BuzzerBeater Forums

BB Cyprus > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
158910.2 in reply to 158910.1
Date: 10/07/2010 13:47:34
Overall Posts Rated:
11
αν εχετε καποια ερωτηση?

if you had any question?

From: JohnnyB

This Post:
00
158910.3 in reply to 158910.2
Date: 10/07/2010 15:17:31
Overall Posts Rated:
343343
Δεν έχω καμιά αντίρρηση πως ίσως το σχέδιο που μπορεί να έχεις να ναι καλύτερο από αυτό που τρέχει εδώ και 7 σεζόν με πρωτεργάτη τον Steve Makis και αφού αποχώρησε εγώ συνεχιστής του. Έχω όμως τις αντιρρήσεις μου όσον αφορά την δική σου γνώση για αυτό. Προσωπικά δεν θυμάμαι να έχουμε μιλήσει ποτέ, εκτός από κάποια ενδεχόμενη απάντηση που μπορεί να σου έδωσα σε κάποια σου ερώτηση.

Την τελευταία σεζόν την πέρασα βολιδοσκοπώντας διάφορα άτομα τα οποία γνωρίζω κάπως για αυτή την θέση γνωρίζοντας την αδυναμία του Εκλεπτισμένου να συνεχίσει λόγω των επαγγελματικών του υποχρεώσεων. Έτσι λοιπόν και ζήτησα από τον Βαγγέλη να κάνει το περσινό scouting. Ενδιάμεσα μετά από πολλές προσωπικές συζητήσεις κατέληξα πως είναι το κατάλληλο άτομο για την θέση είναι αυτός.

Σαφώς και δεν αποκλείω κάποιον άλλον, πολύ πιθανόν κάποιος άλλος να ναι πολύ ικανότερος. Πιθανόν και εσύ. Σαφώς όμως το να αναφέρεις το δικό μου σχέδιο σαν επιχείρημα δεν στέκει. Προσπάθησε λοιπόν να το κάνεις. Δεδομένη πάντως η υποστήριξη μου στον Βαγγέλη αφού πλέον έχει απόλυτη γνώση το πως δουλεύουμε αλλά και το τι απαιτήσεις έχει η θέση.