BuzzerBeater Forums

BB Hellas > Ομιλίες Υποψηφίων U21

Ομιλίες Υποψηφίων U21 (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Tsili7
This Post:
11
281259.3 in reply to 281259.2
Date: 08/31/2016 03:10:35
Overall Posts Rated:
55
Εχοντας παρακολουθησει τις εθνικές για πολλες σεζον νιωθω έτοιμος να αναλαβω τις υποχρεώσεις. Καταρχας πιστεύω είναι ενα παιχνίδι και πρέπει να περάσουν και αλλοι απο αυτη τ θεση και όχι μονο ενας για πολλα χρόνια. Κατα δευτερον, καιρος για μια αλλαγη,αμα θελετε μπορείτε να ψηφίσετε mourato και καλη τύχη εε όλους

This Post:
00
281259.4 in reply to 281259.2
Date: 09/01/2016 03:11:33
chris7REDS
III.9
Overall Posts Rated:
22
Εγώ εκ των προτέρων να ευχηθώ καλή σεζόν σε όλους. Είμαι στο BB εδώ και 7 σεζόν και είναι η πρώτη φορά που βάζω υποψηφιότητα για να γίνω προπονητής της U21. Όπως μπορείτε να διαπιστώσετε και μόνοι σας μου αρέσει η ενασχόληση με τους νέους παίκτες και βλέποντας τις μικρές εθνικές πιστεύω ότι είναι ώρα αλλαγής . Καλή επιτυχία σε όλους αλλά ελπίζω να είμαι ο επόμενος προπονητής τής μικρής εθνικής.

This Post:
11
281259.5 in reply to 281259.2
Date: 09/01/2016 08:26:42
Overall Posts Rated:
22
Καλησπέρα φίλοι managers και καλη σεζον να έχουμε. Καταρχάς να συστηθώ. Με λένε Κώστα η Κaido όπως είναι το nickname μου εδώ στο buzzer, λογω της αδυναμίας που έχω στο one piece!! Βρίσκομαι στη τρίτη σεζον στο buzzer και ηδη σ αυτό το διάστημα εχω εξελιξει αρκετα την ομαδα μου δουλεύοντας κυρίως με νέους παίκτες που βρέθηκαν πολύ κοντά στη συμμετοχή με την U21 της πατριδας τους. Ξέρω ότι δεν έχω την απαιτούμενη εμπειρία αλλα πιστεύω ότι η εμπειρία από μόνη της δεν αρκεί και αυτό φαίνεται στα αποτελέσματα της εθνικής που δεν ήταν κ τα καλύτερα τις περσμένες σεζον. Ζητώ λοιπόν την ψήφο σας γιατί είμαι ένας νέος coach στο buzzer ο οποίος έχει την όρεξη να δουλέψει και να οδηγήσει ψηλά την εθνική εξελίσοντας το νέο αίμα της εθνικής όπως ακριβώς το κάνει και με την ομάδα του. Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψήφιους και ελπίζω να με τιμήσεται με την ψήφο σας.

This Post:
11
281259.6 in reply to 281259.5
Date: 09/01/2016 11:31:51
Overall Posts Rated:
99
Γεια σας και απο εμενα...για μερικους απο εδω ειμαι γνωστος για καποιους αλλους οχι...ευκαιρια λοιπον να με μαθουν...εχω εμπειρια απο την εθνικη καθως ημουν και στο προπονητικο τιμ με προηγουμενους μανατζερς...η γνωμη μου ειναι οτι σε περιπτωση που εκλεχθω θα ειμαι σε ανοιχτη γραμμη με τον κοουτς Villagkouras και φυσικα και με οποιον επιθυμει να βοηθησει...παιδια δεν ειμαστε ομπραντοβιτς γιαυτο καθε προταση για την βελτιωση της εθνικης μας ειναι ευπροσδεκτη...απο εκει και περα η θεση του κοουτς σε επιπεδο κυριως εθνικων ομαδων ειτε μικρων ειτε μεγαλων απαιτει και αρκετο ελευθερο χρονο τον οποιο διαθετω για να ειμαι υποψηφιος...στοχος μου φυσικα ειναι εαν μπορεσω να παω την ομαδα εστω και μισο βημα πιο μπροστα απο οτι ειναι φυσικα οχι μονο με τις γνωσεις μου αλλα και με ολους εσας...καλη τυχη σε ολους μαγκες..τιμια και ολοι με μοναδικο σκοπο να φτασουμε οσο το δυνατον ψηλοτερα την εθνικη μας...το προπονητικο τιμ θα ανακοινωθει μετα την εκλογη και φυσικα οπως προειπα ολοι ενωμενοι!!

Υ.Γ. ημουν υποψηφιος και στις εκλογες την σεζον 31 νομιζω για την εθνικη αντρων που βγηκα 2ος