BuzzerBeater Forums

Ceska Rep. - II.1 > 40. sezóna

40. sezóna

Set priority
Show messages by
From: roseto
This Post:
00
290508.1
Date: 10/25/2017 14:33:11
Overall Posts Rated:
22
Ahoj,
ani by mě jako nováčka po prvním prohraném zápase v sezoně nenapadlo, že po 8 zápasech to bude jediná prohra, kterou utrpím. Starobahno by mohlo vyprávět úplně obráceně (že porazili pouze vedoucí tým ligy). Je to důkazem, že to je tady dost vyrovnané, i když to tak úplně nevypadá.

Jaké jsou vaše cíle do této sezony? :-) Já bych si po první třetině sezony měl cíle stanovit vyšší! :-)

From: vajns

This Post:
00
290508.2 in reply to 290508.1
Date: 10/31/2017 14:09:01
Czech Young Boys
První liga
Overall Posts Rated:
139139
Second Team:
Czech Young Boys II
Zatím je to od tebe docela spanilá jízda. Vůbec se nechováš jako nováček, který by měl povinně odevzdávat body :) Jak jsi psal, liga je hodně vyrovnaná a prakticky každý může porazit každého (při troše štěstí a v kombinaci s vyšší úsilím).

Pro mě je cíl naprosto jednoduchý, udržet se :) Říkal jsem si, že v ideálním případě by to mohlo být bez baráže, ale začátek sezóny jsem měl katastrofální. Holt je to tím, že se mi nepovedlo pořádně doplnit kádr. Ale začíná se blýskat na lepší časy, teď to vypadá, že urvu 4. vítězství v řadě.

Hodně zdaru do zbytku sezóny!

vajns

From: roseto
This Post:
00
290508.3 in reply to 290508.2
Date: 12/09/2017 14:44:04
Overall Posts Rated:
22
Tak dnes jsem si zajistil výhru v divizi i v celé základní části... což znamená, že budu mít výhodu domácí půdy v play-off... teď už jen zajistit, abych si doma zahrál co nejvíce, protože v play-off se všechny výhry i prohry ze sezony mažou... :-)

From: Casy

This Post:
00
290508.4 in reply to 290508.3
Date: 12/16/2017 01:46:45
Neratovický košíci
III.2
Overall Posts Rated:
1010
Second Team:
Skokani Kozly
Tak koukám že flumpinka se rozhodla postoupit. Nemusí ímě tedy mrzet zvoslená sezóna.

From: roseto
This Post:
00
290508.5 in reply to 290508.4
Date: 12/19/2017 15:34:15
Overall Posts Rated:
22
Ummm ok, přiznám se: tohle jsem nečekal! :-O... tvé prohlášení bylo součástí taktiky? :-P :-D

From: Casy

This Post:
00
290508.6 in reply to 290508.5
Date: 12/20/2017 13:27:56
Neratovický košíci
III.2
Overall Posts Rated:
1010
Second Team:
Skokani Kozly
Nene nebylo, myslím že je úplně jedno kdo od nás dojde do finále. Flumpinka má čtyři hráče s platem + 100 k (100, 120, 2x 150), všechny trénované pro repre, takže bez slabin. Až to poskládá na výkon budeme všichni tahat za kratší konec. Takže mě nemrzí nenastavené zápasy a nešikovná zranění, která mi dělají skvělé minuty a slabé formy.
Strašně zápasů jsem obětoval poháru - semifinále není špatné, ale ten jeden krůček navíc je opravdu mimo mé možnosti, jen jsem to nechtěl pustit.
A se vším respektem tvé první místo je neuvěřitelný výkon na soupisku kterou máš.
No zajímalo by mě kdo hrál s jakým nasazením...
Cíl je jasný uhrát co nejvíce zápasů a něco vydělat.

From: roseto

To: Casy
This Post:
00
290508.7 in reply to 290508.6
Date: 12/20/2017 16:59:26
Overall Posts Rated:
22
No po odeslani zpravy jsem si vsimnul, ze jsem omylem nastavil beckare do zakladu a ze klicovy SF odehral jen par minut, asi se zranil, nemam chut koukat na zaznam a zjistovat to.
Jinak nemyslim, ze bych byl tak slaby a ze bych byl vysoko prekvapive. Je pravda, ze jsem mel prioritu ligu a pohar vypustil, ale udrzel jsem vykonost i v dobe, kdy iuz vsichni vypadli. Posledni cely treninkovy tyden v lize jsem cilene vypustil, ale jinak ty vykony byly stabilni. Prumerne hodnoceni hracu bylo velmi slusne, nemam individuality, spis se spoleham na tymovy vykon, o cemz svedci i fakt, ze moji hraci se neumistuji v zadnych individualnich statistikach, to je zpusobeno i castym stridanim, ale i platove se muj tym pohybuje celkem vysoko.

