BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 National Team Speeches

U21 National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
293145.2 in reply to 293145.1
Date: 04/10/2018 12:59:43
Zivine
II.1
Overall Posts Rated:
459459
Mislim da bi bilo primjereno od mene odgovoriti na pitanje zasto se kandidiram i kako mislim da mogu pomoci mladoj repci.

Dakle kandidiram se za jos jedan mandat u nadi da cu napokon ove i iduce sezone izvuci neki rezultat s ekipom kojoj sam zadnja dva mandata stvarao temelje.

Napokon sam uspio kroz razgovor sa razno raznim vlasnicima (kojima sam zahvalan) pokrpati glavnu hrvatsku boljku - VANJSKU liniju. Ove sezone uistinu imamo izuzetne igrace na tim pozicijama.
Mali problem se pojavio na centarskim pozicijama, ali kao sto su me vlasnici kandidata za te pozicije do sada upoznali tjekom sezone ce se i to drasticno popraviti.

Sve u svemu s obzirom na 177 aktivnih klubova, znam da nemamo veliku dubinu u mogucem rosteru igraca ali bas zato ako popravimo komunikaciju izmedju ovih 177 aktivnih managera mislim da mozemo dobiti kvalitetu, a upravo to je ono sto se gleda kod uzimanja igraca i gradenja temelja za buducnost.

P.S. - imamo prijateljsku utakmicu zakazanu 4 tjedna za redom tako da sam popravio i taj aspekt do kraja sezone :)