BuzzerBeater Forums

Slovensko - III.1 > Dianie v LIGE III.1

Dianie v LIGE III.1

Set priority
Show messages by
From: colbert
This Post:
22
127323.1
Date: 01/09/2010 16:43:00
Overall Posts Rated:
99
Zdravim
Rozhodol som sa zalozit nejaku temu so schopnym nazvom a dufam ze aj so schopnym obsahom pre tych co hraju III ligu.
Dufam ze tu budete pisat vase nazory na diane v lige, prestupy, komentare k zapasom... proste hoc co len nech sa aspon trosku vyssie posunie III liga.

V sucastnosti mi pride ze to tu stagnuje a ze tretia liga je dost nevyrovnana, kedze ked sa niekto zaregistruje vacsinou ho to hodi hned do III ligy. Ja som tiez tak zacinal v 8. sezone hned som vypadol ale nic to v IV. lige to bolo vlastne len o tom pripravovat muzstvo na III. ligu a hned na zaciatku po postupe do III.1 sa mi celkom darilo, liga vyzeral byt narocna hrali tu silne kluby ako HBK Prievidza 2008, BC Solinky a stale hrajuce muzstva ako MICI BK Krokodil B (dufam ze sa neurazite manazery ostatnych muzstiev ale toto je moj nazor na ligu III.1 ze je to znacne nevyrovnane ((okrem teda dnesneho zapasu v prvej divizii MICI vs. BK Krokodil B ten zapas hodnotim za asi najkvalitnejsi v tretej lige))) no a k tej kvalite, tak boli tu muzstva ako ESPOO Galanta ktorej manazer to uz tuto sezonu vzdal nechapem preco stacilo trosku viac casu venovat muzstvu a bol by dalsi silny tim 3ligy. Takto sa nam to tu stale meni a jedinym vykupenim zostavaju kvalitnejsie zapasy mozno 3 az 4 klubov ktore sa vsak stretnu par krat za sezonu. (samozrejme este aj zapasy pohara byvaju vacsinou narocne tj tam sa ukaze kvalita muzstva)

A netrebalo by fakt vela aby sla uroven nahor. Ja cas od casu pozrem ako je to s prihlasovanim manazerov a tym padom aj o ich zaujem o dianie v lige. Vsimol som ze v prvej divizii su uz 3 muzstva ktore asi za chvilku preberu boti a v druhej su to az 4 muzstva.

Fandim aktivite BK hadari Svaty Jur. Manazer sa snazi a vidim to tak ze si to spolu rozdame o ucast vo finale. V prevej divizii to bude suboj urcite medzi MICI a BK krokodilom B (to su moje odhady hadam sa naplnia a hlavne dufam ze nemam velke oci :D)

Bojujte nevzdavajte to uspechy pridu.
Ja som v III.1 druhu sezonu ak by ste chceli poradit alebo nejako pomoct napiste mozno uz som schopny davat nejake dobre rady ostatnym.
Majte sa
S pozdravom manazer BK Fatran Zilina - Marek

Last edited by colbert at 01/09/2010 16:45:38

From: colbert

This Post:
00
127323.2 in reply to 127323.1
Date: 01/09/2010 16:46:39
Overall Posts Rated:
99
Piste aj vy vase nazory na dianie a aby tu nebolo mrtvo ak nemate balicky supporterov piste tu aj vase tlacove spravy, sezonne vyhlasenia nakupy hracov...

From: Hadar

This Post:
00
127323.3 in reply to 127323.2
Date: 01/10/2010 01:54:28
Overall Posts Rated:
375375

Musim s tebou plne suhlasit, ze nasa liga je znacne nevyrovnana. K silnejsim timom, okrem tych co si spomenul, by som pridal este Los.Angeles.Lakerss z 1. divizie a zelene vlasy z nasej divizie. MICI, Krokodil "B" a tvoj tim su u mna TOP. Ale rad sa k tebe vo finale pridam, aj ked to bude este podla mna pekne tazke..... Dakujem, ze sa ti pozdava moja aktivita, hram uz nejaky cas jeden nemenovany hokejovy manazer, ale ako byvaly basketbalista som stale hladal moznost hrat basketbalovy online manazer. Vygooglil som si ich zopar, ale tento ma hned chytil za srdce, takze som tu ostal. A dufam, ze casom budem naozaj dostojnym superom :)

From: colbert

This Post:
00
127323.4 in reply to 127323.3
Date: 01/10/2010 03:43:30
Overall Posts Rated:
99
Ja sa len tesim na vyrovnanejsiu ligu III.1 :) aspon budu zapasy napinavejsie. No a LA Lakers z prvej divizie som tam nezaradil lebo sa mi zda ze za niekolko dni bude zbotovany kedze jeho manazer je uz velmi dlhu dobu neaktivny. Skoda

From: Hadar

This Post:
00
127323.5 in reply to 127323.4
Date: 01/10/2010 10:35:08
Overall Posts Rated:
375375

az teraz som si pozeral, kto sa kedy prihlasil naposledy, naozaj to vyzera tak, ze asi bude LA Lakers z prvej divizie zbotovany, ale ved snad pridu novi, ktorych to bude bavit aspon tak ako mna alebo teba :)

From: colbert

This Post:
00
127323.6 in reply to 127323.5
Date: 01/10/2010 12:08:28
Overall Posts Rated:
99
som zvedavy na posilu ktoru kupis za hraca co si predal :) dufam ze to bude nejaky perspektivny mladik:)

From: Hadar

This Post:
00
127323.7 in reply to 127323.6
Date: 01/10/2010 14:22:48
Overall Posts Rated:
375375
ja som hraca nepredal :)

10. 1. 2010 - BK Krokodil "B" práve predal Aridane Aparicio za $ 800 000.