Myslim, ze jsem prekvapeni zas tolik nebyl, ted to jen budu muset ukazat dalsi sezonu.

From: roseto
This Post:
00
290508.8 in reply to 290508.7
Date: 01/03/2018 14:02:39
Overall Posts Rated:
22
Oups, to jsem necekal... tak se s vámi loučím též! :-O Myslím, že za sezonu jsem zpátky :-D

From: Casy

This Post:
00
290508.9 in reply to 290508.8
Date: 01/04/2018 13:35:01
Neratovický košíci
III.2
Overall Posts Rated:
1010
Second Team:
Skokani Kozly
Hezky gratuluji, nejlepší bilance v druhých ligách. Hodně štěstí.
Casy

From: vajns

This Post:
00
290508.10 in reply to 290508.9
Date: 01/05/2018 10:15:21
Czech Young Boys
První liga
Overall Posts Rated:
139139
Second Team:
Czech Young Boys II
Také gratuluji. Možná návod pro někoho, kdo chce postoupit a nechce se spoléhat na vrtkavé PO. Stačí mít relativně slabší skupinu a uhrát slušnou bilanci po základní části.

Je potřeba počítat s tím, že týmy co mají nelepší bilanci po základní části většinou postoupí i přes PO, tím se otevírá možnost i pro tým, který nemusí mít bilanci 22-0 apod, jako se stalo ve tvém případě.

A to jsem tě chtěl plísnit za to, že hraješ v závěru sezóny normal, proti týmům jako jsem já a ono šlo, sice nevědomky, o geniální tah :)

From: roseto

This Post:
00
290508.11 in reply to 290508.10
Date: 01/05/2018 11:05:56
Overall Posts Rated:
22
:-D škoda, že jsi mě nevyplísnil... o to by byla lepší dnešní reakce... :-D

Musíš to brát tak, že jsem byl nováček, pro mě každý zápas byl jako boj o záchranu. Řekl bych, že jsem tak často vyhrával i proto, že mě ostatní podcenili... :-D

Mně primárně nešlo o postup, spíš o náladu fanoušků a příjmy. To znamenalo hodně vyhrávat a odehrát, co nejvíce zápasů v play-off doma, kde jsem měl opravdu slušné příjmy (340 - 348 tisíc).

Dokud jsem neměl jistotu, že budu vždy hrát doma každý zápas play-off, tak jsem hrál na normal, takže i proti tobě... Když jsem to měl jisté, začal jsem k zápasům přistupovat vlažněji, např. předposlední a předpředposlední zápas byl kvůli tréninku úplně vypuštěný (málokdo hrál na své obvyklé pozici), ale překvapivě tento dvojzápas dopadl s bilancí 1:1 a díky tomu jsem zůstal, jak správně říkáš nevědomky, ve hře o případný dodatečný postup... takže jsem si s touto možností sám zahrával...

Tenhle nový systém (sestupuje o jeden tým více) mě ve své první sezoně tohoto pravidla dost poškodil. Tehdy jsem sestoupil kvůli baráži z 5. místa 2. ligy ze silnější divize s pozitivní bilancí zápasů a za vše mohla nálada, protože jsem do poslední chvíle hrál o play-off a tak jsem hráče ke konci základní části emočně ždímal a potom nálada chyběla na baráž...
Tak mohu být rád že se mi to alespoň trochu vrátilo o dvě sezony později...

ale když teď vidím, jak to vypadá v první lize, tak lituji, že jsem vůbec postoupit chtěl... Nějak jsem nedomyslel, že postup je ten první (nejlehčí) krok k tomu se v první lize udržet :-D Hráče, které trénuji na SG a PG, na první ligu jednoduše nemají, ale prodat je za starší nechci... limit na platy (504252) je takový, že se do něj ani nevejdu, protože našetřené peníze na nákup adekvátních hráčů prostě nemám, takže je mi ten postup k ničemu, když na něm ani pořádně nevydělám...

Ale nebudu házet flintu do žita takhle předem, uvidíme, kolik dostanu od sponzorů a kolik ze vstupného :-)