor. Ali alır.

Schweppes Kinder - DeU CarnivorS = Mutlu hocam seni bizim tarafa bekliyorduk. ne işin var Batı'da?..:) DeU bu maçı vermez.

MuGiWaRaIcHiMi - HucJiaB = her iki takımın da ezeli rakibi Ahmet. oysa bu 2 takımın birbirilerinin ezeli rakibi olmaları gerekirdi bence.:) evsahibi avantajıyla HucJiaB.

Azerbaycan A Milli Takım Antrenörü - Azerbaijan NT Coach
This Post:
11
160019.2 in reply to 160019.1
Date: 10/08/2010 16:28:34
Overall Posts Rated:
226226
Niye kimsenin aklına yeni sezon için başlık açmak gelmiyor? herşeyi devletten beklemeyin arkadaşlar.:)

kimse beni adam yerine koyup ezeli rakip olarak seçmemiş. aslında bu bir bakıma iyi çünkü böylece hiçkimse benim maça özel bir anlam ve önem atfedip fazla asılmayacak demektir. bu vesileyle bu sezon da kümede kalabilirim belki.:)

Herkese keyifli, eğlenceli ve sakatsız bir sezon dilerken, ilk kez yükselenlere "hoşgeldiniz" kıdemlilere de "nerede kalmıştık?" diyorum.:)

cihan ı atınca oyundan yapacak biri kalmdı ahmetle alperden gelmesi lazımdı ama onlarda kayıp :)

Layhar - RealMaden-SK = mevcut kadrolara bakınca favori Layhar.

indiana pacerizers - Bagkur Idmanyurdu = ev sahibi avantajıyla rahat alırsın

SchweyeSchweye MiyaMiya - kırkısrak eagles = özlemiştim mevara hocamı zaten :))

xXLoneStarStateXx - FlareX UnieX = Çağrı da AleXia LezQui hocamızı bekliyordu ne zamandır :))

Uludağ Wolfs - SİMYASPOR = genelde ilk çıkan takımlara sakin oynadığı için serkanın maçı alam ihtimali düşük.

KANaryagucu - BC Dingo = dingo kupa alamnın gazıyla alır maçı .

Schweppes Kinder - DeU CarnivorS = bence boşuna çıktı schweppes :)))

MuGiWaRaIcHiMi - HucJiaB = her iki takımın da ezeli rakibi Ahmet. oysa bu 2 takımın birbirilerinin ezeli rakibi olmaları gerekirdi bence.:) evsahibi avantajıyla HucJiaB. bu lafı değiştirmek istemedim :))

This Post:
00
160019.3 in reply to 160019.1
Date: 10/08/2010 19:10:05
Overall Posts Rated:
4141

cihan ı atınca oyundan yapacak biri kalmdı ahmetle alperden gelmesi lazımdı ama onlarda kayıp :)

Kapı gibi modumuz TBL'de dururken, bizim ne haddimize konu açmak:))

KANaryagucu - BC Dingo = Ahmet nedense bu sezon kadroya takviye yapma ihtiyacı hissetmedi. Son kupa şampiyonumuz karşısında işi zor görünüyor. Ali alır.

Para olsa hocam. 7,4milyona Kent'i aldım, yanına geliştirip satmaya da iki genç aldım. hemen ardından piyasa düştü benim şansıma:)) şimdi gelişenleri de satamıyorum tabi bu durumda.. Piyasa bitirdi yani beni. Bu sezon da 4.lüğe ya da 6.lığa oynarım 2 sezondur olduğu gibi herhalde:)

MuGiWaRaIcHiMi - HucJiaB = her iki takımın da ezeli rakibi Ahmet. oysa bu 2 takımın birbirilerinin ezeli rakibi olmaları gerekirdi bence.:) evsahibi avantajıyla HucJiaB.

Mugi'yi 2 sezon önce playofftan ettim diye, HucJi'yle de rekabet tarihçesinde 6-6 eşitim diye birbirlerini unutup bana düşman olmuşlar anlaşılan:P
Benim ezeli rakibim ise, TBL'ye geldiğimden beri bana en ters gelen ve en çok dikkat ettiğim takım olan Uludağ.

