BuzzerBeater Forums

Bulgaria - II.1 > Сезони 52-64

Сезони 52-64

Set priority
Show messages by
From: nikito

This Post:
00
308347.50 in reply to 308347.49
Date: 05/11/2024 16:22:19
BALKAN Botevgrad
II.1
Overall Posts Rated:
134134
Second Team:
BALKAN Botevgrad II
Намесихте и U21, затова се включвам

Твоите с течение на времето станаха доста конкурентни, но за ТК специално Назир имаше доста по-добри външни умения, а и борби най-вече. Единствено Бакалов последната седмица стана може би на нивото на Назир, но дотогава той ги превъзхождаше главно в борби и външни умения, които ни бяха нужни - специално ОД. Затова и беше неизменен титуляр.

Твоите, ако го нямаше Габровски, почти на 100% щяха да се въртят на поста Ц, като нямаше да има друг, различен от твоите, титуляр там. Но просто в такова поколение попаднаха, затова и получаваха минути главно като резерви. За което пак съм благодарен, тъй като имахме доста добри играчи от пейката по този начин и не се налагаше да се чудя кой да пускам в схемата

Със Сърбия просто мача си беше малшанс... В друг ден можешe ние да спечелим с 1 точка и да се класираме, но това е играта. Примиряваме се с това и ще пробваме да постигнем нещо повече следващия сезон.

П.С. А днес за нормала - просто забравих да редя, сори

Last edited by nikito at 05/11/2024 16:24:13

From: ogrizko

This Post:
00
308347.51 in reply to 308347.50
Date: 05/14/2024 16:02:09
B.C. Ambidexter
II.1
Overall Posts Rated:
6868
Добре, благодаря за обяснението дето ми даде. Честно казано ме човъркаше тая работа, защото нали ти казвам и рейтингите и заплатите някак бяха по-високи. В крайна сметка явно просто си имал други виждания за позицията и какви умения искаш за мачовете :)

Жалко все пак, че останахме на 1 точка, защото иначе много добре ни бяха другите мачове и можеше да продължим и напред :)

п.п. А аз реших, че съм те уплашил със силните си резултати напоследък :)))

From: nikito

This Post:
00
308347.52 in reply to 308347.51
Date: 05/15/2024 15:49:30
BALKAN Botevgrad
II.1
Overall Posts Rated:
134134
Second Team:
BALKAN Botevgrad II
Тя заплатата вече не е чак толкова голям критерии, защото и гардовете ни са с 20К, пък са с по 18-19 защита И не изостават много и с другите умения.

Жалко все пак, че останахме на 1 точка, защото иначе много добре ни бяха другите мачове и можеше да продължим и напред
Такъв ни бил късметът този път, със сигурност продължавахме в следващата фаза, ако бяхме взели мача, а после не се знае колко напред щяхме да стигнем, ноо...

п.п. А аз реших, че съм те уплашил със силните си резултати напоследък))
Даже не съм имал време да гледам кой какви мачове е правил