BuzzerBeater Forums

Yardım – Türkçe > oyuncu özellıkleri

oyuncu özellıkleri

Set priority
Show messages by
From: WoOo24
This Post:
00
215596.1
Date: 05/03/2012 12:02:27
Overall Posts Rated:
00
merhabalar ben oyuna yeni basladım . ilk olarak acemice gelebilir ama sormak ıstedım . oyuncunun ozellıklerını arttırrabılıyor muyuz ? yardım edersenız sevınırım cunku sabahtan berı bakıyorum anlayamadım fazla. ilk neler yapabılırm yardım lütfen !!

This Post:
00
215596.2 in reply to 215596.1
Date: 05/03/2012 12:29:05
Overall Posts Rated:
4747
hocam valla soruya cevap verirken uzun uzun anlatmam asla o yüzdende bu soruya sadece kısa bir şekilde cevap verecem

antremanda 48+ dakika yaparak ve tek mevki antreman vererek oyuncuların özelliklerini arttırabiliyoruz (tabi tek mevki ve 48+ vermek daha hızlı gelişimini sağlar tabi 48+ yada tek mevki antreman yapmadanda antreman verebilirsin)

This Post:
11
215596.3 in reply to 215596.1
Date: 05/03/2012 12:40:57
Overall Posts Rated:
5959
Öncelikle salı ve cumartesi günleri lig maçları, perşembe günleri de hazırlık maçları oluyor. Şuan play-off dönemindeyiz ve elendiysen haftada iki hazırlık maçı oynarsın. Genç (18-20) yaşlarında oyuncuları haftada toplamda 48 dakika üzeri, antrenman alacağı pozisyonda oynatırsan, cuma günleri olan güncelleştirmede antrenman alır. Böylece yavaş yavaş özellikleri yükselir. Kadronda şuan 18 oyuncu var, öncelikle bunlardan özelliklerine ve maaşlarına bakarak kötü olan 6 tanesini kovabilirsin. Maç kadrosuna en fazla 12 oyuncu alınabiliyor. Bunun haricinde yeni sezon başladığında yaklaşık 2 hafta sonra, draftlar olacağından o ara çok fazla 18 yaşında oyuncu transfer marketinde oluyor. Çok fazla oyuncu olduğu için de fiyatları normalin biraz altında gidebiliyor. Potansiyeli all-star(6) civarı, özellikleri ve boyu mevkisine uygun oyuncuları bulup onları transfer edebilirsin. Ayrıca drafttan da iyi bir oyuncu çekersen, senin için güzel olur :) Potansiyel oyuncuların yetenek sınırlarını belirliyor, örneğin yıldız(5) potansiyelli bir oyuncu antrenman alarak en fazla 20-25k maaşlı olabiliyorken, efsane(10) 300k civarına kadar çıkabiliyor. Tabii çok potansiyelli oyuncular çok pahalı oluyor, bu yüzden onlara şuan için yönelmemelisin bence.

Ayrıca oyuncularını haftalık 60-75 dk. civarında oynatmaya çalış, böylece formları yüksek olur ve maçlarda daha iyi performans sergilerler.

From: theragon

This Post:
00
215596.4 in reply to 215596.1
Date: 05/03/2012 12:44:32
KıNgS of MeTaL
II.1
Overall Posts Rated:
6969
Oyuncu özelliklerini antrenman vererek arttırabilirsin. Her hafta Cuma günü ortalama 11.45 a.m. de antrenman güncellemesi yapılır. O hafta salı ve cumartesi günlerindeki lig maçların ve perşembe günkü (ayarladıysan) hazırlık maçında, önceden ayarlamış olduğun pozisyonlarda toplam 48 dk ve daha fazla oynamış oyuncuların antrenman alırlar ve yetenekleri gelişebilir. Her hafta yetenek gelişmesini beklememen lazım. gelişimi etkileyen birçok faktör var çünkü.Antrenmanıda soldaki menüden ayarlayabilirsin.

Sana tavsiyem önce linklerini verdiğim yardım forumu,sık sorulan sorular vs ye bak. Kafana takılan şeyleri forumda kısaca bir araştır, bulamazsan buradan sor.

http://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...

Kolay gelsin,iyi oyunlar.

Last edited by akyurtlu at 05/03/2012 13:10:00