Layhar - RealMaden-SK = İyi bir maç olacaktır. İsteklilik sonucu belirler gibi.. %51 layhar

indiana pacerizers - Bagkur Idmanyurdu = Salih hoca sahasında kaybetmez bu maçı.. %60 bağkur

SchweyeSchweye MiyaMiya - kırkısrak eagles = Eren, Çağrı'yla olan maçını düşünüp, bu maça çok bastırmayacak ama yine de kazanmak için oynayacaktır. Schweye, ÇZ çekerse maçı büyük ihtimalle alır diye düşünüyorum ama diğer durumlarda maç kırkısrak'ın olur... %55 kırkısrak

xXLoneStarStateXx - FlareX UnieX = Çağrı'nın zorlanacağını sanmıyorum. %60xXL

Uludağ Wolfs - SİMYASPOR = Henüz kadrosuna takviye yapmayan Simya, böyle maça girerse kaybedecektir... %75 Uludağ

KANaryagucu - BC Dingo = Drafttan gelen bir oyuncuya da bir süre antreman vermeyi düşündüğüm için ligde birer maç feda etmek zorunda kalacağım sanırım birkaç hafta. Dingo sahasında rahat kazanır... %86 Dingo

Schweppes Kinder - DeU CarnivorS = Mutlu hoca Batı'nın gücüne katılmaya karar verdi sonunda. Güzel bir hoşgeldin hediyesi bekliyor şimdi onu muhtemelen:) %73 DeU

MuGiWaRaIcHiMi - HucJiaB = her iki takımın da ezeli rakibi Ahmet. oysa bu 2 takımın birbirilerinin ezeli rakibi olmaları gerekirdi bence.:) evsahibi avantajıyla HucJiaB. ben de değiştirmeyeyim öyleyse:)) %50,01 HucJi

This Post:
00
160019.4 in reply to 160019.3
Date: 10/08/2010 19:20:40
Overall Posts Rated:
9797
Layhar - RealMaden-SK = layhar rahat bi galibiyet alır %65 layhar

indiana pacerizers - Bagkur Idmanyurdu = salih abi sahasında vermez maçı tabi çz yemezse :p %55 salih abi

SchweyeSchweye MiyaMiya - kırkısrak eagles = Eren, Çağrı'yla olan maçını düşünüp, bu maça çok bastırmayacak ama yine de kazanmak için oynayacaktır erenin bir sonraki maçı düşündüğünü hiç görmedim :p düşünüyosada boşuna :)

xXLoneStarStateXx - FlareX UnieX = yorum yapmayayım zafer sarhoşu adamlar ne yapcakları belli olmaz :p

Uludağ Wolfs - SİMYASPOR = süprizlerin takımı simya pivotu satılasada alır gibi :) %51 simya

KANaryagucu - BC Dingo = %70 dingo

Schweppes Kinder - DeU CarnivorS = mutlu hoca yanlış tarafa çıktı :) %60 deu

MuGiWaRaIcHiMi - HucJiaB = her iki takımın da ezeli rakibi Ahmet. oysa bu 2 takımın birbirilerinin ezeli rakibi olmaları gerekirdi bence bunu değiştirmek benim ne haddime :p hucjiab sahasında yenilmicek bi takım bence en azından şimdilik :p

Last edited by champions17 at 10/08/2010 19:26:18

This Post:
00
160019.5 in reply to 160019.4
Date: 10/09/2010 03:32:06
Overall Posts Rated:
44
Layhar - RealMaden-SK --> Layhar
indiana pacerizers - Bagkur Idmanyurdu --> Bagkur Idmanyurdu
SchweyeSchweye MiyaMiya - kırkısrak eagles --> kırkısrak eagles
xXLoneStarStateXx - FlareX UnieX --> xXLoneStarStateXx
Uludağ Wolfs - SİMYASPOR --> SİMYASPOR
KANaryagucu - BC Dingo --> BC Dingo
Schweppes Kinder - DeU CarnivorS --> DeU CarnivorS
MuGiWaRaIcHiMi - HucJiaB --> HucJiaB

This Post:
00
160019.7 in reply to 160019.5
Date: 10/09/2010 05:43:07
Overall Posts Rated:
1515

Layhar/1/ - RealMaden-SK --> layhar acısından rahat galibiyet olur

indiana pacerizers - Bagkur Idmanyurdu/2/ --> zor maç,evsahipliğiyle salih abi yarım adım önde

SchweyeSchweye MiyaMiya - kırkısrak eagles/2/ --> eren hoca ilk haftanın lideri olabilir

xXLoneStarStateXx - FlareX UnieX/2/ --> sürpriz bekliyorum,cagrı zafer sarhoslugundan bu macta tökezler:)

Uludağ Wolfs - SİMYASPOR/2/ --> evsahipliği avantajıyla adaşımı burun ucuyla da olsa yenebilirim

KANaryagucu - BC Dingo/2/ -->zevkli mac olacağını tahmin ediyorum, dingo alır

Schweppes Kinder - DeU CarnivorS/2/ -->deu sezona kötü baslamak istemez,deu

MuGiWaRaIcHiMi - HucJiaB/2/ --> önceki yorumları bozmayayım:)

This Post:
00
160019.8 in reply to 160019.5
Date: 10/09/2010 05:43:26
FlareX UnieX
TBL
Overall Posts Rated:
7676
Öncelikle herkese selamlar..
TBL'ye yeni ve ilk kez çıkan takımımızla çok zorlu~zevkli bir sezon geçireceğimizi umud ediyoruz.. Oyundaki 6.sezonunu yaşacayacak olan takımımız, geçmiş olarak hepsi bizden tecrübeli olan ve BB Türkiye'nin en iyi takımlarına karşı nasıl mücadele edeceği merak konusu.. Kadro yapısı olarak bizden üst sınıfta olan takımlara karşı az da olsa süpriz yapabilme şanısmızın yanında, aynı kefede olduğumuzu düşündüğüm diğer takımlara karşı alabileceğimiz galibiyetler; lig de tutunup tutunamayacağımızın ince çizgilerini belirleyecektir..

