BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb]MD4

[wyb]MD4

Set priority
Show messages by
From: MD4
This Post:
00
150003.1
Date: 07/02/2010 03:23:26
Overall Posts Rated:
00
Witam wszystkich managerów w BB!
Jestem kandydatem na selekcjonera reprezentacji Polski.

O MNIE

Jestem młodym i zangażowanym człowiekiem.Chętnym pracy oraz odnoszeniu sukcesów.Trenuje koszykówkę w drużynie młodzieżowej.Strone BB odwiedzam codziennie i poświęcam na nią sporo czasu.

DLACZEGO REPREZENTACJA POLSKI?

Startuje w wyborach w Polsce, ponieważ jest to moja ukochana ojczyzna.Ma wspaniałych managerów i
graczy.Potencjał jaki tkwi wnaszym kraju może spokojnie dać sukces reprezentacji, lecz najważniejsza jest współpraca między reprezentacjami.Wielu wybitnych graczy grających w reprezentacji u-21 jest niezauważalnych przez scautów kadry seniorskiej i właśnie to chciałbym zmienić.Jako kraj musimy się zjednoczyć, ponieważ:
,,Jedność to klucz do sukcesu, w jedności nasza siła''.

Co chciałbym zrobić:
-stworzyć system scautingu, w którym zangażowanym by była spora grupa managerów
-stworzyć reprezentacje, która z powodzeniem będzie walczyć w Mistrzostwach Kontynentu
-promować kraj i reprezentacje, aby walczyć o organizacje MŚ
-stworzyć b.dobre kontakty między kadrą-klubem-zawodnikiem

Co chciałbym osiągnąć:
-miejsce w pierwszej piątce ME
-organizacja MŚ
-awans na MŚ
-zbudować reprezentacje z myślą o przyszłych selekcjonerach

DLACZEGO WARTO NA MNIE GŁOSOWAĆ?

Na pewno nie zawiode moich wyborców.Zawsze sumiennie będę pracować, ponieważ reprezentacja jest najważniejsza.Gdybym wygrał wybory chciałbym nagrodzić użytkowników, którzy na mnie zagłosowali.

Niech prawda zwycięży!

,,Nigdy się nie poddamy, póki nie wygramy''

Walcz o sukces reprezentacji, głosuj na MD4!

Pamiętajcie niech prawda zwycięży!

Dziękuje za wasze głosy, na pewno wam się odwdzięcze.


Tutaj można zadawać mi pytania dotyczące mojej kampani wyborczej

From: MD4
This Post:
00
150003.2 in reply to 150003.1
Date: 07/02/2010 03:28:44
Overall Posts Rated:
00
Dziękuje jeszcze raz tym, którzy zaufali mi i oddali na mnie głos.Razem odnieśliśmy sukces znajdując się w drugiej turze.

From: Mario

To: MD4
This Post:
00
150003.3 in reply to 150003.1
Date: 07/02/2010 05:03:20
Overall Posts Rated:
605605
"Wielu wybitnych graczy grających w reprezentacji u-21 jest niezauważalnych przez scautów kadry seniorskiej"

Poprosiłbym o konkretne nazwiska tak z 5.

"Co chciałbym zrobić:
-stworzyć system scautingu, w którym zangażowanym by była spora grupa managerów"

Czy ten system ma się różnić od obecnego?

"promować kraj i reprezentacje, aby walczyć o organizacje MŚ"
konkretnie jak chcesz promować kraj?

"chciałbym nagrodzić użytkowników, którzy na mnie zagłosowali"
Jakie to nagrody? Ciepło słowo? Poklepanie po ramieniu?

Last edited by Mario at 07/02/2010 05:03:44

From: MD4

This Post:
00
150003.4 in reply to 150003.3
Date: 07/02/2010 05:51:19
Overall Posts Rated:
00


Czy ten system ma się różnić od obecnego?

Tak.Jak już pisałem znalazło by się w nim ok.50 nanagerów.Ja bym miał 3-5 pomocników, którzy by mi podawali wyselekcjonowanych zawodników do kadry.Z tych graczy wybrałbym 15-20.Moi pomocnicy również mieliby pomocników, oczywiście byliby oni mniej doświadczeni.I właśnie przez taki system każdy kto chciałby pomóc reprezentacji mógłby w niej "pracować".Dzięki temu zawodnicy na pewno będą zauważeni.


Jakie to nagrody? Ciepło słowo? Poklepanie po ramieniu?

NIE.Przewidywane nagrody:
-miejsce w sztabie reprezentacji np.prowadzący konkursu itp.
-1zawodnik, który zagrałby w sparingu reprezentacji
i jeszcze wiele nagród o których jeszcze pomyśle