Last edited by Hadar at 01/10/2010 14:24:01

From: colbert

This Post:
00
127323.8 in reply to 127323.7
Date: 01/12/2010 02:35:07
Overall Posts Rated:
99
nazdar som nejak prehliadol:D

From: colbert
This Post:
00
127323.9 in reply to 127323.8
Date: 01/12/2010 09:09:49
Overall Posts Rated:
99
Zapasy 12.1.2010 8. Kolo ligy III.1

Moje ohady na dnesne vysledky

BK Krokodil "B" - BK Hadari Svaty Jur

-BK Krokodil "B" zatial jedine neporazne mustvo divizie 1 by v dnesnom zapase nemalo mat problem a opat vyhrat. V prospech Krokodilu hovori fakt ze je pozicne aj kadrovo na tom lepsie ako Hadari SJ. Co by mohlo trosku pomoct Hadarom je fakt ze BK Krokodil predal doteraz najlepsieho hraca ligy Aridane Aparicio (podla hodnotenia - 9,3) a nova posila BK krokodilu nemoze este nastupit koli zraneniu. BK Hadari Svaty Jur vsak v tejto sezone dostali zatial najmenej bodov co hovoi o kvalitnej obrane. Tento zapas moze byt celkom nerozhodny. Nechajme sa prekvapit vecer.

Moj tip: BK Krokodil "B" - BK Hadari Svaty Jur - 1

Los.Angeles.Lakerss - Bratislava Jazz

-Tento zapas by mal byt opat v rezii hosti. LA lakers maju lepsi kader hoc ich manazer mozno opat neprinesie novu taktiku ako tomu je uz od 20.12.09. Rozdiel v hodnoteni muzstiev je obrovsky a zaroven ma LA Lakers najlepsieho strelca ligy Momcila Mitrovica.

Moj tip: Los.Angeles.Lakerss - Bratislava Jazz - 1

D.A.C - L.A. L.A.K.E.R.S.

-Suboj v ktorom moze ist o vela ak sa najnovsi tim III.1 chce vyhnut barazovym zapasom musi dnes vyhrat na druhu stranu D.A.C sa urcite chce dostat do play off. Kvalitativne a hlavne skusenostami su na tom lepsie hostia.

Moj tip: D.A.C - L.A. L.A.K.E.R.S. - 1

RBK Krompachy - BK Nitra

- RBK Kropachy v minulom kole po dlhsej dobe opat vyhral, urcite bude aj dnes chciet potrvrdit svoje kvality proti BK Nitra. Ak vsak chce BK nitra udrzat krok s Nitra boyz mala by dnes vyhrat. Avsak myslim ze RBK ebude bojovat nachadza sa momentalne v zone ohrozenia barazov, jedine vyhry ich mozu dostat z baraze. Domace prostredie Nitry moze tiez zavazit.

Moj tip: RBK Krompachy - BK Nitra - 1

MICI - Nitra Boys
- MICI okusilo v minulom kole prvy krat trpkost prehry, urcite sa budu nechcu aby im BK Krokodil unikol preto povazujem tento zapas za jednoznacny.

Moj tip: MICI - Nitra Boys - 1

Supkovia - BK Fatran Žilina

- Nejdem o mojom klube pisat bolo by to neobjektivne.

Moj tip: Supkovia - BK Fatran Žilina - 2

FCST 26 - Genocida

- Posledny klub divize II, dlhsiu dobu uz neaktivny a FCST 26 urcite chce ist z mimobarazovych bojov. Preto myslim ze dalsie velmi jednoznacny zapas.

Moj tip: FCST 26 - Genocida - 1

BC Fiľakovo Phantoms - zelene vlasy

- BC Fiľakovo Phantoms v tomto zapase urcite neprekvapi a zelene vlasy by sa uz po tomto kole mohli dotiahnut na Hadarov zo Svateho Jura.

Moj tip: BC Fiľakovo Phantoms - zelene vlasy - 2

To su moje subjektive nazory na toto kolo budem rad ak aj vy pridate svoje.... v zaujme toho aby to tu trosku ozile.. nech niesme v tieni inych lig kde sa zivo diskutuje.
S pozdravom manazer BK Fatran Žilina

From: Hadar

This Post:
00
127323.10 in reply to 127323.9
Date: 01/12/2010 11:31:49
Overall Posts Rated:
375375
suhlasim s tvojimi tipmi, az na zapas RBK Krompachy - BK Nitra, tam podla mna zvitazia domaci z Nitry, ale inak dobra praca .....

From: colbert

This Post:
00
127323.11 in reply to 127323.10
Date: 01/12/2010 11:39:47
Overall Posts Rated:
99
ja sa budem snazit pripravovat taketo veci pred kazdym kolom... chcem to tu proste nejako ozivit :)