Layhar - RealMaden-SK --> Realmaden'in takımı dağıtıp, gençlere yönelmesi sonrasında Layhar çok rahat kazanacaktır.. %90 Layhar

indiana pacerizers - Bagkur Idmanyurdu --> Indiana'nın beklenin dışında süpriz yapacağı kanısındayım. %51 indiana pacerizers

SchweyeSchweye MiyaMiya - kırkısrak eagles --> 2 sezon aradan sonra TBL'ye geri dönen SchweyeSchweye zor bir deplasmanda lige başlıyor.. %65 kırkısrak eagles

xXLoneStarStateXx - FlareX UnieX -->Açıkçası TBL'deki ilk maçımızı şampiyona karşı yapmak çok tercih edeceğimiz bir seçenek değildi.. %70 xXLoneStarStateXx

Uludağ Wolfs - SİMYASPOR --> TBL'ye yeni çıkanlar arasında ilk maçını kazanabilecek en güçlü aday SİMYASPOR gözüküyor.. %55 SİMYASPOR

KANaryagucu - BC Dingo --> Kupa fatihi BC Dingo favori.. %65 BC Dingo

Schweppes Kinder - DeU CarnivorS --> Schweppes'in milli pivotu sattıktan sonra bu maça tutunabimesi zor gözüküyor.. %70 DeU CarnivorS

MuGiWaRaIcHiMi - HucJiaB --> İlk haftanın en çok reyting getirecek maçı belki de.. %55 HucJiaB

This Post:
00
160019.9 in reply to 160019.8
Date: 10/09/2010 08:11:05
Dingo BC
II.4
Overall Posts Rated:
359359
Layhar - RealMaden-SK -1- herkesin dediği gibi layhar için cok cok kolay bir mac olacak.

indiana pacerizers - Bagkur Idmanyurdu -1- indiana sakin cıkmadıgı takdirde bagkuru çok zorlar. maç ortada geçer bence. indiana bu sezona daha iyi girebilir. indiana bir küçük adım önde:)

SchweyeSchweye MiyaMiya - kırkısrak eagles -2- kırkısrak için çok zor bi maç olmayacagı kanısındayım. ama kırkısrak sakın cıkar schweye normal cıkarsa işler değişebilir.

xXLoneStarStateXx - FlareX UnieX -1- lonestarın oturmus bi kadrosu var. flarex kötü takım degil ama bu maçı alması cok ozr. çağrı ilk maçta riske girip sakin denemez bence. denerse işini cok zora sokar.

Uludağ Wolfs - SİMYASPOR -2- simya satılan oyuncusunun yerini dolduracak bi oyuncu aldı. bu durumda uludağ karşsına tekrardan favori durumuna geldi.

KANaryagucu - BC Dingo -2- kanarya zorlu bi rakip ama yine de evimizde bu maçı alırız.

Schweppes Kinder - DeU CarnivorS -2- deu için cok zor bi maç olmaz bence.

MuGiWaRaIcHiMi - HucJiaB -2- hucjiab favori ama ben bi surpriz bekliyorum:)

This Post:
00
160019.11 in reply to 160019.10
Date: 10/10/2010 06:32:12
Overall Posts Rated:
6565
oyle bı hareket yapacaksa bu sene yapmalı bence, oyuncularının yaslarını dusunursek takımının bu sevıyede ıkı bılemedın uc seneden fazla tutunması zor. bu sene sampıyon olup, seneye de bbb zorlayabılır. eger bırıktırdıyse sene sonunda yastık altından cıkarıp zırveye cıkması en dogru sey bence de. yok bu tur bı tercıh yapmazsa orta-ıyı arası ama sampıyon olamamıs bı takım olarak kalacak gıbı. tabı dıger takımların da hamlelerı olacaktır, playoff zamanı bıle 300k ustu pıvotlar ordan oraya takım degıstırıyor. bu sacmalıga tek cozum de transfer donemını kısaltmak, bu sezon akıl edemezler heralde ama bu pıvotların oyunda yarattıgı garıplıgı ortmek ıcın kısa vadede baska cozum yok gıbı.