From: Pewu

To: MD4
This Post:
00
150003.5 in reply to 150003.4
Date: 07/02/2010 06:05:35
Overall Posts Rated:
914914
50 menadżerów = 50 potencjalnych zawodników do kadry. Uważasz, że aktualnie jest ich mniej? Wyobraź sobie, że jako trener NT musisz mieć odpowiednich zawodników pod każdą taktykę. Czyli co najmniej 24 równorzędnych zawodników (12 pod taktyki podkoszowe, 12 pod taktyki obwodowe). Do tego, należy również wziąć korektę na ewentualne kontuzje, spadki formy, a to niestety jest nieuchronne. Więc, jakiego nie brać kryterium potrzeba minimum 40 zawodników. Kadrowiczami przeważnie zawodnicy stają się w wieku 24 lat wzwyż. Tutaj powstaje 2 letnia dziura. Należy zachęcić trenerów eks-młodzieżowców do dalszego treningu. Musisz również nad tym sprawować pieczę, bo to ta grupa za kilka sezonów będzie tworzyła trzon naszej kadry. Uważasz dalej, że 3-5 pomocników to odpowiednia ilośc osób? Ja jestem zdania, że na każdą pozycję powinno być ok. 3 osób plus kilka kolejnych osób w sztabie, które odpowiadałyby za taktyki, podglądanie umiejętności rywali, entuzjazm i wszystko inne czego nie wymieniłem, a składa się na wynik drużyny. Podołasz temu zadaniu? Szczerze - wątpię. Co ciekawe selekcjoner powinien być osobą publiczną, dobrze kojarzoną, bo w końcu kadra szkoleniowa nie zamknie się w 1 osobie, musi współpracować. Ja poznałem Twój nick dosłownie kilka dni temu jak zgłosiłeś się. Nie wiem jak reszta, ale myślę, że mają podobne odczucia. Kolejna sprawa, jak jesteś w stanie wykorzystać potencjał naszego kraju? Powiedzmy, że stosunek wylosowania w drafcie zawodników z odpowiednimi predyspozycjami do ogólnej ilości aktywnych użytkowników jest identyczny w każdym kraju to my w tej statystyce jesteśmy na 3 miejscu. Szkoda, że nasza reprezentacja tak nie gra. Myślisz, że 1 miejsce w meczu sparingowym kadry na 100-200 zawodników załatwia sprawę? Otóż jesteś w błędzie.

From: Dejvidd

This Post:
00
150003.6 in reply to 150003.3
Date: 07/02/2010 06:25:13
Overall Posts Rated:
188188
"chciałbym nagrodzić użytkowników, którzy na mnie zagłosowali"
Jakie to nagrody? Ciepło słowo? Poklepanie po ramieniu?

Uścisk dłoni Prezesa ;DD



Koniec żartów, teraz na serio, pytanie do MD4:

Co chciałbym zrobić:
[..]
-stworzyć b.dobre kontakty między kadrą-klubem-zawodnikiem

Rozumiem że kadra to selekcjoner, skauci i cała otoczka, klub to Prezes.. A jak ma wyglądać kontakt z zawodnikami?

From: Czesław

To: MD4
This Post:
00
150003.7 in reply to 150003.4
Date: 07/02/2010 06:25:57
Overall Posts Rated:
179179
1.
Jaki masz pomysł na graczy od 22-letnich w górę, którzy po zakończeniu gry w U21, są za słabi na grę w NT? Jak zamirzasz motywować Prezesów;) do trengngu, gdy widmo flagi jest odległe, a pensje uciskają coraz bardziej? Jak widzisz organizajcę nadzoru nad takimi zawodnikami?

2. Od czego twoim zdaniem zależy płynność ataków? Co ja obniża ?
3. Wyjaśnij różnicę pomiędzy " Zmianami wg listy do 4 kwarty", a "trener wybiera z listy rezerwowych"?

From: Mario

This Post:
00
150003.8 in reply to 150003.7
Date: 07/02/2010 06:28:43
Overall Posts Rated:
605605
Poniżej pasa 3 pytanie:) Zmiany są ponoć w silniku meczowym:))

From: MD4

This Post:
00
150003.9 in reply to 150003.6
Date: 07/02/2010 06:35:53
Overall Posts Rated:
00

Rozumiem że kadra to selekcjoner, skauci i cała otoczka, klub to Prezes.. A jak ma wyglądać kontakt z zawodnikami?

Chodziło mi o to, że skauci, którzy wychwycą jakiegoś pretendenta do gry w NT poinformują i przekonają razem ze mną managera, aby ustawił trening pod tego zawodnika.Dzięki czemu gracz się rozwinie.

From: Pewu

To: MD4
This Post:
00
150003.10 in reply to 150003.9
Date: 07/02/2010 06:39:48
Overall Posts Rated:
914914
Ja bym to zostawił kadrze u21. Twoja rola zaczyna się od osiągnięcia 22 roku przez zawodnika.

From: MD4

This Post:
00
150003.11 in reply to 150003.7
Date: 07/02/2010 06:53:59
Overall Posts Rated:
00
1.
Jaki masz pomysł na graczy od 22-letnich w górę, którzy po zakończeniu gry w U21, są za słabi na grę w NT? Jak zamirzasz motywować Prezesów;) do trengngu, gdy widmo flagi jest odległe, a pensje uciskają coraz bardziej? Jak widzisz organizajcę nadzoru nad takimi zawodnikami?

2. Od czego twoim zdaniem zależy płynność ataków? Co ja obniża ?
3. Wyjaśnij różnicę pomiędzy " Zmianami wg listy do 4 kwarty", a "trener wybiera z listy rezerwowych"?

1.Właśnie to będzie największe wyzwanie.Na pewno będzie b.trudno przekonać managerów, ale sposób znajdziemy

2.Na pewno drużyna musi być zgrana;), a gdy zawodnicy będą mieć wyćwiczoną umiejętność podań to te ataki powinny być płynniejsze:)

3."trener wybiera z listy rezerwowej", "wg listy do 4 kwarty"-zmiana jest taka, że w taktyce 'do 4 kwarty" trener w 4 kwarcie za wszelką cenę będzie robił wszystko, aby jego zespół wygrał mecz.Czyli wystawi najlepszych zawodników.